و سرانجم فیبر دریایی شرکت پیشگامان افتتاح شد!

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
با افتتاح این طرح نت ایران متحول میشود
"ستاد شر و ورگویی جهت خوشحالی ملت"
باید مقاوم باشی عزیزم[/QUOTE] شما که مقاومت میکنی درد نداشت؟ شنیدم خیلی درد داره!]

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اینم هست اما اون موقع بازم بهت شک میکنن که چرا این آقا دانلود نداره !؟!؟ دیگه بعدش خدا میدونه چی میشه!!
باور کن اگه به این راحتی بود من خودم نصبش می کردم اما دیدم کسایی که گیر افتادن حتی بدون ارسال ........
خب تو هم نصبش کن :d این همه دارن استفاده میکنن . لازم نیست که کل رسیو هات رو با ماهواره انجام بدی . اینترنت عادیت رو استفاده کن دانلود های کم حجت رو انجام بده چهارتا فایل بزرگ خواستی دانلود کنی شیفت کن رو اون :d
الان بازی xbox برنر مکسش 5 6 تومنه یا فیلم حلقه ای 2 3 تومن باید باشه . فکرشو بکن با سرعت 2 مگ در ثانیه نامحدود در ماه چقدر میتونی دانلود داشته باشی
در ضمن میشه بگی کیا گیر افتادن و به چه دلیل ؟ موثق باشه ها یعنی خودت دیده باشی چون تا اونجایی که من میدونم اکانت های نت ماهواره ای طوری هست که بخوای هم نمیتونی ارسال داشته باشی .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بر عرضه ها خودشون عرضه هیچ کاری رو ندارن ولی حالا که یکی آستین بالا زده چنان چه چه و به به میکنن و چنان میچاپن این فیبر رو که پیشگامان 2 دستی بندازه جلوشون بگه واسه خودتون ما نخواستیم (این همه هم خرج کردن) :

کابل دریایی POI پیشگامان کویر پشتیبان مسیر پروژه EPEG است و شرکت ارتباطات زیرساخت اطمینان می دهد این سرمایه گذاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت مهندس احمد ****(پور نگ نیا هست اینا فکر کردن پو*ر*نه :d در کل پور*ننگ نیا هست)گ نیا عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت که در مراسم افتتاح کابل پیشگامان کویر سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت از این مسیر ظرفیت پهنای باند اینترنت خریداری کرده است و علاوه بر این مسیر کابل دریایی POI به عنوان پشتیبان در پروژه های بعدی مورد استفاده قرار می دهد.
وی در ادامه افزود :شرکت پیشگامان با بهره گیری از حمایت های شرکت ارتباطات زیرساخت می تواند به عنوان یک شرکت خصوصی برای ترانزیت پهنای باند از کشورمان به سمت کشورهای همسایه بازار یابی کند و از آنجا که براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات قیمت گذاری ها برا ی ترانزیت پهنای باند برعهده زیرساخت است ، مابا تخفیف مناسب از این سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت خواهیم کرد.

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
P0rnia هست مگه سانسور کردن :| :| :| یک مطلب خارجی سرچ میکنم تو گوگل از 10 تا مثلا مییبینی 8 تا چیزتره :| :| :| . انگار یک بچه 2ساله گزاشتن پشت سر هم چیزتر میکنه !!!!!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
P0rnia هست مگه سانسور کردن :| :| :| یک مطلب خارجی سرچ میکنم تو گوگل از 10 تا مثلا مییبینی 8 تا چیزتره :| :| :| . انگار یک بچه 2ساله گزاشتن پشت سر هم چیزتر میکنه !!!!!!
آهاهاها . اینکه چیزی نیست من اوندفعه اسم یه بابای رو مال 500 سال پیش سرچ کردم صفحه شیلتر بود :| . در کل اینا هم با اون حرفشون گفتن این فیبر نوری رو پیشگامان کشیده ما یه مقدار بخور نمیری میدیم دستش زر هم نمیتونه بزنه بعد بدین وسیله پهنای باند میدیم کشور های همسایه پولشم تو جیب خودمون به شما هم نه پهنای باند میدیم نه پول هیچ گ*ه*ی هم نمیتونید بخورید :)) ...

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
آهاهاها . اینکه چیزی نیست من اوندفعه اسم یه بابای رو مال 500 سال پیش سرچ کردم صفحه شیلتر بود :| . در کل اینا هم با اون حرفشون گفتن این فیبر نوری رو پیشگامان کشیده ما یه مقدار بخور نمیری میدیم دستش زر هم نمیتونه بزنه بعد بدین وسیله پهنای باند میدیم کشور های همسایه پولشم تو جیب خودمون به شما هم نه پهنای باند میدیم نه پول هیچ گ*ه*ی هم نمیتونید بخورید :)) ...
True Story :))

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
خب دوستان این طرح بعد از اون همه وقت به کجا رسید ؟
هیچی دیگه غضیه سپردن گوسفند به گرگه
زیر ساخت زرنگتر از اونه که بزاره یکی همینطوری اینترنت بیاره داخل کشور
البته کار خوبی میکنه چون طرف که یه ملت بی بخار هستن رو شناخته

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
هیچی دیگه غضیه سپردن گوسفند به گرگه
زیر ساخت زرنگتر از اونه که بزاره یکی همینطوری اینترنت بیاره داخل کشور
البته کار خوبی میکنه چون طرف که یه ملت بی بخار هستن رو شناخته

آقای بخارپز شما بگو این ملت به گفته ی شما بی بخار چه کنن!!!:|

hellbhell

کاربر سایت
Nov 9, 2010
22
حالا این سیستم قابل استفاده برای ماها میشه اصلا ؟ یا اول باید از کنترل کردنش مطمئن شن بعد شاید چیزی دست ما رو گرفت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر