سوال در مورد گرافیک و مادربرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
سلام میبخشید که تاپیک جدا درست کردم ولی باید جوابمو سریع بگیرم و اگه تو تاپیک های دیگه مینوشتم ممکن بود جواب نگیرم و یا خودم یادم بره :blushing::blushing:

ببینید من یه مادربرد ASUS A8N-Sli دارم با چیپ ست Nvida و روی این مادربرد الان کارت Geforce 7300 GT دارم ولی میخوام ارتقائ بدم .
میخواستم ببینم میشه روی این مادربرد با که با چیپ ست انویدیا هست یه کارت ATI RADEON 2600 XT ببندم :confused::confused::confused::confused:

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
سلام میبخشید که تاپیک جدا درست کردم ولی باید جوابمو سریع بگیرم و اگه تو تاپیک های دیگه مینوشتم ممکن بود جواب نگیرم و یا خودم یادم بره :blushing::blushing:

ببینید من یه مادربرد ASUS A8N-Sli دارم با چیپ ست Nvida و روی این مادربرد الان کارت Geforce 7300 GT دارم ولی میخوام ارتقائ بدم .
میخواستم ببینم میشه روی این مادربرد با که با چیپ ست انویدیا هست یه کارت ATI RADEON 2600 XT ببندم :confused::confused::confused::confused:
به چیپ ارتباطی نداره.
هر کارت PCIe که دوست داری ببند.

mobile6600

کاربر سایت
Nov 16, 2007
9
من میخوام برای این cpu یه‌ مادربورد Asus بگیرم که‌ زیر صد تومن باشه‌؟
شما چی پیشنهاد میکنین؟
Intel Core 2 Duo E4500 - 2.2GHz

ModelBrandIntelProcessors TypeDesktopSeriesCore 2 DuoModelBX80557E4500CPU Socket TypeCPU Socket TypeLGA 775Tech SpecCoreAllendaleMulti-CoreDual-CoreNameCore 2 Duo E4500Operating Frequency2.2GHzFSB800MHzL1 Cache32KB+32KBL2 Cache2M sharedManufacturing Tech65 nm64 bit SupportYesVirtualization Technology SupportYesMultimedia InstructionMMX, SSE, SSE2, SSE3, EM64TVoltage0.962V-1.325VCooling DeviceHeatsink and Fan included

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر