غول آخر دنياي گرافيک هم اکنون در بازار ايران

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dante_2681

کاربر سایت
Jun 18, 2007
33
نام
Yaser
GTX280.jpg
کمپانی XFX یکی از قدرتمندترین محصولات خود را جهت فخر فروشی به محصولات فوق پیشرفته جهانی و همگام با ارائه چیپست سری GTX 280 و GTX 260 توسط کمپانی Nvidia در معرض نمایش عام گذاشت.
محصول جدید کمپانی XFXکه بر اساس پردازنده گرافیکی GT200 به بازار ارائه شده است سری GTX 200 می باشد که دارای 4/1 میلیارد ترانزیستور بوده و توسط یک خنک کننده پیشرفته دو اسلاتی از آلیاژ مس و آلومینیوم خنک می شود.
این غول دنیای گرافیک از توان 933Gigaflops حاصل از 240 پردازنده که به صورت موازی فعالیت می کنند بهره می برد که در مقایسه با پردازنده های 4 هسته ای بازار (که توانی حدود 96Gigaflops دارند ) عدد قابل توجهی می باشد واگر لحظه ای به قدرت این کارت گرافیکی فکر کنید به این نتیجه می رسید که قدرت آن منحصر به فرد است. با استفاده از برنامه اختصاصی کمپانی Nvidia که به نام CUDA شناخته شده است کاربران قادرند تا توانی برابر 1Teraflops را نیز به پردازش های گرافیکی اختصاص دهند تا بتوانند حتی شبیه سازی های فیزیکی و علمی را نیز پردازش نمایند. برنامه مذکور بر روی پردازنده گرافیکی GTX 280 قابل اجراست و این قابلیت همراه با پشتیبانی از تکنولوژی PhysX بر روی پردازنده این کارت گرافیکی ارائه شده است.
PhysX در واقع یک موتور پردازشگر فعالیت های فیزیکی شخصیت های گرافیکی است که برای بهبود کیفیت بازیهای رایانه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

1.jpg

XFX GeForce GTX 280 دارای فرکانس حافظه 2214 مگاهرتزی بوده و فرکانس پردازنده آن 1296 مگاهرتز می باشد،دارای 1GB حافظه 512 بیتی بوده و با موتور گرافیکی 602 مگاهرتزی نمایشگر یک کارت گرافیک برازنده برای کمپانی XFX می باشد.
محصول دیگر این سری GeForce GTX 260 می باشد که با اندکی تفاوت ( 190 پردازنده موازی و موتور گرافیکی 579 مگاهرتزی ) وارد بازار گرافیک خواهد شد.
این محصولات توسط شرکت سازگار ارقام به بازار ایران ارائه شده و توسط گارانتی سازگار 2 سال ضمانت می شوند. غول آخر دنیای گرافیک هم اکنون در بازار ایران موجود می باشد!

GTX_Large.jpg

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
من یه سوال دارم اگه میشه یک توضیحی بدین:
ایا گرافیک این کارتا بیشتره یا گرافیک ps3 .xbox360 ؟
ممنون.

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
اخه عزيز تو هم چيز هايي ميگي ها !!!!!!!!!!
گرافيك اون كنسول ها كه در حد يه 8800 جي تي بيشتر نيست
معلومه كه اين گرافيك سرتره !!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من یه سوال دارم اگه میشه یک توضیحی بدین:
ایا گرافیک این کارتا بیشتره یا گرافیک ps3 .xbox360 ؟
ممنون.
سلام.
خیر. اول اینکه نمیشه GPU رو با VGA مقایسه کرد، دوم اینکه هم یک نگاه به پردازش حافظه GPUـیه این دو کنسول برتری VGAهای سری جدید رو نشون میده. 500 مگاهرتز برای Xenos و 550 مگاهرتز هم برای RSX .خودتون قضاوت کنید.
البته برای مصرف گیمینگ از نظرم یک 8600GT کافیه.

dante_2681

کاربر سایت
Jun 18, 2007
33
نام
Yaser
سلام.
خیر. اول اینکه نمیشه GPU رو با VGA مقایسه کرد، دوم اینکه هم یک نگاه به پردازش حافظه GPUـیه این دو کنسول برتری VGAهای سری جدید رو نشون میده. 500 مگاهرتز برای Xenos و 550 مگاهرتز هم برای RSX .خودتون قضاوت کنید.
البته برای مصرف گیمینگ از نظرم یک 8600GT کافیه.
سلام
ای ول به اطلاعات آقای عزیز این حرف رو جای دیگه نزن ...
GPU در اون VGA شما هم وجود داره در واقع واحد پردازش گرافیکی هست حالا چه تو PC چه تو کنسول:-"
فرکانس به تنهایی هیچ دخلی به عمل کرد نداره یعنی بیشتر بهتر نیست;)
الان هم کارت ارزون شده برا GAME من 4850 رو پیشنهاد میکنم:love:

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام
ای ول به اطلاعات آقای عزیز این حرف رو جای دیگه نزن ...
GPU در اون VGA شما هم وجود داره در واقع واحد پردازش گرافیکی هست حالا چه تو PC چه تو کنسول:-"
فرکانس به تنهایی هیچ دخلی به عمل کرد نداره یعنی بیشتر بهتر نیست;)
الان هم کارت ارزون شده برا GAME من 4850 رو پیشنهاد میکنم:love:
شما بهتره به جای اینکه از بقیه ایراد بگیرید مطالبتون رو کپی نکنید و اگر هم میکنید منبعشو بزارید.

dante_2681

کاربر سایت
Jun 18, 2007
33
نام
Yaser
شما بهتره به جای اینکه از بقیه ایراد بگیرید مطالبتون رو کپی نکنید و اگر هم میکنید منبعشو بزارید.
سلام
دوست عزیز بهتره شما بیشتر چشماتو باز کنی و خبر رو بخونی که توش به صراحت اعلام شده که مربوط به سایت سازگار هست;)

این محصولات توسط شرکت سازگار ارقام به بازار ایران ارائه شده.../:)

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام
دوست عزیز بهتره شما بیشتر چشماتو باز کنی و خبر رو بخونی که توش به صراحت اعلام شده که مربوط به سایت سازگار هست;)

این محصولات توسط شرکت سازگار ارقام به بازار ایران ارائه شده.../:)
هیچ فرقی نمیکنه به هر حال کپی برداری از سایت های فارسی زبان چه با منبع و چه بی منبع ممنوعه...

dante_2681

کاربر سایت
Jun 18, 2007
33
نام
Yaser
سلام
مال همینه که قسمت اخبار خالیه:cheesygri
شما هم صبر کنید تا مدیر تصمیم بگیره الکی خون خودتو کثیف تر نکن:p

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
کپی کردن مطلب از سایتهای فارسی زبان حتی با ذکر منبع ممنوع است

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر