مقایسه ی Ps3 Slim با سری 80 و 160 گیگ در قالب عکس

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوست عزیز یخورده صدای هاردش میاد که اونم تو بازی اصلا متوجه نمی شی.داغ کردنم تو کارش نیست
ولی با حرف دوستان که خرید فت یا اسلیم سلیقه ای هستش موافقم.
اگه مثل من جا کم داری اسلیم بهترین انتخابه.

اتفاقا جا کم داری FAT که بهتره چون میشه سر پا گذاشتش ولی واسه Slim باید پایه بخری.

حالا بگرد پایه پیدا کن، کی پایه ایت میشه تو این روزگار ...

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
یه موردی رو برای دوستانی که به ظاهر اهمیت می دن بگم :
من خودم اسلیم دارم و می گم که باید از نزدیک اسلیم رو ببینی تا بفهمی چقدر خوشگله .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اقا من یه فت 40 گیگ دارم هارد کم میارم یه مقدار از اسلیم هم خوشم میاد به نظرتون بدم بره یه اسلیم بگیرم؟
خب به جاش یه هارد واسش بگیر چه کاریه رد کنی بره 1هارد بگیری ارزونتر درمیاد
منم میخوام هارد بگیرم براش :d آخه مشکل شما رو دارم

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
اتفاقا جا کم داری FAT که بهتره چون میشه سر پا گذاشتش ولی واسه Slim باید پایه بخری.

حالا بگرد پایه پیدا کن، کی پایه ایت میشه تو این روزگار ...
دوست عزیز کی گفته حتما باید پایه بخری اگه یه بچه مثل زلزیه 18 ریشتری )x تو خونه نباشه اسلیم رو هم میشه مثل فت سر پا گذاشت .

SUBASA

کاربر سایت
Sep 1, 2011
20
نام
ATA
تفاوت slim با fat علاوه بر شکل ظاهری و هارد داخلیشون اینه که fat ورودی انواع مموری کارت رو داره ولی اسلیم فقط درگاه usb داره و غیر از اینا فکر نکنم فرقی با هم داشته باشن

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من هم PS3 Slim دارم هم PS3 Fat مدل 80 و 60 گیگ.
صدای فن اسلیم اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه ی مدلها(فت).
همونطور که میدونید فن PS3 اتوماتیکه یعنی یه دماسنج داخلی داره که بر اساس دمای کنسول بین 3 لول یا حالت قرار میگیره.حالت اول وقتی که شما توی منوی دستگاه هستین که جزو لول ها حساب نمیشه ولی بعدش که برین تو بازی بر اساس دمای محیط و کنسول بین 3 تا لول قرار میگیره.دوستانی که دستگاهشون YLOD شده میدونن لول 3 یعنی چی(مثل خودم).انگار یه جارو برقی 3000 وات کنار گوشتون باز کنند.ولی صدای اسلیم بسیار بسیار کمتره.از نظر فنی هم چون CPU و GPU از فت کوچیکتره گرمای کمتری هم تولید میکنه و فن مدل های فت 19 پره(مدل های 20 و 60) هستش ولی اسلیم و فت های بعد از 60 و 20 گیگ15 پره.
البته اون مورد لینوکس هم که الان دیگه متاسفانه کلا برداشته شده.
در مورد تعداد USB ها هم 40 گیگ فقط 2 تا داره مدل های 60 و 20 و 80 گیگ قبل از آگوست2008 دارای 4 عدد USB میباشند.

در مورد مموری استیک ها هم فقط دو مدل داشتن.تمام مدل های 60 گیگ و مدل 80 گیگ که بین آگوست 2007 تا آگوست 2008 تولید شد.

فقط یه چیز هم من اضافه میکنم با اجازه.
اجرای بازیهای PS2 به دو صورت میباشد.
1-سخت افزاری(به وسیله ی سخت افزاری به نام Emotion Engine )
2-نرم افزاری

البته خیلی فرق محسوسی ندارن ولی خب سخت افزاری بازی ها در بعضی موارد با فریم ثابت تری اجرا میکنه.
تمام مدل های 20 گیگ سخت افزاری اجرا میکنند
از مدل 60 گیگ ریجن 1 و 3 (آمریکا و ژاپن)سخت افزاری و ریجن 2(اروپا)نرم افزاری اجرا میکند
مدل 80 گیگ بین آگوست 2007 و آگوست 2008 هم نرم افزاری اجرا میکنه.

در مورد اون حرفتون هم که گفتین PS3 Slim دارای CPU و GPU ضعیف تریه این حرف از پایه غلطه :d و هیچ وقت توی تاریخ همچین اتفاقی نمیفته :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر