معرفی نسل جدید ipod nano

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
معرفی نسل جدید ipod nano

آیپاد نانو جدید در کنفرانس اخیر اپل آپدیت شد و فرصت را مناسب دیدم تا شما را با این محصول آشنا کنم.

موزیک.با صدای بیت آهنگ بیشتر درگیر شو!

یکی از بهترین سرگرمی ها موزیک می باشد و هر موقع اسم موزیک میاید نتم آیپاد نیز میدرخشد.از مهم ترین قابلیت های نانو جدید استفاده راحت از آن است و صفحه مولتی تاچ لمسی آن به شما امکان کنترل بیشتر بر این تجربه می دهد.
به راحتی میتوانید با یک tap آلبوم و یا خواننده مورد نظرتون رو انتخاب کنید. و از موزیک لذت ببرید

وجود یک گیره به شما این امکان را میدهد تا به راحتی با نانو بدوید، قدم بزنید،برقصید و از زندگی لذت ببرید!

تکونش بده!
میتونید با یک تکان(shake) به راحتی بین آهنگ هاتون shuffle کنید!

شب و روز آهنگ گوش بده!
در کالبد نانو جدید یک باتری لیتیوم قابل شارژ قدرتمند جاخوش کرده که ۲۴ ساعت موسیقی بدون توقف عرضه میکند.پس بدون نگرانی نانو خودتون رو بردارید و از گوش کردن به موزیک لذت ببرید!

فیتنس.با مربی شخصی تان آشنا شوید!

آیپاد نانو دارای سنسور accelerometer می باشد پس دیگر به کیت
Nike + iPod نیازی ندارید! بلکه لباس ورزشی بپوشید و با آیپادتون به تمرین و ورزش بپردازید.
شما میتوانید آخرین اطلاعات حاصل از تمریناتتون رو در سایت نایک گزاشته و وضعیت پیشرفت و یا رقابت با دوستانتان را مشاهده کنید.

نانو با شما هماهنگ میشود نه شما با نانو!
به راحتی با یک gesture صفحه نمایش را بچرخانید.

ساعت!
در واقع نانو یک ساعت زیبا نیز می باشد زیرا نزدیک ۱۸ تم ساعت برای هر سلیقه ای ساخته شده است

رادیو!
نیازی به توضیح ندارد!!

applestan

• Like
Reactions: Zelda

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
قیمت که همونه که قبلا روی آیپاد نانو های قبلی بوده ، (از 129 به بالا) تا 16 هست (فکر کنم ، اصلا مطمئن نیستم)

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دیگه کم مونده همه از ما ایراد بگیرن ، دوست من شافل اینه :
hero1_20100901.jpg

=========
آیپاد تاچ جدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر