نمرات سایت ها و مجلات به MotorStorm: Apocalypse

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
motrostromAp.jpg

این بازی اولین امتیازات خودش رو دریافت کرد که به شرح زیر هست:

• Eurogamer – 8/10
  • CVG – 8.9/10
  • TSA – 8/10
  • VideoGamer – 8/10
  • Ogi – 8.4/10
  • Console Digest – NA

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
الان کسی از اعتبار ‏Edge ‎‏ حرف زد!؟
منظور من نمره جالبش با توجه به سخت گیری چرت همیشگیش بود...
همیشه دوست داری بحث رو به سمت فن بوی بازی بچرخونیا!
والا خودتون باعث میشید:D وگرنه منم از این حرف ها خوشم نمیاد. فقط واسم جالبه مثلا وقتی یه بازی انحصاری کنسولتون از Edge بالا میگیره مشخص میشه عجب بازی خفنی بوده که Edge بهش این نمره رو داده، ولی وقتی پایین میگیره این از سخت گیری و چرت بودن Edge هستش و نه اون بازی:D کلا استدلال هاتون همیشه برام جذاب بوده:D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
به دلیلی تغییراتی که به تازگی تو سیستم سبک بندی سایت بوجود اومده بعضی لینک ها تغییر کردن. لینک درست اینه:
http://www.bazicenter.com/ps3/driving/MotorStorm_Apocalypse/reviews/203
---------------
در کل MSA بازی خیلی خوبیه و هیجانش بی نظیره. این بازی فقط خیلی بدشانسی اورد که درست موقع عرضه ـش تو ژاپن زلزله اومد و سونی مجبور شد با توجه به محتوای بازی، تاخیر بزنه. ولی به هر حال من که خیلی حال کردم باهاش

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با توجه به محتوای بازی، تاخیر بزنه. ولی به هر حال من که خیلی حال کردم باهاش
مگه محتوای بازی چی بوده؟

===============
این MS رو من خیلی دوست دارم اوایل فکر میکردم بازیه بدرد نخوری هست از اون بازی هایی که فقط تبلیغ زیاد داره ولی یه بار که بازی کردم معتادش شدم خیلی بهم چسبید فکر میکنم تو این نسل تنها بازی این ماشین سواری یا به قولی اهل فن ریسینگ بعد از PGR 4 باشه که چندین و چندین بار بازیش کردم و لذت بردم.

زلزله، سونامی، انفجار، تخریب، نابودی :biggrin1:.
من گفتم شاید به شینیگامی چیزی توهین کردن :d.

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
والا خودتون باعث میشید:D وگرنه منم از این حرف ها خوشم نمیاد. فقط واسم جالبه مثلا وقتی یه بازی انحصاری کنسولتون از Edge بالا میگیره مشخص میشه عجب بازی خفنی بوده که Edge بهش این نمره رو داده، ولی وقتی پایین میگیره این از سخت گیری و چرت بودن Edge هستش و نه اون بازی:D کلا استدلال هاتون همیشه برام جذاب بوده:D
خودت میگی خودت جواب میدی خودتم نتیجه گیری میکنی دوست من!
من گفتم نمره ‏edge‏ جالبه تو میگی وقتی بالا میده اینجوری میشین پایین میده فلان و.....!مگه من گفتم دم ‏edge‏ گرم خیلی سایت باحالیه که این پست رو میدی!
بعدشم من منم یعنی 1 نفر , کنسولتون و استدلال هاتون که گفتی مخاطبش میشه دو نفر به بالا....

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
امروز IGN بازی رو نقد کرد و بهش امتیاز 8 رو داد! :d
مثل اینکه کلا این سری همش باید تو همین حدودا امتیاز بگیره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟