ليگ آنلاين فيفا 07 ! (استفاده از تكنيك مولتي پلير ! )

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
به به ! دنی جان دستت درد نکنه !
شوما خودت قبلا" امتحانش کردی !؟ من برم یه امتحانش کنم !
ضمنا" فکر نمیکنم سرعت بازی وقت دایل آپ رو داشته باشه !

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من برگشتم ! از این به بعد اگر می خواهید بازی کنید اینجا قرار بگذارید تا من هم مطلع بشوم.
یک چیزی بشود توی مایه های توپیک Xbox Live ...کسی X360 ندارد از بین شماها ؟

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
من برگشتم ! از این به بعد اگر می خواهید بازی کنید اینجا قرار بگذارید تا من هم مطلع بشوم.
یک چیزی بشود توی مایه های توپیک Xbox Live ...کسی X360 ندارد از بین شماها ؟

سلام دوست عزيز !
همين حالا اگه پايه اي بازي كنيم !

اين آي دي منه :
gtalk2006
تو ياهو !

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من فایل Exe م آسیب دیده است و بازی بالا نمیاد.از GCW هم نتونستم دانلودش کنم.این چه شانسی است که من دارم ! یه حریف قلدر امریکایی که خیلی ادعایش می شود پیدا کردم ولی هر کاری می کنم بازی بالا نمیاد.تموم تنظیمات هم اجرا کردم.مشکل از Exe است.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
با سلام
والا من پایه ی بازی کردن هستم منتها نمیخواید توضیح بدید که دقیقا باید چه کار کنیم!!
خوب من Incoming connection رو ساختم حالا چه کار کنم؟؟دیل اپ هم دارم

این ID منه در یاهو : Lustmoooord .اون دوستی که فرموده بودن ADD شون کنیم هم من ADD کردم.
برنامه GamOn روی سیستم من نصبه و اونجا هم با ID من badluck344556 ـه

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
باز هم سلام
مشکل من اصلا" ربطی به فایل Exe بازی نداشت ! گویا FIFA 07 روی 128Mb 5200 اجرا نمی شود و این مورد رو تازه امروز ظهر فهمیدم ! فعلا" دارم تلاش می کنم که 256Mb 6200 TC تا آخر این هفته بگیرم.ولی واقعا" دیشب حیف شد و خیلی افسوس خوردم.با یک امریکایی کلی کل کل کردم ولی دست آخر با دانلود فایل Exe هم کارم درست نشد.یارو خیلی ادعایش می شد و دائم F**k You بر زبانش بود و از این جور محبتها نسبت بهم داشت.:) البته خودم هم مقصر هستم که Region اصلی ام را گذاشته بودم کنار NickName خودم ! :biggrin1: بیچاره این دانکی حق داشت...:laughing: اگر دوباره ایشون رو دیدم یک قرار میزارم داخل Xbox Live ببینم چند مرده حلاج است و میتونه اندازه چرت و پرت گفتنش خوب بازی کند یا نه....
از همه اینها گذشته خیلی خوشحالم که با سروش جان آشنا شدم و برای مسابقه اول با ایشون لحظه شماری می کنم...امروز ظهر هم دو نفر شرقی ! وارد Room شدند و من و سروش مونده بودیم کره ای هستند یا ژاپنی !
ID من هم که تابلوست : hamed_19863
شناسه GameOn من هم Guti_074 است.

لطفا" باقی دوستان هم شناسه خودشون رو بگذارند تا از این به بعد یک Room درست و حسابی شبها و ظهرها داخل GameOn داشته باشیم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من مشکلم با گرفتن یک کارت 6200 Ram Real حل شد.
انگار داخل GameOn بیشتر از طریق IP بازی می کنند خارجی ها و ایرانی ها هم از طریق Network بیشتر...
من دوستان رو نمی بینم اونجا...نه سروش هستش نه دنی .
هر چی هم به بقیه میگم که شما Host شوید من کارت گرافیکم ضعیف است و سرعتم کم ، آخرش اونها Intilate می کنند ! دیشب یک مسابقه انجام دادم که متاسفانه آخر نیمه اول قطع شد. 2-0 هم باخته بودم ولی حریفم هر دو تا گلش را روی ضدحمله زد وگرنه من بیشتر صاحب توپ و میدان بودم و چندین موقعیت گل هم داشتم که از دست رفت.دو گلی هم که خوردم بیشتر بخاطر Lag کردن بازی برای من بود.حریفم ADSL داشت و راحت بازی می کرد ولی من فقط در وقفه های 3 ثانیه ای بازی برایم روان اجرا می شد.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
امروز از ظهر تا حالا سرورهای GameOn خاموش بودند برای اینکه یک بازی جدید اضافه بشود.مدت Down بودن سرورها فعلا" 14 تا 15 ساعت اعلام شده است.
کاش UEFA Champions League هم اضافه کنند.

ziba

کاربر سایت
Oct 9, 2007
3
راهنمایی

لطفا من را راهنمایی کنید که چکار کنم . هر وقت وارد برنامه gamon می شوم و روی run کلیک می کنم سایت gamon نمایان می شود. دیگه دارم کلافه می شوم. پیغام می دهد . please write your id league
league id..............registery

EASPORTS

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
نام
محمدرضا
همین جا ثبت نام کنین ، یه لیگ راه میندازیم.
من میخواستم یه تاپیک بزنم ولی چون جدید الورودم نمیتونم ، اگه یکی از دوستان زحمتشو بکشه ، ایشالا که بتونیم یه لیگ جذاب راه بندازیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر