مشکل در آنلاین بازی کردن 2 کامپیوتر !!!!

onemohsen

کاربر سایت
Aug 31, 2006
8
سلام

در گیم نت ما با اینکه adsl 256 موجود میباشد وقتی وارد سرور های آنلاین بازی کانتر میشویم لتنسی روی 80-60 است حالا وقتی 2 pc همزمان می خوان آنلاین بازی کننید لتنسی میره روی 1400 آیا راه حلی برای رفع این مشکل هست یا اشکال از سرعت است ؟

onemohsen

کاربر سایت
Aug 31, 2006
8
می تونم بپرسم مثلاً چه چیزی داره اینترنت مصرف میکنه ؟

آخه سیستم های ما گیم پورت روش نصبه فکر نکنم چیزی از اینترنت استفاده کنه

net

کاربر سایت
Jan 6, 2008
2
در مورد گیم نت

سلام بچه ها خوبین آقا یک خواهشی داشتم من میخوام گیم راه بندازم ولی سیستم های من گرافیکش 128 میخوام از روی اینترنت راه بندازم گیم نت اگه میشه منو راهنمایی کنید تر خدا آخه بلد نیستم چه جوری از روی اینترنت میشه بازی کرد مرسی مچرکم اینم ایمیل منه ممنون میشم اگه یکی پیدا بشه منو راهنمایی کنه
cafenet_darya@yahoo..com:(

DukeNukem

کاربر سایت
Mar 10, 2008
34
سلام

در گیم نت ما با اینکه adsl 256 موجود میباشد وقتی وارد سرور های آنلاین بازی کانتر میشویم لتنسی روی 80-60 است حالا وقتی 2 pc همزمان می خوان آنلاین بازی کننید لتنسی میره روی 1400 آیا راه حلی برای رفع این مشکل هست یا اشکال از سرعت است ؟

به خاطر share کردن اینترنت است که رفته بالا ..:-"

mahdi79

کاربر سایت
Mar 18, 2008
21
نام
Mahdi karimi
مشکل اینترنت در شبکه ی داخلی

سلام من یه گیم نت دارم و حدود یک سالی بود که بدون مشکل برخی از بازی ها رو آن لاین بازی میکردیم . مثل Warcraft , GTA5 , Counter1.6 ,Counter Source و این اواخر COD4 .

ولی بعد از این که ویندوز همه ی سیستم ها رو عوض کردم و دوباره شبکه رو درست کردم دیگه دو سیستم با هم نمیتونن توی یه بازی برن . مخصوصآ توی GG . به طوری که اصلآ سرورهای همدیگر رو نمی بینن و اگه بعد از هزار تا دردسر همدیگر رو پیدا میکنن پینگ ها روی 9999 قفله و بازی همش لگ میزنه تا این که بازی DC میشه . هیچ مشکلی توی بازی بدون اینترنت ندارم . فقط مشکل توی بازی کردن توی یه سرور هستش .

لطفآ سریع کمکم کنید .

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر