نظر شما درباره Halo و آینده Halo

نظر شما درباره آینده Halo

• مجموع رای دهنده‌ها
    76

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
حالا که بحث سر تغییر هست، لازمه به Valve و HL اشاره کنم. برید HL و HL2 رو بازی کنید تا متوجه بشید بدون ریبوت ، چطوری میشه دنباله ی یه بازی AAA رو با وارد کردن المان های جدید و نوآورانه به بازی خاصی تبدیل کرد که خیلی ها جرئت کنن بهش بگن "بهترین بازی تاریخ" و در عین حالی که معلومه دنباله ی HL هست، یک بازی جدید باشه ! بازی کنید تا متوجه بشید چطوری میشه بدون ریبوت داستان و عوض کردن قهرمان، دنیای بازی رو طوری گسترده کرد که از دلش یه بازی کاملا متفاوت مثل PORTAL بیرون بیاد. البته استاد این کار، یعنی گسترده تر کردن دنیا و داستان بازی توسط دنباله ها خود بانجی هست! دنیای هیلو هم به اندازه ی کافی بزرگ هست که بشه همزمان چند تا داستان مختلف رو توش روایت کرد.
اما مسئله اینه که آیا 343 میتونه همچین کاری بکنه؟!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
حالا که بحث سر تغییر هست، لازمه به Valve و HL اشاره کنم. برید HL و HL2 رو بازی کنید تا متوجه بشید بدون ریبوت ، چطوری میشه دنباله ی یه بازی AAA رو با وارد کردن المان های جدید و نوآورانه به بازی خاصی تبدیل کرد که خیلی ها جرئت کنن بهش بگن "بهترین بازی تاریخ" و در عین حالی که معلومه دنباله ی HL هست، یک بازی جدید باشه ! بازی کنید تا متوجه بشید چطوری میشه بدون ریبوت داستان و عوض کردن قهرمان، دنیای بازی رو طوری گسترده کرد که از دلش یه بازی کاملا متفاوت مثل PORTAL بیرون بیاد. البته استاد این کار، یعنی گسترده تر کردن دنیا و داستان بازی توسط دنباله ها خود بانجی هست! دنیای هیلو هم به اندازه ی کافی بزرگ هست که بشه همزمان چند تا داستان مختلف رو توش روایت کرد.
اما مسئله اینه که آیا 343 میتونه همچین کاری بکنه؟!
خُب منم دقیقا همینو گفتم:D گفتم داستان نه، گیم پلی رو باید تغییر بدن تا تو تکرار نیفته. یه سری از اعضای بانجی هم تو 343 هستند. کلا 343 هم خیلی با هیلو غریبه نیست:D برای همین کار تاسیس شده و حتی بهش Halo Studio هم میگن بعضی جاها !

نمیدونم دقیقا میخوان چیکار کنند، فقط اینو میدونم که 343 یکی از سخت ترین کارهای تاریخ صنعت بازی رو بر عهده داره:D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این بابی قشنگ حرف میزنه ها :d:d

واسه کسایی که نمیدونن میگم ، که جناب آقای Frank O'Conner یکی از خالقین اصلی Halo جز مسئولین ارشد 343 هست :d + یه سری از افراد Bungie :d
حالا الآن چرا میگن 343 با Halo آشنا نیست ، نمیدونم :d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
گزینه اول که اوته
چون اگه از بیخ تغییر کنه اسمش halo نیست

یه مقدار تغییرم که عملا تو هر ورژنی که میدن بیرون باید لحاظ کنن که با شماره قبلش فرق داشته باشه و مجذوب کننده تر باشه که تو شماره ریچ این تغییرات خیلی کم بود

همینطوریم که اصلا خوب نیست و همچین چیزی نه رخ داده نه خواهد داد

اخریشم که جمله یه فن باحاله
پس دو گزینه مناسبی میباشد

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من که خیلی وقت نیست با هیلو آشنا شدم
و فقط ریچ و ODST رو بازی کردم
ولی این چیزی که من توی ریچ دیدم تقریبا بی نقص بود{به جز مشکل دکمه زوم!!!:d}
من به گزینه سه رای دادم چون نمیدونم یه شرکت چطوری میخواد فوق العاده رو به فوق العاده تر تبدیل کنه
در کل با یه ذره تغییرات موافقم ولی بسیار محتاطانه و با حساب و کتاب {این رو من جدا از گزینه دوم میدونم....یه مقدار تغییرات اما 100 % مثبت و از قبل بررسی شده.....مثلا از نظر من اضافه شدن کاور گیری یه تغییر مذخرف و چرته برای هیلو}
گزینه های 1 و 4 هم که یه مقدار نامردیه{به قول دوستمون اخریشم که جمله یه فن باحاله}

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر