عضوگیری کلن برای The Division

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود
دوستانی که بطور پیوسته اهل بازی کردن دیویژن هستند میتونن از طریق لینکی که میزارم به کلن ایران توو بازیه دیویژن بیان که در کنار هم در اینده این بازیو انجام بدیم و همچنین ماموریت های روزانه و چلنج رو باهم انجام بدیم / فقط وقتی توو سایت اومدین ثبت نام یادتون نره / سوالی هم داشتین در صورت توان پاسخ میدم / ممنون

Iran

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
درود
دوستانی که بطور پیوسته اهل بازی کردن دیویژن هستند میتونن از طریق لینکی که میزارم به کلن ایران توو بازیه دیویژن بیان که در کنار هم در اینده این بازیو انجام بدیم و همچنین ماموریت های روزانه و چلنج رو باهم انجام بدیم / فقط وقتی توو سایت اومدین ثبت نام یادتون نره / سوالی هم داشتین در صورت توان پاسخ میدم / ممنون

Iran

تا الان چند نفرید؟

• Like
Reactions: Hasan Bahali

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان گیم سنتر .. من موقع نصب گیم نزدیک ۲۴ گیگ آپدیت مجبور شدم بگیرم الان کسی میدونه محتوای این آپدیت چی هست؟ ممنون میشم...

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان گیم سنتر .. من موقع نصب گیم نزدیک ۲۴ گیگ آپدیت مجبور شدم بگیرم الان کسی میدونه محتوای این آپدیت چی هست؟ ممنون میشم...
اکثرش رفع باگ هستش.
و محتوای خاصی به بازی اضافه نمیشه.!
مگه اینکه بخوان رویدادی برای اولین بار به بازی اضافه کنن.
ولی در کل 2/3 به روزرسانی مربوط به رفع باگ هستش.!

آخرین ویرایش:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
اکثرش رفع باگ هستش.
و محتوای خاصی به بازی اضافه نمیشه.!
مگه اینکه بخوان رویدادی برای اولین بار به بازی کنن.
ولی در کل 2/3 به روزرسانی مربوط به رفع باگ هستش.!
ممنون ولی اون قسمتهایی که میگن به نقشه اضافه میشه چی ؟ مثل اون قسمتی شمال غربی که ناو هواپیما بر ها روی آب هست west side pire یا resistance چون بغیر از محتوای پولی مثل آندرگراند و سورویوال قسمتهایی از فضاهای جدید بازی بصورت فری عرضه شدن سوالی که داشتم آیا نقشه دیویژن اصلی همین هست که الان من بعد ازاین آپدیت دارم بوده ؟ یا بعد آپدیت اضافه شده ؟ ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر