لطفا برای شبکه کردن کمکم کنید.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
اسکندری جون مگه اینا برای تنظیم تاریخ و زمان نیست پس چه فایده ای داره؟
سوال دومم اینه که تو قسمت
my computre\properties\computre name\computr description من و دوستم باید چی وارد کنیم؟
یا علی مدد

m-eskandari

کاربر سایت
Sep 25, 2005
146
نام
مريم
سلام
اسکندری جون مگه اینا برای تنظیم تاریخ و زمان نیست پس چه فایده ای داره؟
سوال دومم اینه که تو قسمت
my computre\properties\computre name\computr description من و دوستم باید چی وارد کنیم؟
یا علی مدد

كاري كه گفتم انجام بديد فايدش رو ميبينيد. اون تاريخ هم براي مدتي هست كه اين تنظيمات فعال باقي بمونن.
توي قسمت computr description ميتونيد اسمتون رو يا اسم كامپيوتر خودتون رو يعني كاري كه انجام ميده رو بزنيد تا بقيه كه تو شبكه كامپيوتر شمارو ميبينند بشناسن(مثلا اگه كامپيوتر شما يك file server باشه ميتونيد اين اسم رو تو قسمتcomputr description وارد كنيد تا همه اينو متوجه بشن) همين چيز خاصي نيست.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
یعنی تا می تونم تاریخ رو نزدیکش کنم یعنی روی 1 و second (ثانیه) بذارم یا نه دورش کنم یعنی مثلا روی 100 و day (روز) بذارم؟
در مورد جواب دوم شما هم پس اهتیاجی نیست که من تو این قسمت اسم کامپیوتر دوستم رو بنویسم و اون اسم کامپیوتر من رو بنویسه؟
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
یعنی تا می تونم تاریخ رو نزدیکش کنم یعنی روی 1 و second (ثانیه) بذارم یا نه دورش کنم یعنی مثلا روی 100 و day (روز) بذارم؟
در مورد جواب دوم شما هم پس اهتیاجی نیست که من تو این قسمت اسم کامپیوتر دوستم رو بنویسم و اون اسم کامپیوتر من رو بنویسه؟
یا علی مدد

سلام
آقا یه نفر سوال بالای ما رو جواب بده در ضمن یه سوال دیگه هم دارم می خواستم بدونم هر آی پی آدرسی میشه به سیستم داد(با در نظر گرفتن یه دونه اختلاف بین سیستم ها )یا حتما باید اون شماره ای که تو صفحه اول گذاشتید بذارم؟
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
آقا تو رو خدا این سوال منو جواب بدین.
چجوری دوست من از طریق شبکه می تونه از اینترنت من استفاده کنه ؟ما شریکی adsl گرفتیم و سیستم من سرور شده یعنی adsl رو سیستم منه و اونم می خواد استفاده کنه . من چجوری باید یه اون adsl بدم؟ فقط ایت یکی سوال منو تو رو خدا جواب بدین.
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر