منبع دانلود بازی های PC و Xbox 360 از کجاست ؟

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام
دوستان این سوال خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده که بازی های PC و 360 رو به این زودی از کجا دانلود میکنن .
البته خودم به یه نتایجی رسیدم :
1- مطمئنا از Rapidshare , Megaupload نیست ، چون لینک هاشون سری پاک میشه و گیر آوردن لینک دانلودشون سخته
2- من مطمئنم که از FTP دانلود میکنن ولی خوب کدوم FTP خدا میدونه .:confused:

اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره بیاد و بگه که بتونیم دانلود کنیم و حالشو ببریم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
1)چرا سریع پاک میشه؟!
یه لینک شاید حدود 5-6 ماه بعدش پاک بشه

بازیها رو با ftp اختصاصی که دارن دانلود میکنن(مثلا وست)که این طوری سرعتش خیلی بالا هست واسه همین هست که سریع بازی رو میاره...
بعضی ها هم هستن که از تورنت استفاده میکنن که اونم روش خوبیه و اکثرا از این راه استفاده میکنن
موفق باشید

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
بازی که ریلیز میشه. گروههای هکری میرن بازیو یه طوری گیر میارن (میخرن ، میدزدن :biggrin1:) بعد این بازیهارو به اسم خودشون به صورت تورنت بیرون میدن بعد که بازی ها به صورت تورنت ریلیز شد سایت هایی مثه Nforce و ... تایید میکنن که بازی ریلیز شده و ملت میریزن تورنتو دانلود میکنن و کسایی هم که سرعتشون بالاست و معرفت دارن این بازیرو در راپید شیر و ... آپلود میکنن و لینکهارو تو فروم های وارز خارجی میزارن، بعد شرکت های بازی کپی کنی ایرانی میرن اونارو دانلود میکنن و سود خودشونو میکنن :-"

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
به محض اینکه بازی release میشه اکثر گروه های هکر اونها بنحوی تهیه میکنن ( اکثرا نمیخرن ) بعد هر کدوم که سریعتر بتونن crack ش کنن یا اگه احتیاج به crack نداشته باشه انتشارش بدن اون رو بنام خودشون توی nforce ثبت میکنن
این گروههای که اکثرا حتی جواب email مخاطبانشون رو هم نمیدن اولین جایی که رو که بازی رو انتشار میدن irc هست بخاطراینکه user های بسیار زیادی داره و اطلاعات بطرز وحشتناکی سریع در اونجا پخش میشه و این گروها هم میخوان هر چه سریعتر دسته گلشون پخش بشه . البته وارد شدن به room های اصلی در Irc اصلا ساده نیست ;)

در این room ها یوزهایی هستن که با سرعتهای غیر قابل باوری upload میکنن
. در بین این افراد اکثرا user هایی که دیده میشن که دارای ftp های با فضای بسیار زیاد و سرعتهای بالا با سرورهای همیشه online هستن . که اگه شانس داشته باشین و بهتون جواب بدن میتونید عضو ftp اونها بشین .
ftp ها خوب اکثرا پر هست و باید توی نوبت بمونید تا عضو بشید ولی درپیتهایی هم هستن که هم اروزنن هم چرت و سرعت پایین
ftp های خوب و بقولی 0sec نه 0day گرون هستن با سرعت سرسام آور
شاید باورتون نشه اما من یبار درخواست یه نرم افزار آموزشی دادم 3 دی وی دی بود 15 min دیگه آماده دانلود بود !
حق عضویت هم بصورت ماهانه برای بعضی ftp ها هست هم بصورت giga byte ی .
ftp هایی هست که تا 500 دلار در ماه عضویت ماهانه برای مقدار دانلود مشخص میگیره
ftp هم هست که 20 دلار در ماه میگیره بدون محدودیت دانلود
( خوب چه کاریه میری 1000 تومان از west میخری دیگه تازه بیشتر از نصفش که پول دی وی دی خام و کاور و ایناس که ! :) )

بعضی user ها که میان مغازه و خیلی ادعاشون میشه و میان میگن ما از یه سایتهایی میگیرم خیلی از شما سریعتر ما هم که گردنمون از مو باریکتر میگیم باشه ما دیگه اینهمه هزینه اینترنت و ftp و .. نمیکنیم شما واسه ما سریعتر بیار . بعد که یکم بیشتر باهاشون صحبت میکنیم و حرف دل میزنیم یجورایی میفهمییم که از تورنت و rapidshare و این مسخره بازیا میگیرن .
ایبته اینا خوبه ها ولی برای کسی که زمان براش مهم نباشه و سرعت دانلودش حداکثر 1 مگ باشه . از تورنت و کلا p2p نمیشه انتظار سرعت خیلی بالا داشت چون تا تعداد seeder ها بخواد زیاد بشه آدم خوابش گرفته ولی ftp یک سرعت ثابت و بدون هیچگونه قطع شدن ارتباط بهتون میده چون اینجا دیگه مستقیم به کامپیوتر اشخاص وصل نیستید و اطلاعات در یک سرور بسیار مطمئن و سرعت بالا قرار داره

بعد از مدتی اطلاعات میاد توی newsgroup ها که معروفترین و سریعترینش اینه >> usene
تازه بعد از این مراحل بستگی به محبوب بودن release از یکی دو ساعت تا حتی در مورد نرم افزار ها تا چند روز بعد دز تورنت و بعد edonkey , انواع و اقسام p2p ها قرار میگیرن

حالا چرا اینارو گفتم !
شاید برای اولین بار در ایران و بکمک west و شاید بازیسنتر و شما قصد دارم یه ftp راه بندازم این فکر از 5 سال پیش که کارم رو شروع کردم با من بوده ولی خوب امکانات نبود
البته بیشتر بخاطر ایرونیایی که اونور هستن شما که راحت میاید مغازه 1000 تومان pcdvd میخرید ولی کلا نظرتون چیه ؟

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
اول که بخاطر اونهمه غلط املائی و انشایی منو ببخشید .
یادم رفت بگم مزیت این ftp برای شما چه خواهد بود

اینکه راحت خونتون نشستید و هر ساعت میاد ftp ما یا خودتون رو چک میکنید که بازی چی اومده و اگه خواستید با سرعت کاملا ثابت دانلود میکنیدو بدون دردسر که بخوای بگردی دنبال لینک و آیا fake باشه یا نه یا با چه سرعتی میخوای بگیری و ...
همچنین سعی میکنیم فضای زیادی بگیریم و آرشیو بلندمدتی داشته باشیم که مثلا شما بتونی حتی بازی سال 2004 رو هم دانلود کنی - کسانی که با تورنت و رپید و ... کار میکنن میدونن بازی قدیمی گرفتن چه دردسریه اما از ftp سریع میگیرید
لازم نیست برای تهیه بازی مورد علاقه از منزل بیایید بیرون . و مزایای دیگه

البته همونطور که گفتم که راحت به فروشگاه دسترسی دارید که راحتتره برید از مغازه تهیه کنید .
بستگی به تعداد user ها - فضای ftp - سرعتش و چند فاکتور دیگه قیمت ثبت نام فرق خواهد کرد .

حالا از نظر شما اینکار خوب هست یا توی ایران کار بیهوده ای هست
اگه بیهودس که هیچ
اگه خوبه ماهیانه هزینه شارژ چقدر برای user باشه خوبه و براتون بصرفس ؟

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
west یعنی شما به اون FTP های اختصاصی دسترسی دارید ؟ البته منظورن اونهایی نیست که حق اشتراک میگیرن. همونایی که باید invite شی و به نسبت فعالیتت سرعت دانلودتم افزایش پیدا میکنه !!!
دوستان این FTP ها واقعا خیلی بزرگتر از اونیه که فکرشم میکنید حالا اگه عمری باقی ماند و دوستان خواستن 1 عکس از یکی از این FTP ها اینجا میزاریم که ببینید چه لیست عظیمی از نرم افزارها، فیلم ها، بازی ها و ... در آنها وجود داره.
در مورد Irc هم اره درسته گروه های هکری زیادی داخل هستن و 1 مدت هم قرار شد یکی از همین گروهها کرکهاشونو رو سرور اختصاصی ما ریلیز کنن که بعد از اینکه فهمیدن ایرانی هستیم گفتن شما تروریست هستین و ...

West جان Nforce رو ولش کن خیلی وقته کم آورده، یخوام بدونم که منبع شما برای دانلود FTP هستن یا تورنت یا راپید شیر ؟ (الیته احتمال گزینه سوم رو بیشتر میبینم)

با تشکر

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
west یعنی شما به اون FTP های اختصاصی دسترسی دارید ؟ البته منظورن اونهایی نیست که حق اشتراک میگیرن. همونایی که باید invite شی و به نسبت فعالیتت سرعت دانلودتم افزایش پیدا میکنه !!!
دوستان این FTP ها واقعا خیلی بزرگتر از اونیه که فکرشم میکنید حالا اگه عمری باقی ماند و دوستان خواستن 1 عکس از یکی از این FTP ها اینجا میزاریم که ببینید چه لیست عظیمی از نرم افزارها، فیلم ها، بازی ها و ... در آنها وجود داره.
در مورد Irc هم اره درسته گروه های هکری زیادی داخل هستن و 1 مدت هم قرار شد یکی از همین گروهها کرکهاشونو رو سرور اختصاصی ما ریلیز کنن که بعد از اینکه فهمیدن ایرانی هستیم گفتن شما تروریست هستین و ...

West جان Nforce رو ولش کن خیلی وقته کم آورده، یخوام بدونم که منبع شما برای دانلود FTP هستن یا تورنت یا راپید شیر ؟ (الیته احتمال گزینه سوم رو بیشتر میبینم)

با تشکر

من خیلی وقته به nforce سرنزدم چون اصلا برام مهم نیست وقتی release ها زودتر متوجه میشم
بله دسترسی مختصری هست . من 5 ساله که کارم روشروع کردم و حدود 3 سال هست که مستقیما از این ftp های 0sec استفاده میکنم . البته یکمدت کم آورده بودم و توانایی پرداخت هزینه هاشو نداشتم تا west سرمایه رو تامین کرد
البته از نظر تعداد نرم افزار ها - فیلمها و ... مسلما رپید بهتره مسلا موزیک از کشورهای افریقایی و فیلم مجارستانی و ... اینا پیدا میشه ولی در ftp معتبر فقط scene release هست ( همونایی که توی nforce وارد میشه ) که بستگی به اعتبار و ارزشش آرشیو تا سالهای قبل رو دارن .
البته وقتی بار اول واردش میشی تا توی فولدر ها رو ببینی یکروزی از عمرت گذشته

حالا منظورم از ادامه بحث در این تاپیک اینه که پایه هستید یک ftp اول نقلی بعد یواش یواش عظیم بسازیم ؟
از نظر اعتبارم خیالتون راحت . من بین user های irc کم اعتبار ندارم

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
[من خیلی وقته به nforce سرنزدم چون اصلا برام مهم نیست وقتی release ها زودتر متوجه میشم
بله دسترسی مختصری هست . درمورد همونایی که باید invite شی >> شما یا باید هکر و از این قبیل افراد باشی و یا اینکه توانایی داشته باشی بازی رو خیلی سریع از کمپانی ها تهیه کنی و برای اینا upload کنی و یا اینکه پول گزافی بدی
ما سومیش هستیم متاسفانه
من 5 ساله که کارم روشروع کردم و حدود 3 سال هست که مستقیما از این ftp های 0sec استفاده میکنم . البته یکمدت کم آورده بودم و توانایی پرداخت هزینه هاشو نداشتم تا west سرمایه رو تامین کرد
البته از نظر تعداد نرم افزار ها - فیلمها و ... مسلما رپید بهتره مثلا موزیک از کشورهای افریقایی و فیلم مجارستانی و ... اینا پیدا میشه ولی در ftp معتبر فقط scene release هست ( همونایی که توی nforce وارد میشه ) که بستگی به اعتبار و ارزشش آرشیو تا سالهای قبل رو دارن .
البته وقتی بار اول واردش میشی تا توی فولدر ها رو ببینی یکروزی از عمرت گذشته

حالا منظورم از ادامه بحث در این تاپیک اینه که پایه هستید یک ftp اول نقلی بعد یواش یواش عظیم بسازیم ؟
از نظر اعتبارم خیالتون راحت . من بین user های irc کم اعتبار ندارم

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
به زوری یه چیزهایی توی مخم جا گرفت حالا این استفاده از Ftp به سرعت اینترنتمون هم بستگی داره یا نه؟!
اگه به سرعت اینترنت بستگی داره من که فکر نکنم آینده ای توش ببینم. همینوطر هم که با سرعت بیش از 128 Kb مخالف هستند.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
به زوری یه چیزهایی توی مخم جا گرفت حالا این استفاده از Ftp به سرعت اینترنتمون هم بستگی داره یا نه؟!
اگه به سرعت اینترنت بستگی داره من که فکر نکنم آینده ای توش ببینم. همینوطر هم که با سرعت بیش از 128 Kb مخالف هستند.
اره ربط داره مگه میه ربط نداشته باشه؟!
البته این ftp خا سرعت بالاتری دارن..
در ضمن جاهایی که دانلود میکنن مثل مغازه ها یا... فکر کنم سرعت بالاتری بهشون میدن!
|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر