نظر سنجی PGR4 یا FORZA2

FORZA 2 یا PGR 4

• PGR 4

رای‌ها: 10 33.3%
  • FORZA 2

رای‌ها: 20 66.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    30

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
FMS 2 جدا جزو بهترین شبیه سازها ست که این سبک طالب خاص خودش رو داره. PGR هم که اصلا بحث ش جداس!!. مقایسه اینها کار جالبی نیست.
PGR 4 رو تموم کردم، گیم پلی عالی بود یا حداقل واسه من دلچسب بود اما FMS2 به علت Simulation بودن بیشتر از 1 ساعت انجامش ندادم. مشتری خودش رو داره.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من شنیدم رنگ بندی بازی Forza Motorsport خیلی شاده ولی محیط خشکه ولی از نظر رنگ بندی و محیط PGR4 ترکونده !!!
درسته ؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
پس PGR یه بازی نسبتا تخیلیه !!!
خوب جدا از بحث جدا بودن سبک بازی بین FM و PGR شما می گید کدومو بگیرم ؟
1) PGR
2) FM
3) PGR & FM

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
پس PGR یه بازی نسبتا تخیلیه !!!
نه بابا تخیلی هم نیست ! توی همین بازی گرفتن مدال پلاتینیوم توی همه مسابقه ها کار فوق العاده سختیه ! (انقدری سخت هست که خود سازنده ها اومدن اچیومنت مدال سیلور رو 40 تا گذاشتن ولی پلاتینیوم رو 10 تا !)
کلآ ممکنه از نظر واقع گرایی از Forza 2 عقب تر باشه ولی به هیچ وجه توی گروه NFS و اینا جا نمیگیره ! مخصوصآ اینکه به خاطر تآثیر آب و هوا , گیم پلی بازی سخت تر هم میشه.
من که به شخصه با PGR بیشتر حال کردم تا Forza .

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
نه بابا تخیلی هم نیست ! توی همین بازی گرفتن مدال پلاتینیوم توی همه مسابقه ها کار فوق العاده سختیه ! (انقدری سخت هست که خود سازنده ها اومدن اچیومنت مدال سیلور رو 40 تا گذاشتن ولی پلاتینیوم رو 10 تا !)
کلآ ممکنه از نظر واقع گرایی از Forza 2 عقب تر باشه ولی به هیچ وجه توی گروه NFS و اینا جا نمیگیره ! مخصوصآ اینکه به خاطر تآثیر آب و هوا , گیم پلی بازی سخت تر هم میشه.
من که به شخصه با PGR بیشتر حال کردم تا Forza .

دقیقا نظر من هم همینه اریا !
حالا اگر دقت کنی PGR4 خیلی خیلی اسونتر از PGR3 بود ! زمانی که PGR3 اومد خیلی ها از سختی بیش از حد بازی ( که این سختی طبیعتا رو گرفتن اچیومنت ها هم تاثیر داشت ) اعصابشون ریخته بود به هم از جمله خودم :D ! اما بازی به قدری جذاب و قشنگ بود که باز هم همین سختی به جایی که یه مقدار تو کیفیت بازی تاثیر بگذاره جذابیت بازی رو بیشتر از قبل هم کرد . مخصوصا تو محیط لایو .

----------------------------------------------

در کل هر جور بخوایم فکر کنیم مقایسه این دو تا بازی کار زیاد درستی نیست اما من هم خودم PGR رو بیشتر دوست دارم نسبت به Froza .
ولی اگر کلا به سبک سیمولیشن خیلی علاقه داری حتما باید Froza و مخصوصا GT رو بازی کنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر