نگاهی بر ویروس FLAME ( شعله ) : بـــزر گترین ویروس جاسوسی دنیـــا !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حالا مثلا کامپیوتر ما چی داره که بخوان توش جاسوسی کنن؟

hosseinbrusli شما کاملا لولی
پیشرفت کشورمون دوست داریم اما وقتی بعضی ها بزور جلو پیشرفت رو میگیرن که منافعشون به خطر نیوفته چه کاری از دست ما بر میاد؟
همین چند سال پیش نفر اول کنکور ریاضی برنده چند مدال المپیک.... داشت آب خنک میخورد

ببین دوست عزیز . من اصلا به مسائل سیاسی کاری ندارم . هر کسی هر کاری میکنه که به عقیده عده ای مخالف قانونه ، باید جورش رو هم بکشه .
اما اگه شما خوب کامنت ها رو بخونی میبینی که عده ای واقعا انگار چشم دیدن همین قدم رو به جلو روهم ندارن . در مورد به خطر افتادن منافع هم شما حق داری ، اما فکر نکنم ربطی داشته باشه ! چون گروه های واقعا بزرگی تو ایران در حال فعالیت هستن .

برادر من آخه اگه من یک چیزی میگم از رو هوا که نمیگم که خودم دستم تو کاره به برنامه نویسی هم آشنایی دارم. اگه میبینی برای flame تا الان آنتی ویروس نیومده چون از طرف شرکت های بزرگ امنیتی دنیا مصلحت تشخیص داده نشده برای ویروسی که وظیفه اش جاسوسی ( بیشتر جنبه اقتصادی ) در سطح زیر ساخت های یک مملکت جهان سومه بیان دیتا بیس آنتی ویروسشون رو آپدیت کنن.
همین الان هم که اینا به قول خودشون Flame رو مهار کردن نسخه جدیدی از این ویروس در حال فعالیته.

البته در حال حاضر که اومده . ضمن اینکه فکر نکنم یه شرکت بزرگ به صرف جاسوسی بودن یک ویروس ، اعتبار خودش رو زیر پا بذاره و ضد ویروسش رو نسازه ! اگه توجه کرده باشی این ویروس فقط تو ایران نبوده . این ویروس در بیش از 10 کشور در حال توسعه دنیا در حال جاسوسی بوده .

میشه لطفا دوستانی که میگن ایران پیشرفت زیادی توی این زمینه کرده بیان چندتا مورد رو بگن......البته به جز این ویروس که اونم بعید میدونم کار اینا باشه!(پول میدن یه سری آدم پیدا میکنن و به اسم خودشون ثبت میکنند)

شاید تو زمینه ضد ویروس به پای شرکت هایی مثل کسپر نرسن ، اما این رو بدون که ایران بزرگترین ارتش سایبری رو بعد از یکی ، دو تا کشور دنیا داره .
همین کافیه که وقتی ، پیشرفته ترین پهباد دنیا ( ساخت دارپا ) رو تو هوا میزنن و هکش میکنن ، بفهمی ایران در چه سطحیه !

تو کشور خودت رو خیلی دست کم گرفتی !

ضمن اینکه بهت توصیه میکنم که بری ببینی مرکز CERT ایران کارش چیه . ( این رو بگم که یکی از کوچیکترین کاراش ، کمک در پروژه بزرگ سرن اروپا و ازمایش های اتم و مولکول و ... هست )

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
عزیزان آبمیوه دقت کنید القاعده هم تو خرابکاری تو دنیا نظیر نداره
خرابکاری اینترنتی که برادران توش دستی دارن افتخار نیس

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من که بدم نمیاد کشور پیشرفت کنه ولی هی میره جلو بدبختیش اول واسه خودمونه بعدش میشه بگیم مشتی بر دهان استکبار . چرا من میخوام برم تو یه سرور بازی کنم به دلیل ف ی ل ترینگ نصف بسته ها خود به خود Drop میشه و اون نصف دیگه تو صف قرار دارن و جلوشون گرفته میشه ؟ بازی سر جاشه و میشه بازی کرد ولی همه چیز گیر میکنه و ول میکنه و تو دنیا هم فقط ایرانی جماعت همچین مشکلی دارن .

که هنوز نه به باره و نه به داره !
فعلا بستن خوبشم بستن عزیز اون به دار و بار بودنش بحثش جداست . تو الان یه Social Network نام ببر که بسته نباشه ... ؟ به این میگن بستن اطلاعات روی مردم . خب بستن اینترنت اسمش بستن اینترنت هست نه اطلاعات . فقط یه ... میتونه اینترنت رو اینطوری کنه یا حتی اسم بستنش رو بیاره .
من هم که تو این ویروس ها جز اینکه اطالعات رو به درک فرستادن و باعث فرمت شدن هاردم شدند چیز دیگه ای ندیدم . در ضمن وقتی یه ویروس وارد سیستم بشه تنها نمیاد اطلاعات بدزده یا اگر بدزده با آپلود بوق کیلوبایت و این اینترنت حجمی و ... چی میخواد بدزده ؟ عکس خانوادگی ؟ :)) حالا دزدید کجا پخشش میکنه ؟ لابد یه خارجی میاد میدزده بعدشم میزاره رو سایت های ایرانی تا آبروی ما بره ؟ لول اصلا کی میشناسه منو ؟ :)) بماند عزیزم .
کرور کرور ناو جنگی و هواپیما داره میاد تو خلیج پارس ما داریم سر چی بحث میکنیم .

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
فايل تو پست اول رو چيز (:D) نشيد دانلود كنيد توش تروجان جاسوسيه. البته چون اينا ساختن با آنتی ويروس نشون نمی ده، خودم تستش كردم چند جا (بماند) كامنت دادم، نتم چند ساعتی بعد هر بار رفت استراحت:D
( این رو بگم که یکی از کوچیکترین کاراش ، کمک در پروژه بزرگ سرن اروپا و ازمایش های اتم و مولکول و ... هست )
اسم آزمايشكاه سرت ايرلند رو شنيده بودم...با اين فناوری مولكولی Beer ـه اعلی درست می كنن.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
آقا ما که یک بار از این ویروس های جاسوسی اومد روی کامپیوتر به 5 ثانیه نکشید حذف شد.

اون زمان نورتون داشتم خودش نوشته W32 stuxnet (استاکسنت اون زمانا خیلی معروف بود) removed

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
آقا ما که یک بار از این ویروس های جاسوسی اومد روی کامپیوتر به 5 ثانیه نکشید حذف شد.

اون زمان نورتون داشتم خودش نوشته W32 stuxnet (استاکسنت اون زمانا خیلی معروف بود) removed
دوست عزیز استاکسنت برای plc ها طراحی شده بود من تعجب می کنم چطور رو کامپیوتر شما اومده؟؟؟؟
کار خاصی با کامپیوتر انجام میدید؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
دوست عزیز استاکسنت برای plc ها طراحی شده بود من تعجب می کنم چطور رو کامپیوتر شما اومده؟؟؟؟
کار خاصی با کامپیوتر انجام میدید؟
درسته
منم همون لحظه هنگ کرده بودم !! با خودم میگفتم یعنی چی اومده روی کامپیوتر ما چیکار ما که ماس نداریم رو پی سیمون
اومده جاسوسی

ولی دیگه اینو کاملا مطمئنم که استاکسنت بود چون خود NORTON نوشت
W32.Stuxnet درست همینو نوشت

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان مثل اينكه اين ويروس افتاده تو سيستمم !! مدام داره ترافيكم كم ميشه ! راه حلي به ذهنوتون ميرسه ؟
اگه ویندوز 7 داشته باشی و بری آپدیت کنی, یکی از گزینه های آپدیت مربوط به رفع مشکل همین ویروس میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر