قابليت هاي Xbox360 به همراه آموزش

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام دوستان عزيز گيمر ...
همون طور كه همه مي دونيم نسل بعد كنسول هاي بازي پر از قابليت هستن ... يعني اگه نباشن ديگه خراب كاري به بار مياد جلوي رقيبا :love:
يه كار هايي هست كه مي شه با كنسول انجام داد كه بيشتر از فيلم و بازي و... در كنسول لذت برد...:love:
من يدونه ميگم و يه سوال هم مي پرسم ... هر كدوم از دوستان هم اگه كاري با كنسولش ياد گرفته بياد بگه ... ايشالا كه از تاپيك خوشتون اومده باشه ;)
----------------------------------------------------------------
بازي كردن با صداي دالبي 5.1 كاناله :

موارد استفاده :
آوردن قلب تو دهن در بازي Gears of War :laughing:
به راه انداختن يك دعواي شديد در خانواده :laughing:

وسايل مورد نياز :
1. يك عدد سينماي خانگي با خروجي اپتيكال
2. كابل اپتيكال

خريد :
كابل اپتيكال رو ميشه از تو مجتمع تجاري پايتخت خريد ... 8 هزار تومن 3 متريشه

نحوه ي كار :
1. خروجي AUX سينماي خانگي را روي يكي از AV هاي اصلي تلويزيون تنظيم و 360 را به همان AV متصل كنيد.
2. كابل اپتيكال را به پشت كابل VGA خود 360 متصل و آن سمتش را به خروجي اپتيكال سينماي خانگي وصل كنيد.
3. نوع AV ـيي را كه براي 360 انتخاب كرديد را بر روي اپتيكال تنظيم كنيد. براي من (LG) بايد مثلا AV1 را انتخاب و با زدن D.INPUT ... نوع را به AV1 OPT تغيير داد ... در اين شرايت به كاتالوگ رجوع كنيد.
4. صداي تلويزيون را قطع كنيد و با زياد و كم كردن صدا از طريق سينماي خانگي ... صفا كنيد...

عكس هاي مربوط و مفيد :

كابل اپتيكال :
91882_100720053500_ExhibitPic.jpg

از دوست عزيز و گرامي xbox360club ممنونم كه اين آموزش رو به من و دوستانم ياد داد ...
:love:

حالا سوال من :
من مي خوام صدا از ضبط اتاقم بياد و تصوير 360 هم از تلويزيون ... بايد چيكار كنم ؟

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
حالا سوال من :
من مي خوام صدا از ضبط اتاقم بياد و تصوير 360 هم از تلويزيون ... بايد چيكار كنم ؟

[/SIZE][/SIZE]

خب خروجی صدای تی وی رو به ورودیه صدای ظبط وصل کن (با کابل دو به دو) البته احتمالا باید بلندترش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر