كمك برای آنلاين بازی كردن Winning Eleven 3

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من با پلاگين CyberPad 1.4 می خوام Winning Eleven 3 (همون فوتبال 98 خودمون) رو آنلاين بازی كنم، كاری كه شدنی هست و تو لابی پلاگين آنلاين مذكور بريد می بينيد خارجی ها اين بازی رو دارن می زنن.
ولی مشكل اينجاست كه برای من و دوستام كه دادم تست كنن به هيچ سروری وصل نمی شه. چه با پراك30 و چه بدون پراك30.
لطفا كسایی كه بلدن تست كنن بگن راه حل چيه.
اينم روشش:
اول از همه بازی رو از اينجا دانلود كنيد (فقط 11 مگه چون فوق فشرده هست وگرنه 183 مگه)
حالا شبيه ساز PS1 رو از اينجا دانلود كنيد. (اين شبيه ساز برای ويندوز ايكس پی هست)
پلاگين های شبيه ساز رو از اينجا دانلود كنيد.
خب حالا اين نرم افزار (پلاگين آنلاين) رو دانلود كنيد و محتوياتش رو طبق دستور العمل زير بريزيد:
Installation

To install the plugin, simply follow these few steps :

• Extract the kailleraclient.dll from the zip file to your ePSXe-directory (NOT the plugin directory)
  • Extract the cpka.dll in the PLUGINS-Directory.
  • After that start ePSXe and select the CyberPad plugin in the Network-Configuration window in ePSXe.
  • The CyberPad plugin don't need to be configured.
*پلاگين اول رو همونطور كه اشاره شده نبايد تو پوشه پلاگين ها بريزيد بلكه بايد تو پوشه اصلی شبيه ساز بريزيد.
شبيه ساز رو اجرا كنيد (فايل ePSXe.exe) و بعد Config رو انتخاب كنيد و بعدشم NetPlay و پلاگين رو بزنيد CyberPad 1.4 و اوكی كنيد. حالا File>Run ISO رو بزنيد و ايزوی بازی رو لود كنيد.
قبل از اجرای بازی يه صفحه انتخاب سرور مياد. كه هر كس كه بازی شما رو داره می تونيد انتخاب كنيد باهاش بازی كنيد.
====
ضمنا اينم نمی دونم بعد وارد شدن به بازی با طرف مقابل (به صورت آنلاين) چطور بازی كه قابليت آنلاين نداره طرف رو شناسایی می كنه، در اين مورد هم يه توضيحی بديد ممنون می شم.
يه امولاتور آنلاين (يعنی امولاتوری كه علاوه بر اجرای بازی كنسول آنلاين هم پيشفرض داره) هم گير اوردم كه باهاش می شه خيلی از بازی های سگا، ميكرو، نينتندو 64 و پلی استيشن1 رو آنلاين زد ولی WE3 رو نداره. (البته فكر كنم نسخه نينتندو 64 ـش رو داشته باشه كه البته اون گيم پلیش خيلی فرق می كنه)
اگه كسی راهی می شناسه كه WE3 رو بشه به اين امولاتوری كه گفتم شناسوند هم بگه.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اگه منظورتون پسورده نه مشكلی كه من بهش خوردم بخاطر پسورد نيست...
اگه هم منظورتون اينه كه پسورد فايل ايمج Winning Eleven 3 كه گذاشتم همون آدرس سايتش يعنی:
Code:
www.mihandownload.com
هست.

كاش بازیش رو استيمی جایی بود (حالا با هر قيمتی) می خريديم! واقعا دلم براش لك زده!
تو كلوپا می رم می بينم مردم رو PS3 دارن اينو بازی می كنن...

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اگه خواستی من فردا ردیف میکنم بینم میشه انلاین بازی کرد یا نه!
شدنش كه می شه ولی نمی شه به سرورای اون پلاگين وصل شد!
ضمنا شنيده بودم نسخه دست كاری شده WE3 برای PC هست و يه سايت خارجيم هست كه كاپش رو می ذاره (كاپ اين و كلا همه WE ها رو) پس صد در صد می شه و فقط ماها راهش رو بلد نيستيم!
اينم اطلاعات بيشتر برای آنلاين بازی كردن بازی های PS1
ePSXe 1.7.0 Net Play (CyberPad + Kaillera) - Emuforums.com

paroucia

عضو جدید
Oct 6, 2008
14
با سلام

من این پلاگین رو راه انداختم. قرار شد با رفیقم آنلاین بزنیم. اما هر چی گشت پیدا نکرد! کلی سرور و بازی های دیگه رو آورد اما رفیق من توش نبود! ضمنا lk user name و IP هم بهش معرفی کردم اما تو connecting گیر کرد!
دوستان میشه راهنمایی دقیقتر بکنن؟

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
با سلام

من این پلاگین رو راه انداختم. قرار شد با رفیقم آنلاین بزنیم. اما هر چی گشت پیدا نکرد! کلی سرور و بازی های دیگه رو آورد اما رفیق من توش نبود! ضمنا lk user name و IP هم بهش معرفی کردم اما تو connecting گیر کرد!
دوستان میشه راهنمایی دقیقتر بکنن؟
حالا دوستت نمی خواد, امتحان کن ببین میشه با یه کاربر خارجی آنلاین زد
اگه بشه عالیه و مراحل تظیمات پلاگین قدم به قدم بگو

paroucia

عضو جدید
Oct 6, 2008
14
حالا دوستت نمی خواد, امتحان کن ببین میشه با یه کاربر خارجی آنلاین زد
اگه بشه عالیه و مراحل تظیمات پلاگین قدم به قدم بگو
خواستم همین کار رو بکنم برای امتحان اما هیچ کس WE3 بازی نمی کرد! :D

@ DMC
داخل اون سه تا پلاگین هست. یکیشو که خودم هم دانلود کردم و باهاش دارم استفاده می کنم و دیگری هم ورژن قبلیش هست! اون یکی هم یه پلاگین دیگه ای هست که برای من کار نکردم! برنامه رو می بست!!
هنوز مشکل کانکت شدن داره و باید گشت دنبال مشکل!

به هر حال مرسی..

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
خواستم همین کار رو بکنم برای امتحان اما هیچ کس WE3 بازی نمی کرد! :D

@ DMC
داخل اون سه تا پلاگین هست. یکیشو که خودم هم دانلود کردم و باهاش دارم استفاده می کنم و دیگری هم ورژن قبلیش هست! اون یکی هم یه پلاگین دیگه ای هست که برای من کار نکردم! برنامه رو می بست!!
هنوز مشکل کانکت شدن داره و باید گشت دنبال مشکل!

به هر حال مرسی..
بازی آنلاینش دردسر زیاد داره
به نظر نمیاد کسی بتونه تو ایران بازی فوتبال آنلاین بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر