شکل با کرش شدن صفحه...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

arashdj71

کاربر سایت
Sep 29, 2006
76
سلام دوستان! دیشب داشتم mw3 بازی میکردم که ناگهان رنگای صفحه قاتی شد یه چیزی مثل عکس زیر ولی خیلی بدتر :
http://www.daniweb.com/images/attachments/3/newpicturexy.png
مشکل از چیه ؟ آخه سیستمم قفل کرد... ری ستارت کرد ولی از زمانی که boot میاد بالا این مشکل هست... ! سیستمم کامل قفل میکنه.. مشکل از مانیتور نیست با لبتاپ تست کردم... ! یکم خاموش کردم دوباره روشن کردم درست شد... ! سیستمو با تاسک منیجر چک کردم سی پی یو و رم کاملا دارن کار میکنن... ! با gpu z کارتو چک کردم و از تو کنترل پنلش کارتم سالم کار میکرد اما باز کرش شد... لازمه که بگم کارتمم خیلی کثیفه و گرد و خاک داره ! ممکنه از اون باشه ؟ خواهشا جوابمو بدین... خیلی نگرانم :((
کارت من 9800gtx هست

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان! دیشب داشتم mw3 بازی میکردم که ناگهان رنگای صفحه قاتی شد یه چیزی مثل عکس زیر ولی خیلی بدتر :
http://www.daniweb.com/images/attachments/3/newpicturexy.png
مشکل از چیه ؟ آخه سیستمم قفل کرد... ری ستارت کرد ولی از زمانی که boot میاد بالا این مشکل هست... ! سیستمم کامل قفل میکنه.. مشکل از مانیتور نیست با لبتاپ تست کردم... ! یکم خاموش کردم دوباره روشن کردم درست شد... ! سیستمو با تاسک منیجر چک کردم سی پی یو و رم کاملا دارن کار میکنن... ! با gpu z کارتو چک کردم و از تو کنترل پنلش کارتم سالم کار میکرد اما باز کرش شد... لازمه که بگم کارتمم خیلی کثیفه و گرد و خاک داره ! ممکنه از اون باشه ؟ خواهشا جوابمو بدین... خیلی نگرانم :((
کارت من 9800gtx هست

احتمالا مشکل از کارت گرافیک هست
من هم دو سال پیش کارت 8800 خودم دچار مشکلی مشابه ولی حادتر شد که دیگه درست نشد (تعداد رنگها خیلی بیشتر بود)
اول از همه گرد و خاک گرافیکو بگیر و بعدش هم آخرین درایور گرافیکو نصب کن

sedric

کاربر سایت
Feb 21, 2011
11
فکر نکنم با تمیز کردن گرافیک درست بشه باید گرافیکت تعمیر بشه ممکنه به ریبال کردن نیاز داشته باشه(احتمالا به علت داغ شدن زیاد یکی از پایه های حافظه یا پردازنده کارت گرافیکت از برد جداشده یا 2 عدد از پایه ها به هم چسبیده اند)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر