معرفی نرم افزار برای P990i شما !

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
دوستان گرامی
در این تاپیک بکمک هم برنامه هایی برای کارهای مختلف گوشی P990i خواهیم گذاشت تا دوستان دیگر از آنها استفاده و تجربیات خود را در اختیار یکدیگر بگذارند .
این نرم افزارها میتوانند قابل نصب و استفاده بر روی خود گوشی و یا کامپیوتر باشند .

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

?salam,mishe begin az key in narmafzaro mizarin
دوست من
من این پست رو زدم و اینترنتم مشکل پیدا کرد .
متاسفم :blushing:
اولین نرم افزاری که مایلم بهتون معرفی کنم یک برنامه کاربردی برای ایجاد و طراحی تم برای انواع گوشیهای سونی اریکسون است .
شما با استفاده از این برنامه به آسانی خواهید توانست تم مورد نظرتان را با استفاده از تصاویر و آیکانهای مورد نظرتان بسازید و پس از ساخت و نصب بر روی گوشیتان از دیدن آنها لذت ببرید .
برنامه را میتوانید از اینجا بگیرید
icon_cool.gif

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
سلام
من دیدم این تاپیک خیلی وقته خابیده.از اون جایی که خودم p990 دارم اگه برنامه خاستید بگین تا بذارم.
اول از همه واسه هک گوشی اینو می زارم.همه میدونید که واسه هر کاری تو این گوشی بایست ابتدا گوشی رو هک کرده باشید تا بتونید به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشید که این کارم یه خورده سخته.اما دیگه این کار هم آسون شد.تمام کاری که باس انجام بدین انه که فایل رو توی گوشی نصب کنید.
حالا هر بار که گوشی رو خاموش و روشن می کنید فقط کافیه که برنامه رو اجرا کنید و روی دکمه switch کلیک کنید تا off شه.الان شما میتونین به تمام فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشید.

Attachments

• CapsSwitch_v1.1.27.rar
    33.7 KB · مشاهده: 22

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
swiss mgr pro

اینم از برنامه swiss manager pro که از نظر خودم قویترین فایل منیجر واسه uiq3 هست.
به وسیله این برنامه میتونید برنامه های بیخود و اضافی رو ببندید تا حافظه rom گوشی خالی شه.

Attachments

• Swiss Manager Pro 1.51.rar
    145.2 KB · مشاهده: 51

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
نصب برنامه بدون ساین

همونطور که میدونید خیلی از برنامه ها نیاز به ساین شدن دارن.اما اگه این کاری که میگم تنجام بدین دیگه نیاز به ساین ندارین.
1)فرمویر گوشی بایست آپدیت باشه
2)گوشی هک شده باشه (فایل هک کردن رو بالا گذاشتم)
3)فایل رو دانلود کنید و پس از extract فایل install server رو به وسیله یک فایل منیجر توی C:/sys/bin کپی کنید
4)لذت ببرید...

Attachments

• sis-installer_mod.rar
    41.3 KB · مشاهده: 23

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
کیبورد فارسی

اینم از کیبورد فارسی واسه p990
پس از extract پوشه feps رو در c:/resource کپی کنید و گوشی رو ریستارت کنید.
حالا به control panel>device>text input>virtual key board بروید و از setup گزینه farsi رو انتخاب کنید.
حالا می تونید در همه جای گوشی حتی قسمت sms از این صفحه کلید استفاده کنید.

Attachments

• key board farsi.rar
    15.2 KB · مشاهده: 42

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
opera mini

اینم از opera mini که از نظر خودم بهترین مرورگر واسه p990 هست.
البته نسخه های جدیدتر از این هم هست ولی خیلی از بچس میگن که با این نسخه از این مرورگر و سیم کارت ایرانسل تونستن مجانی به اینترنت وصل شن.
البته تا حالا فکر کنم دیگه ایرانسل این باگ رو رفع کرده باشه اما در هر حال امتحانش ضرر نداره.

Attachments

• opera-mini-4[1].1.rar
    121.3 KB · مشاهده: 29

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
حل مشکل تاریخ مسیجها

برای حل مشکل تاریخ مسیجها در p990 فقط کافیه این برنامه رو نصب کنید و profile برنامه رو در حالت block blacklist قرار بدید و یه شماره الکی هم به بلک لیست بدین و از منوی برنامه گزینه start service رو بزنید.
به این وسیله مسیجهای شما ابتدا از ***** این برنامه رد میشن و تاریخشون درست میشه.

Attachments

• Mcleaner.rar
    200.3 KB · مشاهده: 29

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
ذخیره bluetooth در مموری کارت

همانطور که p990 داران عزیز میدونن پس از دریافت بلوتوث فایلها در c:/shared/obex ذخیره میشن و بایست ابتدا اونها رو سیو کرد تا به inbox بیان و سپس اونها رو سیو کنند.
با نصب این فایل روی گوشی فایلهای بلوتوث پس از دریافت و سیو شدن به d:/inbox میرن و میتونید اونها رو به هر پوشه دلخواه move کنید.
(توجه داشته باشید که گوشی بایست هک شده باشه)

Attachments

• qobexlistener.rar
    1.7 KB · مشاهده: 36

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر