نوکیا از N96 رونمایی کرد!

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
show2.php

موبنا - شرکت نوکیا تلفن همراه N96 را به بازار معرفی کرده است که کارکرد PDA یا تلفن ارسال پیام را دارد.

به گزارش گروه ترجمه "موبنا" به نقل از پایگاه اینترنتی htlounge، نوکیا با ارایه اولین گوشی مجهز به سیستم بازی در سال گذشته بازار را در قبضه خود گرفت و گسترش صنعت بازی های تلفن همراه را جزو اهداف اصلی خود قرار داد.

تلفن همراه نوکیا N96 نیز مانند N95 یک گوشی کشویی دو طرفه است و برتری آن بر N95 این است که کاربران می تواند همزمان از دو صفحه کلید این دستگاه استفاده کند و این ویژگی باعث شده که تلفن همراه N96 کارکرد PDA یا گوشی ارسال پیام را داشته باشد.

در دو طرف نمایشگر این تلفن همراه کنترل کننده های بازی وجود دارد.

این تلفن همراه 4 بانده GSM, WCDMA, HSDPA مجهز به یک دوربین 6 مگاپیکسلی، بلوتوث نگارش 2، USB 2، DMB TV ، رادیوی FM ، 4 بلندگوی صوتی، سیستم GPS، تاچ اسکرین، گیرنده حرکتی و دسته کنترل کننده است.

در مورد قیمت و چگونگی دسترسی به این تلفن همراه هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اين گوشی هنوز تاييد نشده.و از عکس هاش به نظر ميرسه faaake باشه.و فکر هم نميکنم نوکيا سری N رو به صورت تاچ اسکرين بزنه.
البته بايد تا 15 نوامبر صبر کرد چون قرار نوکيا تو اين روز گوشی های جديدش رو معرفی کنه

دوستان اين گوشی رو ببينيد آخره گوشيه.البته اين گوشی برای ژاپن هستش.
دوربين 5 مگا پيکسلی همراه با صفحه نمايش 3 اينچی و رزولوشن 800*480
gallery_so905ics.jpg

برای ديدن عکس های بيشتر کليک کنيد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نوكيا كه ngageجديد خودش رو در سه ماه اول
سال 08 به بازار عرضه ميكنه(مطمئا نيستم شايد عرضه كرده باشه من خبرم براي سال هزارو سيصدو درشكه
هست)
ديگه نيازي به گوشي براي بازي نداره
من كه ngage جديد بياد ميگيرم با قبلي خيلي حال كردم حيف كه عمرش كم بود و نتونست بازار رو قبضه كنه

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
نوكيا كه ngageجديد خودش رو در سه ماه اول
سال 08 به بازار عرضه ميكنه(مطمئا نيستم شايد عرضه كرده باشه من خبرم براي سال هزارو سيصدو درشكه
هست)
ديگه نيازي به گوشي براي بازي نداره
من كه ngage جديد بياد ميگيرم با قبلي خيلي حال كردم حيف كه عمرش كم بود و نتونست بازار رو قبضه كنه
والا ما که تا به حال خبری از اين گوشی نشنيديم .ميشه يه لينکی چيزی ازش بديد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر