مشکل عجیب 6.07 IDMبا Mozilla Firefox8

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود بر همه دوستان
بعد ا زمدتی امدیم Mozilla Firefox را عوض کنیم و اخر نسخه اش یعنی 8 را نصب کنیم ولی از شانس بد ما به یک مشکل عجیب بر خوردیم !
بعد از نصب برنامهMozilla Firefox8 من اخرین ورژن Internet Download Manager v6.07 Build 9 Final را نصب کردم و ریجستر هم شد
همانطر که می دانید یکی از قابلیت های این برنامه دانلود فایل های ویدیویی FLV از سایت های YouTube, Google Video, و MySpaceTV هست
حالا مشکل اینجاست که بعد از نصب این 2 برنامه دیگه وقتی وارد سایت YOU TUBEمی شم دیگه گزینه IDMبالای اون ویدیو نمیاید و نمیشه ویدیو را دانلود کنم !!!!
اگه کسی می دونه قضیه چی هست یک راهنمای کنه برای خودم خیلی عجیب هست چون تو فایرفاکس 3.6 این مشک نداشتم !!!
ممنون

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
باید بری integrate جدید که هماهنگ با FF8 هست رو از سایت IDM دانلود کنی و نصب کنی درست میشه!
درود میشه لینکشو بزاری
برو به اینجا
Tools > Add- on > Extentions
IDM CC در حالت Disable بود که Enable کن
قبلا اینجا رفتم مشکل اینجاست که تو فایرفاکس 8 این قسمت برنامه کلا disableخاموش هست !!!! برا همین می گم خیلی عجیب هست
جالب اینجاست که وقتی فایرفاکس 8 را پاک کردم و فایر فاکس 3.63 را می ریزم با IDM5.19به طور اتوماتیک idmتو اون سایت ها فعال می شه و می تونم دانلود کنم !!!
حالا نم یدونم مشکل از چی هست دقیقا

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
قبلا اینجا رفتم مشکل اینجاست که تو فایرفاکس 8 این قسمت برنامه کلا disableخاموش هست !!!! برا همین می گم خیلی عجیب هست
جالب اینجاست که وقتی فایرفاکس 8 را پاک کردم و فایر فاکس 3.63 را می ریزم با IDM5.19به طور اتوماتیک idmتو اون سایت ها فعال می شه و می تونم دانلود کنم !!!
حالا نم یدونم مشکل از چی هست دقیقا

هنوز برای نسخه ی 8 افزونه ی جدیدی که Working باشه بیرون نداده، من قبلا خودمم می خواستم فعال کنم نشد.
اگه راه دیگه ای داشته باشه بقیه دوستان باید بگن

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
والا همین مشکلتو دوست منم داشت دقیقا آخرین ورژن Firefox رو گرفت همین 2 روز پیش
بعد واسه IDM رفت اینجا آخرین Build همین IDM رو دانلود همین کاری که گفتمو انجام داد بعد خود Firefox یه Reset کرد برگشت دید اضافه شده.
بدشانسی شما :d

این ورژن شما 6.07 اوونی که دوستم گرفت 6.08

آپلود کردم فقط DL کن :d

لینک

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
با درود فراوان به همه دوستانی که پست دادند !!!!!!!!!!!
مشکل حل شد با روشی که Sâlar گفت قضیه اینجا بود که باید روی اون عکس Install کلیک کنید بعد برو به مسیر » Tools > Add- on > Extentions بعد اونو انیبل کنید و درست میشه به این صورت
هنوز برای نسخه ی 8 افزونه ی جدیدی که Working باشه بیرون نداده، من قبلا خودمم می خواستم فعال کنم نشد.
اگه راه دیگه ای داشته باشه بقیه دوستان باید بگن
فرشید همون راهی که سالار گفت را انجام بده درست میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر