لینک سایت های تمام بازی ها و شبیه ساز ها و .... دریمکست

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
در این تاپیک سعی بر این هست که ادرس سایت های که نرم افزارها و بازی های این کنسول رو برای دانلود قرار دادن اینجا بزاریم

این سایت یکی از بهترین سایت ها در مورد کنسول دریم کست هست که یک سری از کاربرا این کنسول جمع شدن و یکی مجموعه با ارزش از تمام بازی ها و شبیه ساز های و Homebrow این کنسول رو برای دانلود قرار دادن و هر کس هر بازی داره برای دانلود دیگران در اینجا قرار داده .

که در دو حالت میشه دانلود کرد یک کاربرای عضو و کاربران معمولی
خوب کار برای عضو که دانلود ازاد و با سرعت بالا هست
ولی برای کاربران معمولی در هر ساعت فقط یک فایل می تونند دانلود کنند
دقت کنید وقتی از انتخاب بازی مورد نظرتون مطمعن شدید دانلود رو بزنید چون اگر دانلود کنید و کنسل و دوباره بخواید دانلود کنید باید 1 ساعت منتظر بمونید تا دوباره اجازه دسترسی بده بهتون ;)

دانلود بازی های دریم کست

روز خوش

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
سلام

در این تاپیک سعی بر این هست که ادرس سایت های که نرم افزارها و بازی های این کنسول رو برای دانلود قرار دادن اینجا بزاریم

این سایت یکی از بهترین سایت ها در مورد کنسول دریم کست هست که یک سری از کاربرا این کنسول جمع شدن و یکی مجموعه با ارزش از تمام بازی ها و شبیه ساز های و Homebrow این کنسول رو برای دانلود قرار دادن و هر کس هر بازی داره برای دانلود دیگران در اینجا قرار داده .

که در دو حالت میشه دانلود کرد یک کاربرای عضو و کاربران معمولی
خوب کار برای عضو که دانلود ازاد و با سرعت بالا هست
ولی برای کاربران معمولی در هر ساعت فقط یک فایل می تونند دانلود کنند
دقت کنید وقتی از انتخاب بازی مورد نظرتون مطمعن شدید دانلود رو بزنید چون اگر دانلود کنید و کنسل و دوباره بخواید دانلود کنید باید 1 ساعت منتظر بمونید تا دوباره اجازه دسترسی بده بهتون ;)

دانلود بازی های دریم کست

روز خوش
سلام.دوست عزیز اگه بری تو سایت http://romhustler.net/roms/dreamcast میبینی که تمام بازی های دریمکست بصورت 7z و با لینک مستقیم دانلود میشه:cheesygri

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
ممنونم از اینکه امولاتور Dreamcast رو گذاشتین فقط سوال دارو در مورد Boot CD که برای بعضی از بازی ها باید می ذاشتم روی کنسول، توی امولاتور حل شده این موضوع؟
و اینکه با Nvidia سازگاری بالاتری داره یا ATI؟

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
من بازی شنمو رو دانلود کردم nulldc رو هم دانلود کردم بازی رو به فایل cdi تبدیل کردم ولی وقتی با nulldc بازش می کنم در حد 3یا4 ثانیه فقط آهنگه بازی می آد(حتی تصویرم ندارم ) و بعدش این ارور رو میده که (nullDC_Win32_Release-NoTrace.exe has stop working) تنضیمات plugin ها رو هم انجام دادم ولی نمیدونم چه شه

ممنون می شم اگه کمکم کنید بازم از راهنمایی های قبلی تون ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر