مودم کردن لپتاپ

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
سلام دوستان من میخوام یکی از اداپتور های لپتاپم رو (شیلترشکن)
به شکل هات اسپات در بیارم تا با گوشی بهش وصل بشم و ازش استفاده کنم
برای اینکار از نرم افزار my public wifi استفاده کردم و همچنین تنظیمات CMD خود ویندوز 8.1 ( تو ویندوز 8.1 باید از cmd مودم درست کرد )
ولی وقتی 2 تا گوشی وصل میشن بهش اصولا بهم میریزه و جفت گوشی ها رو میندازه بیرون و دیگه هم نمیشه بهش وصل شد تا لپتاپ ریستارت بشه
کسی میدونه مشکل چیه ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اصلا نیازی به نرم افزار خاصی نداره..تو خود ویندوز یه قابلیتی هست به نام هات اسپات اونو روشن کن بعد پسورد اینا و اسم هم میتونی براش تعریف کنی...بعد از فعال سازی هات اسپات تو کنترول پنلت یه شبکه مجازی ساخته شده که برای همون هات اسپاتس..حالا باید اوت فیلتر شکنی که شبکه مجازی داری رو کنترل پنلت رو ، روی تب شیرینگ بری و گزینه شیرو بزنی و اون کارت شبکه مجازی هات اسپاتت رو انتخاب کنی...یعنی باید کارت شبکه مجازی فیلتر شکنت شیر بشه روی اون شبکه هات اسپاتت..بعدش هر کسی که به اون شبکه هات اسپات وصل بشه فیلتر شکن داره.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
اصلا نیازی به نرم افزار خاصی نداره..تو خود ویندوز یه قابلیتی هست به نام هات اسپات اونو روشن کن بعد پسورد اینا و اسم هم میتونی براش تعریف کنی...بعد از فعال سازی هات اسپات تو کنترول پنلت یه شبکه مجازی ساخته شده که برای همون هات اسپاتس..حالا باید اوت فیلتر شکنی که شبکه مجازی داری رو کنترل پنلت رو ، روی تب شیرینگ بری و گزینه شیرو بزنی و اون کارت شبکه مجازی هات اسپاتت رو انتخاب کنی...یعنی باید کارت شبکه مجازی فیلتر شکنت شیر بشه روی اون شبکه هات اسپاتت..بعدش هر کسی که به اون شبکه هات اسپات وصل بشه فیلتر شکن داره.
اره اینم تست کردم میگم که تو ویندوز 8.1 تنظیمات هات اسپات خود ویندوز از cmd انجام میشه ایراد اینجاست که بعد از اینکه مثلا 2 نفر وصل میشن بهش یهو قطع میشه و دیگه هیشکی نمیتونه بهش وصل بشه
حتی اگر هات اسپاتش رو خاموش روشن کنم
تنها راهش اینه که لپتاپ رو ریستارت کنم بعد دوباره میزاره وصل بشن بهش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر