سوالات مهم؟

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
ميشه يكي توضيح بده كه Pandora battery و Magic memory stick چيه؟
اگر كسي پسورد PSP اش رو گم كنه آيا راهي براي پيدا كردنش هست؟
آيا ميتونم با CFW 3.90 M33 يك پي اس پي با sony firmware (كپي نشده) رو كپي خور كرد؟

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

ميشه يكي توضيح بده كه Pandora battery و Magic memory stick چيه؟
اگر كسي پسورد PSP اش رو گم كنه آيا راهي براي پيدا كردنش هست؟
آيا ميتونم با CFW 3.90 M33 يك پي اس پي با sony firmware (كپي نشده) رو كپي خور كرد؟
دوست من
کافی بود کمی جستجو میکردید ... حتما" پاسخ تمامی پرسشهای خود از اساتید فن دریافت مینمودید ;)
پاسخهای شما یک به یک ( اگر آدرس میدهم برای این است که شما از تمام اطلاعات بهرمند شوید و فقط به اطلاعات کم و جمع من اکتفا نکنید ) :
  1. Pandora battery و Magic memory stick یک عدد کارت حافظه که بوسیله برنامه های مختلف فرمت و برنامه ریزی شده و یک باطری که با همان کارت حافظه برای بالا آمدن کنسول PSP بریک شده و یا کنسولی که cfw اصل سونی را داراست و میخواهید آن را کپی خور کنید بکار میرود و کلا" برای Unbrick و Upgrade و Downgrade مورد استفاده قرار میگیرد ... برای دریافت اطلاعات کامل و نحوه عملیات ساخت به این تاپیک مراجعه فرمائید : Dark_Alex's Universal Unbricker .
  2. Master Reset .
  3. بله میشود ... با کمک همان کارت حافظه و باطری پاندورا .
امیدورام اطلاعات داده شده مورد استفاده قرار گیرد :love:

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
ممنون كه جواب دادي ولي...

چجوري Master reset كنم؟
راه آسونتري براي كپي خور كردن نيست؟
من 3.90 دارم و UMD ام رو بوسيله خود پي اس پي در كامپيوترم اجرا كردم.آيا ميشه فايل هاي توي ديسك رو با فايل هاي ديگه جابجا كرد (ميشه write protect رو برداشت)؟

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
چجوري Master reset كنم؟
راه آسونتري براي كپي خور كردن نيست؟
من 3.90 دارم و UMD ام رو بوسيله خود پي اس پي در كامپيوترم اجرا كردم.آيا ميشه فايل هاي توي ديسك رو با فايل هاي ديگه جابجا كرد (ميشه write protect رو برداشت)؟
از ریکاوری گزینهی adveced رو بزن برو به آخرین گزینه یعنی format flash1 and.....vرو بزن
نه نیست
اگه می شد که خیلی خوب بود نه نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر