پارتیش بندی

melika2007

کاربر سایت
Oct 2, 2007
15
با سلام من می خوام بدون اینکه ویندوز عوض کنم هاردمو دوباره پارتیش بندی کنم ولی نمی دونم چجوری خواهش می کنم هر چه زودتر منو راهنمایی کنید با تشکر

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دوست عزیز
با نرم افزارPartition Magic می تونی این کارو انجام بدی (جز موارد معدود).
وضعیت فعلی و وضعیت مورد نظر پارتیشن بندی سیستمتو بگو, تا بهتر بتونم کمکت کنم.
موفق باشی.

melika2007

کاربر سایت
Oct 2, 2007
15
باتشکر از توجهتون سیستمه مارو به 10 قسمت تقسیم کردن :confused:که ظرفیت هرکدام تقریبا 7.62 هستش که من می خوام هاردمو به 4 قسمت تقسیم کنم چون چند تا بازی دارم که ظر فیتشون بیشتر از هر درایو باتشکر:rose:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
خوب این راحته.
اول یه نسخه از partition magic جور کن,(تو هر بسته نرم افزاری پیدا می شه). مثلا من از 8.0 استفاده می کنم.
من فرض میکنم همه درایو ها از نوع ntfs باشند و تو قصد داری همینطور هم بمونن.
بعد از نصب برنامه و اجرای آن در سمت چپ گزینه merge partitions را پیدا کن. این گزینه دو تا درایو را تبدیل به یکی می کنه. بقیه کار خیلی راحته, کافیه دوتا درایوی که می خای یکی بشند رو انتخاب کنی و یه سری مراحل ساده را انجام بدی.
بعد از تموم شدن مراحل از دست راست apply را بزن. توجه داشته باش که برای تغییر در درایوهای سیستم عامل کامپیوتر ری استارت می شه.
همیشه یه درصد ریسکی هم هست که امیدوارم شامل تو نشه.( می تونی یه rescue disk از منوی tools بسازی.)
موفق باشی.

Batista

کاربر سایت
Mar 5, 2007
131
نام
مهدی
اگه بخوایم از یک درایو که توش برنامه داره حجمش رو کم کنیم و به یه درایو دیگه اضافه کنیم اطلاعات از بین نمیره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر