مشکلات شرکت حسابگر(کرمانشاه).یه سر بزنید

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
چه محله ای هستی؟ سرعت دانلود؟ قطعیش چطوره؟
منطقه ی 22 بهمن مرکزی هستم سرعت دانلودم هم واقعیه یعنی 512kbit/s‏ که میشه 64kb/s.البته من تو تابستون 1mbit/s ‎بود که سرعتم 128kb/s‏ بود.پینگمم با گوگل 170 بود.یعنی تو تنظیمات مودم واقعا 1024 بود و پهنای باند واقغی بود.ولی یه چند ماهی هست که الان مال من نوشته 2048 هست که بین 4 نفر تقسیم شده که کیفیتش پایین اومده.البته سرعتم خوبه ولی پهنای باندش واقعی نیست.تا حالا بیشترین زمان قطعیم 20 دقیقه بوده.در کل خوبه.

edibk

کاربر سایت
Feb 3, 2012
2
سلام دوستان من adsl 1024 سه ماه حسابگر گرفتم یه پنجاه تومنی برام اب خورد سرعت دانلودم با دانلود مسنجر شاید باور نکنین ولی 5kb/s هر چی هم بهشون گفتم می گن ایراد از مخابراته تا اینکه چند شب پیش سرعتم رسید به 300kb/s حالا منیدونم واقعا ایراد کار کجاست لطفا راهنماییم کنید.:|:-s

با تشکر در ضمن اگه ممکنه mail بدین باز هم ممنون edi_df2005@yahoo.com

در ضمن تحت مخابرات بعثت هستم.

dariushdorsa

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1
شرکت حسابگر یه مشت کلاهبردارن حرومشون باشه پولی که از مردم میگیرن یکی یو روز اول سرعت خوب بهت میدن بعدش دیگه باید فاتحه اینترنتتو بخونی من اشترک 512 داشتم که یکسره قطعی داشت 256 داشتم که سرعت دانلودش با دانلود منیجر بارتون نمیشه 1 k byt بود حتی زیر 1 kbyt میومد یعنی به byt میرسید هر چقدر هم تماس میگیری باهاشون کسی جوابگو نیست

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
من درجریان مشکل دوستان نیستم کرمانشاه هم نیستم ولی اگر با پشتیبانی شرکتی تماس گرفتید و مشکل رو انداخت گردن مخابرات بدونید که داره مثل سگ دروغ میگه:d چون حدودا 1 ساله از مخابرات سرویس میگیرم و تا امروز 1 ساعت هم قطعی نداشته.

NoVA 6 X3RX3S

کاربر سایت
Oct 16, 2012
1
سلام من گلستانم 2 سالم هست از حسابگر میگیرم . اما این ما دمار از روزگارم در آورده من باXBoX آنلاین بازی میکنم . بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا بد . الان 3 روزه میزنم وصل نمیشه . من که دارم میرم مخابرات بگیرم نظر شما چیه

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
سلام منم از حسابگر میگیرم تا حالا قطعی زیادی نداشتم در حد ماهی یکی دو بار سرعتمم خوبه تو رایگان با 260 دانلود میکنم فقط پینگش اذیت میکنه دوستان کرمانشاهی جایی سراغ دارن پینگش خوب باشه
فرهنگیان فاز2 میشینیم:d

gooduser

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2
سلام
ممنون دوست عزیز دارم کارای پایانی اشتراک را انجام میدم

دوستان سلام من یکسالی هست که مشترک حسابگرم این شرکت بله مواقعی قطعی داره برخوردشونم درسته کمی خوب نیست قیمتشون به نسبت 3 تا 6 هزار تومان برای هرسرویس بیشتره اما خوبیش اینکه سرعت دانلودش در هر ساعت از شبانه روز در یک سایت مشخص بدون هیچ تغییری هست.خود من الان الان با اسیاتک گرفتم خوبیش اینه که ارزون تره قطعی نداره برخوردشون بد نیست اما ساعت شبانه که میگن رایگانه واقعا خداشاهده حدودا 8 تا 10 برابر پایینتر از سرعت در یک سایت مشخص در ساعات روز است.حالا خود دانی من که دانلود خیلی برام مهمه میخوام دوباره با حسابگر بگیرم.

---------- نوشته در 12:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 AM ارسال شده بود ----------

دوستان سلام من یکسالی هست که مشترک حسابگرم این شرکت بله مواقعی قطعی داره برخوردشونم درسته کمی خوب نیست قیمتشون به نسبت 3 تا 6 هزار تومان برای هرسرویس بیشتره اما خوبیش اینکه سرعت دانلودش در هر ساعت از شبانه روز در یک سایت مشخص بدون هیچ تغییری هست.خود من الان الان با اسیاتک گرفتم خوبیش اینه که ارزون تره قطعی نداره برخوردشون بد نیست اما ساعت شبانه که میگن رایگانه واقعا خداشاهده حدودا 8 تا 10 برابر پایینتر از سرعت در یک سایت مشخص در ساعات روز است.حالا خود دانی من که دانلود خیلی برام مهمه میخوام دوباره با حسابگر بگیرم.

---------- نوشته در 12:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 AM ارسال شده بود ----------

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر