ویروس در یاهو مسنجر

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام بچه ها چند وقت پیش یه لینکی تو یاهو مسنجر از طرف یکی از دوستام اومد بعدش که بازش کردم سیستمم هنگ کرد رستارت کردمش بعدش که بالا اومد با انتی ویروس واسه ویروس گشتم و همه ویروسارو کشتم اما وقتی میرم تو یاهو مسنجرم یا هنگ میکنه بعضی موقعا یا is this you? http://doiop.com/PIC23124.php رو برای ادلیستام میفرسته همون لینکیه که باز کرده بودم میدونم ویروسه اما نمیدونم چیکار کنم از روی مسنجرم برش دارم با یه ای دی دیگه هم که آن شدم همینجوری شد مسنجرو پاک کردم دوباره نصب کردم اما درست نشد!:(
حالا این چی هست؟ویروسه دیگه؟کسی راهی داره درستش کنم؟ممنون میشم کیست مرا یاری کند؟:-s

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من یه ویروس دیگه مسنجر رو اینجوری خفش كردم، تو هم یه امتحانی بكن:

توی run ویندوز بنویس: msconfig بعد توی تب startup تیك هر برنامه‌ي ناشناخته‌ای كه نمیخوای موقع بالا اومدن سیستم بیاد، رو بردار. (البته یه سری هستن كه به نظر تو ناشناخته‌ان اما برای بالا اومدن ویندوز لازمن :d) یا توی اینترنت سرچ كن یا به آدرس فایل‌ها دقت كن، شاید متوجه قسمت مشكوكی بشی.
معمولا هم توی task manager تب Process باید باشه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
برای امتحان روی لینک مربوطه کلیک کردم ... NOD32 میشناستش ... اسمش Yimfoca.aa هست ... که WORM هم هست...

با Nod32 راحت میتونید پاک کنید

یک Fake Enteries میسازه که با service های NVIDIA اشتباه بگیرید !لول ..

12/8/2010 4:27:38 PM HTTP ****** file http://205.234.200.180/album/profile.php?= Win32/Yimfoca.AA worm connection terminated - quarantined Threat was detected upon access to web by the application: C:\Program Files\Internet Download Manager\IDMan.exe.

• Like
Reactions: zangoulak

Bretta_1994

کاربر سایت
Apr 27, 2009
323
نام
Sodomy Hussain
منم چند وقت پیش اشتباهی رو یکی از لینکهای بچه ها کلیک کردم سیستم آلوده شد.
میتونم بگم که Avast تونست راحت پاکش کنه.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
اینطور مواقع فقط یک چیز به درد میخوره و اونم Kaspersky هست ! البته ورژن 2011 !

هنوز هیچ ویروس یا تروجانی رو ندیدم که Kasper نتونه پاکش کنه !

NOD 32 هم که مضخرفی بیش نیست :D

آموزش: از طریق Safe Raun ِ کسپر، فایل مورد نظرت رو باز کن و اگر فایلت ویروس باشه که مطمئنآ هست، کسپر به صورت اتوماتیک بالا میاد و ویروست رو حذف میکنه از روی هاردت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر