مسابقات آنلاین لیگ فوتبال، فیفا دوازده (لیگ شماره ی دو)

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز، اگر متوجه شده باشید گروهی از دوستان در اینجا یک لیگ فیفا درست کرده اند که بسیار جالب و پر هیجان بوده، از همین رو خواستیم که لیگ دیگری در کنار این لیگ برای بقیه دوستان داشته باشیم، هدف ما از برگزاری این لیگ گذشته از سرگرمی و هیجان، این بوده که بتونیم نفرات برتر هردو لیگ رو در پایان لیگ ها وارد یک لیگ سوم کرده و کار رو به صورت خیلی حرفه ایی تر دنبال کنیم(در حال حاضر در حال صحبت کردن با برگزار کننده لیگ اول در این باره هستیم)
چون که این لیگ دیرتر از لیگ اول شروع شده، به احتمال زیاد با 10 تیم بازی ها رو برنامه ریزی می کنیم(شایدم دوازده تا)، و به احتمال زیاد مجوریم که در هر هفته پنج بازی داشته باشیم، به این صورت که دور رفت بازی ها رو در یک هفته و دور برگشت بازی ها رو هم در هفته دوم برگزار کنیم.
نکته اول: لطفاً افرادی در مسابقات شرکت کنند که در بازی نسبتاً قوی باشند
نکته دوم: هر فرد فقط با یک تیم می تواند وارد لیگ شود و تا پایان لیگ با همان تیم ادامه دهد
نکته سوم: از دوستان عزیز هم خواهش می کنم که با روحیه پهلوانی بازی کرده و از وقت تلف کردن(مانند پاس کاری های طولانی و بی هدف فقط برای وقت کشی)، ضد فوتبال و ... پرهیز کنند
نکته چهارم: لطفاً در زمان و ساعت مقرر شده بازی را انجام دهید!!! (البته هماهنگی ها طوری انجام می شود که کسی مشکلی نداشته باشد)
نکته پنجم: لطفاً با هر نتیجه و رتبه در لیگ به دوستان خود احترام بگزارید و تا پایان لیگ بازی ها را به صورت کامل و جدی ادامه دهید
نکته ششم: در صورتی که در یک مسابقه ارتباط طرفین بازی قطع شد و نتیجه بازی مساوی بود، ادامه بازی در یک مسابقه ی جدید و از دقیقه ی یک آغاز می شود، ولی اگر نتیجه بازی مساوی نبود، به اندازه زمان باقی ماننده از بازی، بک بازی دیگر انجام می شود(مثلاً اگر یک مسابقه در دقیقه شصت بازی قطع شد، بازی دوم به اندازه ی سی دقیقه انجام می شود و در نهایت نتایج محاسبه می شود)

زمان برگزاری مسابقات بهتر است بین ساعت ده تا دوازده شب برگزار بشه ولی اگر کسی مشکلی داره، ساعت پیشنهادی خودش رو بگه تا بشه با حریفان هماهنگی ها را انجام بدیم
دوستانی که علاقه مند شرکت در این لیگ هستند لطفاً نام، آیدی و زمانی از شبانه روز رو که می تونن در اون ساعت بازی خودشون رو انجام بدهند، ذکر کنند تا هماهنگی های لازم برای برنامه ریزی و قرعه کشی مسابقات صورت بگیره،ده(شایدم دوازده ) نفر اولی که سریعتر آمادگی خودشون رو برای حضور در لیگ اعلام کنند، وارد مسابقات خواهند شد!!!
به امید بازی هایی پرهیجان و جالب، حسام

دوستانی که تا این لحظه اعلام آمادگی کردند:

id: alexx0001985
id: sinamac
id: aMiN-NooB
id: idahadi1
id: afz_fifaking
id: hesamtotti10

آپدیت: به زودی برنامه ی مسابقات رو تنظیم می کنیم!!! از دوستان می خوام که لطفاً اگر پیشنهادی هم برای مسابقات دارن به ما بگن، خودم یک فکر توی ذهنم دارن!!! اونم اینه که برای فردی که قهرمان بشه پکیچ کامل e3 2012 قرستاده بشه!! خودم پکیچ رو دارم و اونو کپی می کنم برای قهرمان، ولی به نظرم پول پیک رو بایدخوده شخص قهرمان پرداخت کنه!!! تقریباً همین پکیچ 15000 تومان فیمتشه،لطفاً شما هم برای جذاب شدن مسابقات پیشنهاد های خودتون رو بدید، با تشکر

آخرین ویرایش:

Sina.ahmadi

کاربر سایت
Aug 25, 2011
26
Afz_fifaking
من ای دی قبلیم با 250 برد و 80 باخت گم شد متاسفانه مجبور شدم ای دی جدید بسازم
بنظرم بهترین زمان بازی 2-5 هست که لگ هم کمتره
به نظرم روزی یک یا روزی 2 مسابقه بهتره تا 5 بازی تو یک روز

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
Afz_fifaking
من ای دی قبلیم با 250 برد و 80 باخت گم شد متاسفانه مجبور شدم ای دی جدید بسازم
بنظرم بهترین زمان بازی 2-5 هست که لگ هم کمتره
به نظرم روزی یک یا روزی 2 مسابقه بهتره تا 5 بازی تو یک روز
بله همینطور که شما میگید قراره در هفته هر تیم 5 یا 6 بازی انجام بده و هر بازی در یک روز

---------- نوشته در 05:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:05 PM ارسال شده بود ----------

منی که توی اون لیگ هستم ایا امکان داره توی این لیگم باشم
id: nicepop
دوست عزیز ما می خوایم که اگر شد نفرات برتر هردو لیگ رو با هم وارد یک لیگ بکنیم، به همین دلیل نمیشه، ببخشید رفیق

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
آقا من هستم.امروز هم division1 رو یه بار قهرمان شدم و دو تا کاپ بردم.id:sinamac
با تشکر از شما، شما هم ثبت شدید

---------- نوشته در 03:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:12 AM ارسال شده بود ----------

اگه هنوز جا دارین منم هستم :
aMiN-NooB
با تشکر از شما، بله جا داریم

---------- نوشته در 03:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 AM ارسال شده بود ----------

منم هستم ...

psn ID : idahadi1
مرسی از شما

---------- نوشته در 03:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:14 AM ارسال شده بود ----------

پست اول آپدیت شد!!! دوستان لطفاً همدیگر رو اد کنید تا اگر شد بتونیم قبل از شروع مسابقات یک چند دست حال همدیگه رو بگیریم و کری ها رو شروع کنیم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
بچه ها با صحبت هایی که با دوستان و تعدادی بچه های ثبت نام کننده انجام دادیم، قرار بر این شد که این سری از مسابقات رو برای زمان دیگری در نظر بگیریم تا از تداخل با دیگر مسابقات جلوگیری کنیم!!! با تشکر از تمام دوستانی که اعلام آمادگی کردن!!! امیدوارم که موفق باشید!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر