نگاهي نزديك به GTX480

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
راستی کسی نمیتونه دوباره مثل آقای ramin cybran بتونه مثل پست های اول و .... در مورد بازی های جدید برای 480 بذاره ؟؟؟!
به قول یه بابایی که من و رامین خیلی بهش ارادت داریم دیگه دوره 480 بسر رسیده انشالله باشه برای 580 :))

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
واقعا ناراحتم .
ولی چه قدر ستاپ و اتوران این درایور های جدید خوشگل شده .
راستی کسی نمیتونه دوباره مثل آقای ramin cybran بتونه مثل پست های اول و .... در مورد بازی های جدید برای 480 بذاره ؟؟؟!

اره کلا تغییر کرده و شیک شده (تازه شده مثله ati catalyst

برایه ریویو ها اگه حالی باشه کلا باید برایه dx11 یک تاپیکه جدید باز کنم که همه تستامونو برزیم توش;) راستی درمورده نتایجی که در اوله تاپیک گذتاشتم بادی بگم در ویندوزه 7 کلا همه چی فرق کرده و کمتر بازیی فرکک از 60 پایین تر اومده

به طوره مثال در assasins creed 2 من تویه 7 در هیچ شرایطی فرمم از 60 پایین تر نیومد یا در nfs;shift که در xp د مپ هایه شلوغ فرمم تا 30 هم پایین میومد در 7 فرمم از 60 حتی یک لحظه هم کمتر نشد.

اما بعضی بازی ها مثله کرایسیس وارهد حدوده 6 فرم در 7 کمتر فرک گرفتم که جایه تعجب و تاسف داره.

به قول یه بابایی که من و رامین خیلی بهش ارادت داریم دیگه دوره 480 بسر رسیده انشالله باشه برای 580 :))

=)):d

آخرین ویرایش:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
480 فعلا قویترین کارت تک gpu دنیاست عزیز دل
5850 رو هم درسته قورت میده
580 هم خیر هنوز به بازار نیومده

وحید جان یادته یک زمانی یه مقایسه 480 با 5970 در 2560 توسط تکپاور اپ گذاشته بودم

perfrel_2560.gif

گفتم حالا یک مقایسه در تمامه رزولوشن ها با دامنه تست گیری تک پاوراپ بزارم بد نباشه

perfrel.gif

نظره دوستان چیه؟:d

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
سلام
یه چیز عجیب
تو dead space 2 دمای کارتم رو 80 هست وصدای فن هم در نمیاد ولی تو تست درایو مثل سابق هست
کسی دلیل کم بودن دما رو می دونه؟:-/

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,205
نام
امیر محمود
سلام
یه چیز عجیب
تو dead space 2 دمای کارتم رو 80 هست وصدای فن هم در نمیاد ولی تو تست درایو مثل سابق هست
کسی دلیل کم بودن دما رو می دونه؟:-/

برای اینکه بازی DS2گرافیک بالا یا خیلی سنگین نداره که کارت را به چالش بندازه و دمای کارت بالای80 بره!اگر می خوای بالاترین دمای کارت را ببینی شاید این نرم افزار و بازی ها بکار شما بیان!
3DMARK11
UNIGINE HEAVEN 2.1
METRO2033

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر