مقایسه، نقد و بررسی میان دو بازی PES 2012 و FIFA 12

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,884
نام
مهراد
خدایش از PES 2009 به بالاتر دیگه حالم به هم خورد از پی اس الان که دارم فیفا 12 بازی میکنم کیف میکنم فقط ولی اگه پی اس رو برام بیارن واسه خنده نصب میکنم بخندم به هوش مصنویی در حد شلغمشون خداوکیلی خیلی بیخوده ولی خوب تو شهر ما به هرکی میگی بیا فیفا بازی کن میگن پی اس بیتره (بهتره) اینجا تو کلوپ و فکر کنم فقط ایران پی اس بهتره والا در کل از همه لحاظ فیفا سره مخصوصا همین اسکیل مو و حرکات بعد از گلش که به کله پی اس میارزه در کل Just FIFA For Ever FIFA

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
به نظرم هرکسی که از یه بازی طرفداری میکنه (فیفا یا pes) اصلا دلیلی نداره بیاد اونیکی رو بکوبه . این دو بازی هرچقدر هم بالا و پایین رقیب همدیگه هستن پس بهتره یه جور نظر ندیم که انگار یکی بهترین بازی قرن و یکی تو در و دیوار تشریف داره..
من به شخصه که دارم fifa 12 رو بازی میکنم لذت میبرم ..پیشرفت تو هر نسخه جدید فیفا موج میزنه ! من فکر نمیکردم فیفا12 از نسخه قبلیش هم بالاتر بره چون 11 واقعا بازی تکمیلی بود.. اما انگار EA فوتبال شبیه سازی شده رو فوق العاده عالی درک کرده !
PES هم تا 11 هر ساله خریدم و بازی کردم..نسخه 11 بیشترین دلیلی بود که من رفتم سمت فیفا ! یه زمانی PES 6 رو دست نداشت ولی متاسفانه از اون به بعد هرساله گیم پلی بازی به کل عوض میشد به جای اینکه بیاد همون رو ارتقاء بده و اینجوری یه کم از اون مسیر اصلیش کج شد ولی مطمئنم با نسخه 12 اومده که برگرده به اوج خودش حتی اگه امسال هم نمره کمتری از فیفا گرفته ولی نکته مثبت اینجاست که از PES11 خیلی بهتر شده و فاصله ش رو نسبت به فیفا کم کرده..
به امید پیشرفت هردو بازی و رقابت سازنده !

javadonline

کاربر سایت
Oct 13, 2011
2
در کل فیفا بهتره :x

به نظر من اگه گرافیک pes رو فیفا بود دیگه میتروکند :>

البته من هر دو رو بازی میکنم
اگه این fifa و pes با تفکرات هم بشینن یاهم یک بازی بدن بیرون خیلی باحالتر میشه
اسمش بزارن fifa پـــــ ن پــــــ PES :d

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان گل لطفا اینقدر این PES رو نکوبید!اصلا اینکه میاد و میگید که فیفا بهتره کار اشتباهیه! چون PES در سبک آرکیده و فیفا در سبک شبیه ساز! PES شرکت سازندش شرقیه و فیفا شرکت سازندش غربیه! در فیفا توجه به ظاهر و رنگ و لعاب و امکانات بازی بیشتره ولی در PES تمام نو آوری و اتفاق و لذت فقط داخل مستطیل سبز هستش به خاطر همین کونامی به لایسانس ها زیاد توجه نمیکنه چون فقط داره یه سبکی میزنه که از فوتبال فقط لذت برد نه شبیه ساز فوتبال! به خاطر همین این دو بازی دارای دو سبک متفاوت هستن و بنده شخصا با PES خیلی حال میکنم!:d

khalas

کاربر سایت
Nov 11, 2008
12
فکر ميکنم نظر دوست قبلی درست باشه .من که 100 در 100 قبول دارم فيفا قوی تره ولی يه مدت زياديه که پرو اولوشن بازی کردم ديگه نميتونم برم سراغ فيفا

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
من هم قبلا pes بازی میکردم ولی از 2009 به بعد دیگه فقط فیفا بازی میکنم
گرافیک pes که بنظر من زیاد تغییر نکرده و گرافیک فیفا واقعا بالا تره!
من که شخصا با شبیه ساز بیش تر از آرکید حال میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر