همکاريه موازی کارت گرافيک NVIDIA و ATI

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
با 5870 چی ببندم؟یه 9600 گیرم اومده منتظره جوابمونم
سیستمم اینه
asus p5q3
cpu q9400
2gig geil 1600
power 785 green
دیشب با 9500 اومدم تست کنم اصلا درایورش بالا نیومد
درست همونطور که دوستان گفتن عمل کردم نشد
windows seven 64 sp1

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
یعنی همه ی جزئیات فیزیک رو نشون می ده؟ ati که cuda نداره اصلا

NVIDIA PhysX Particle Fluid Demo اینو یکی اجرا کنه ببینه وانه پر اب می شه؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
درود
ببخشید ولی با یک کارت 9600 تمام جزییات فیزیک رو میشه دید؟
تو اکثر بازی ها میتونی ببینی الا بازی مافیا 2 .آخرین مود فیزیک رو هم باید از سایتی که در صفحات پیش گذاشتم رو بگیری و طبق دستور اجرا کنی!.

• Like
Reactions: WILD GOAT

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من تست کردم و نشد ... دلیلش رو هم نمیدونم . من با یه 9800GT تست کردم و یه 5850 .جواب نداد ... کلا فیزیک بازی مافیا مشکل داره و با هر سیستمی به یه شکل اجرا میشه . البته این مشکل رو ما تو آخرین DLC بازی که بیرون دادن ندیدیم و بازی بسیار روان تر و با فریم دهی بسیار بهتر اجرا شد!

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
با 6990 چی ببندم ؟؟؟ مادربوردم ASUS P8Z68-V PRO هست اسلات PCI-E اگر دو تا کارت بزارم اگر اشتباه نکنم از 16X در حالت تک کارت به 8X در حالت دو کارت میشه از قدرت کارت اصلی کم نمیشه ؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
با 6990 چی ببندم ؟؟؟ مادربوردم ASUS P8Z68-V PRO هست اسلات PCI-E اگر دو تا کارت بزارم اگر اشتباه نکنم از 16X در حالت تک کارت به 8X در حالت دو کارت میشه از قدرت کارت اصلی کم نمیشه ؟

ببین دوست عزیز کاملا بیخیال فیزیک انویدیا بشو .... چیز فوق العاده چرتیه .... جز ترکوندن سیستم و خفه کردن فریم ها چیز خاصی گیرت نمیاد... نمونش همین آلیس .... با یه پردازنده 4 هسته ای به علاوه یه 560Ti تا خرخره اوور شده جاهایی در بازی فریم بنده به 13 رسید و همون جا موند .... نمونه دیگش همین مافیا 2 ... فیزیکش همون تو یه بتمن و یه گوست ریکان خلاصه شد و رفت .... ارزش ریسک و خرج اضافه رو نداره ...شما که یه 6990 خریدی ... یه 560 هم بخر هر وقت خواستی فیزیک رو ببینی اون 6990 رو در بیار و اون 560 رو بزار جاش ...:d
فوقش قراره تو هر سال یک یا 2 عنوان بازی با فیزیک خراب انویدیا بیاد که اون هم بهتره نیاد و نبینی بهتره!

جدیدا کارت 560Ti شده Low End؟

آخرین ویرایش:

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
ببین دوست عزیز کاملا بیخیال فیزیک انویدیا بشو .... چیز فوق العاده چرتیه .... جز ترکوندن سیستم و خفه کردن فریم ها چیز خاصی گیرت نمیاد... نمونش همین آلیس .... با یه پردازنده 4 هسته ای به علاوه یه 560Ti تا خرخره اوور شده جاهایی در بازی فریم بنده به 13 رسید و همون جا موند .... نمونه دیگش همین مافیا 2 ... فیزیکش همون تو یه بتمن و یه گوست ریکان خلاصه شد و رفت .... ارزش ریسک و خرج اضافه رو نداره ...شما که یه 6990 خریدی ... یه 560 هم بخر هر وقت خواستی فیزیک رو ببینی اون 6990 رو در بیار و اون 560 رو بزار جاش ...:d
فوقش قراره تو هر سال یک یا 2 عنوان بازی با فیزیک خراب انویدیا بیاد که اون هم بهتره نیاد و نبینی بهتره!

مرسی از راهنمایی که کردین فقط دوست داشتم تجروبه کنم ببینم این فیزیکس که میگن چیه ؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خوب جای این کارا اگه خیلی خمارش هستید یه کارت انویدیا از اولش بخرید الان من یه 460 برای فیزیک می ذارم بازم بعضی جاها کم میاره 9800 اینا که جای خود دارد

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
ببین دوست عزیز کاملا بیخیال فیزیک انویدیا بشو .... چیز فوق العاده چرتیه .... جز ترکوندن سیستم و خفه کردن فریم ها چیز خاصی گیرت نمیاد... نمونش همین آلیس .... با یه پردازنده 4 هسته ای به علاوه یه 560Ti تا خرخره اوور شده جاهایی در بازی فریم بنده به 13 رسید و همون جا موند ....

اون کارت همون فریم معمولیشو بده هنر کرده دیگه چیزیش به فیزیک نمیرسه ! فیزیک فقط برای کارت های HIGH END انویدیا ست . در ضمن فیزیک یک پردازش موازیه ! بد نیست کمی در این زمینه مطالعه بشه بعد اظهار نظر !

آلیس ی استثناست که انویدیا نتونست فیزیک رو خوب و مناسب درش به تصویر بکشه همینطور اون زمان درایور مناسب و درست حسابی براش نبود ! در کل کارتهای LOW END کاری جز تصویر دادن انجام نمیدن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر