نظر سنجی Ninja Gaiden یا Ninja Blade

NINJAD GAIDEN یا NINJA BLAIDE

• مجموع رای دهنده‌ها
    84

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
بابا NG بازي سرعتيه
همون كمبوهاش كلي ارزش داشت
حركت هاي شنگي كه داشت
توي اين NB چه حركت نمايشي قشنگي داشت؟

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
بابا NG بازي سرعتيه
همون كمبوهاش كلي ارزش داشت
حركت هاي شنگي كه داشت
توي اين NB چه حركت نمايشي قشنگي داشت؟

دوست عزيز بازي NB هم حركت هاي زيبا داره . مثلا Finish Attack ها و وقتي گارد ميگيري با شمشير ميزني . كمي بي انصافي هست كه بگيم اصلا حركت نمايشي نداشت .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بازی که 21 سال از عمرش میگذره بایدم محبوب تر از یه بازی که هنوز 1 سالشم نشده باشه. NB نکات بسیار جالب و شگفت انگیزی داشت و سعی کرده بود از هر راهی که میتونه خودش رو بالا بکشه برعکس NG که فقط در مسیر اصلی خودش حرکت میکنه.
بنظرم هر دو بازی عالی هستن، NG بیتره :D.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
دوتاشون خوب بودن یعنی هستن ولی NG II بهتر بود.:smile:
در NB تا میومدی 4تا زامبی بکشی میرسیدی به یه باس که من اصلا از این قضیه خوشم نیومد
تو یه مرحله باید 20تا باس رو بکشی, چه معنی میده آخه؟:smile:

اصلا با Boss Fightهای زیاد موافق نیستم:smile:یه جورایی حال نمیده ولی با سیستم دکمه زنی NB خیلی حال کردم.
کاش یه بازی میومد که فقط با سیستم دکمه زنی پیش بره:eek::smile:;)

ولی درکل هردوتاشون خوب هستن و یه چیزایی این داره که اون نداره و برعکس.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
100% Ng بهتره این شد سوال:cheesygri
گرافیک جذاب محیطای جذاب افکت های فوق العاده تنوع دشمنای زیاد چکپوینت مناسب و........................... همه در Ng به نظر من بهتره

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
NG برای بازیکن معمولی مناسب نیست, چون برای لذت بردن ازش باید آستینو بالا بزنی و قلق هاشو یاد بگیری ولی NB خیلی button smasherتر هستش و برای یه بازیکن معمولی, ساده تر.

البته مقایسه این دو یکم نا عادلانس!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

من امروز تونستم هر 2 تا رو بازی کنم...

واقعاً الان تازه فهميدم چرا ninja blade انقد نمره پايين گرفت...

نظر شخصيم هست... خيلی مزخرف بود!!!

ninja gaiden به مراتب بهتره ... خيلی خيلی خيلی بهتره!

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام مثل اين ميمونه بگي پيروزي قوي تره يا منچستر قطعا براي يه گيمر حرفه اي نينجا گايدن ارزش بيشتري داره اما خوب نينجا بلده هم به عنوان نسخه ي اول خيلي خوب عمل كرد فقط يكم اسون بود گرافيك هنريش افتضاح بود و خوب تنوع كمبوهاشم مثل نينجا گايدن نبود در كل هر بازي رو نميشه با نينجا گايدن مقايسه كرد ولي نينجا بلده حتي از حد انتظارات هم فراتر رفت و نويد يه سري عالي تو اين سبك رو ميده قطعا تو نسخه هاي بعديش با رفع ايراداتش بهتر از اين ظاهر ميشه
موفق باشيدو پيروز

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
زمانی که NG 1 رو توی XBOX قدیمیم بازی کردم، به نظرم بهترین بازی پلتفرم خودش بود. NG2 هم کاملا مثل NG1 موفق بود و همون هیجان و سرعت رو داشت، NB هم خوب بود ولی به پای NG نمی رسید به خصوص محیطش ، که یه جورایی اعصاب خرد کن بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر