سوالاتی پیرامون ipod touch

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
ببین دوست من اگه واسه عکس برداری میخوای به هیچ وجه رو آیپاد حساب نکن
نه زیاد روعکس برداریش حساس نیستم ولی می خوام در شرایط خوبی باشه.یعنی بنظر شما کیفتش خیلی پایینه برای عکس برداری؟؟

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
یه سوال خیلی مهمه دیگه داشتم:
1-این 3G چیه؟
2-بدرد چه کاری میخوره؟
3-ایپاد 3G داره؟
4-تو ایران کاربرد داره؟
5-چجوری باید با ایپاد بریم اینترنت؟
من اطلاعاتم در این زمینه کمه .ممنون میشم کامل راهنماییم کنید.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
همونطور که دوستان درست راهنمایی کردن کیفیت عکس برداریش در حد همون 3 مگاپیکسل گوشی مثل نوکیا n73 هست!
اما فیلمبرداری HD داره یعنی فیلمبرداریش کاملا راضیت میکنه! و خیلی خوبه!
آیپاد 3Gنداره! چون سیمکارت نداره! 3G هم چیزی هست که بدرد ایرانی ها نمیخوره چون ایرانی جماعت اونو نخواهند دید! به اصطلاح نسل سوم تلفن همراه هست با سرعت بیشتر اینترنت اون و کیفیت بهتر! و چون در ایران طبق شرعمون اینترنت حرامه پس...
با آیپاد باید با وایفای به اینترنت وصل بشی! الان که adsl داری اگه مودمت وایفای داشته باشه بهش وصل میشی!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
همونطور که دوستان درست راهنمایی کردن کیفیت عکس برداریش در حد همون 3 مگاپیکسل گوشی مثل نوکیا n73 هست!
اما فیلمبرداری HD داره یعنی فیلمبرداریش کاملا راضیت میکنه! و خیلی خوب
ه!
خوب خدا را شکر پس فیلمبرداریش عالیه و عکس برداریش خوبه.
آیپاد 3Gنداره! چون سیمکارت نداره! 3G هم چیزی هست که بدرد ایرانی ها نمیخوره چون ایرانی جماعت اونو نخواهند دید! به اصطلاح نسل سوم تلفن همراه هست با سرعت بیشتر اینترنت اون و کیفیت بهتر! و چون در ایران طبق شرعمون اینترنت حرامه پس...
خب اینم از این
با آیپاد باید با وایفای به اینترنت وصل بشی! الان که adsl داری اگه مودمت وایفای داشته باشه بهش وصل میشی!
نه ADSL ندارم و توبخش ADSL هم خیلی سوال کردم بهترین ISP برای شرقتهران (حوالی رسالت) چیه ولی کسی جواب نداد.:(
من بخوام ایپاد بخرم لاکه یا انلاکه ؟؟اینا چه فرقی میکنن؟یعنی همون هکش شده یا نشده خودمونه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
برای اینکه بدونی توی منطقه شما کدوم شرکتها خوب هستن یه سر به یه کافی نت نزدیک خونتون بزن!
منت این ملت رو هیچوقت نکش! ;)

لاک و آنلاک هم مربوط به آیفونه نگران اینش نباش! ;)

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
برا جیلبریک ازت ۱۰ تومن پول میگیرن
و با برنامه چیزی حدود ۲۰ تومن ولی اگر adsl داری خوت جیلبریک کن
من که خودم جیلبریک کردم
ولی اگه زیاد وارد نیستی بده همون بیرون برات جیلبریک کنن.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من که خودم جیلبریک کردم
نه آخه چرا بیخود پول بده؟ اینجا یادش میدیم تا خودش ازین به بعد جیلبریک کنه! اینجوری خیلی بهتره تا هر وقت یه آپدیت اومد بره بیرون پول بده! ;)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
برای اینکه بدونی توی منطقه شما کدوم شرکتها خوب هستن یه سر به یه کافی نت نزدیک خونتون بزن!
ممنون پس باید یه سر به کافی نت بزنم.
منت این ملت رو هیچوقت نکش!
:d

لاک و آنلاک هم مربوط به آیفونه نگران اینش نباش!
خب خیالم راحت شد.
من که خودم جیلبریک کردم
adsl قبل از خزید ایپاد میگیرم بعدش ایپاد میگیرم.به کمک تاپیک جامع اقا مسعود و کمکاشون جیلبریک میکنم.;)
نه آخه چرا بیخود پول بده؟ اینجا یادش میدیم تا خودش ازین به بعد جیلبریک کنه! اینجوری خیلی بهتره تا هر وقت یه آپدیت اومد بره بیرون پول بده!
شما لطف دارین ممنون .;).همین الان یه نگاهی به تاپیک اموزش جیلبریک انداختم حتما ازش استفاده خواهم کرد.;)
---
یکی از رفیقام این هفته ایپاد خرید.همین امروز گرفتم دستم یکم با هاش کلار کردم.چقد نازکه :-o..چقد خوش دسته.:x.کیفیت نمایشگر و تاچشم خیلی عالیه.;)
یکم فیلم گرفتم باهاش خیلی قوی و با کیفیت بود.b-) عکسشم مشکلی نداشت.در کل حتما میخرمش.:)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

سیاوش عزیز شما هم دستگاه رو به مبارکی بخرید اگه مشکلی یا رهنمایی چیزی بود همه دوستان اینجا کمکتون میکنن.
پیشاپیش مبارک.

Last edited by a moderator:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
سیاوش عزیز شما هم دستگاه رو به مبارکی بخرید اگه مشکلی یا رهنمایی چیزی بود همه دوستان اینجا کمکتون میکنن.
پیشاپیش مبارک.
ممنون مسعود جان بخاطر وقتی که برای جواب سوالام گذاشتین.:x.شما لطف دارین.ببخشید زیاد اذیتتون کردیم .:>زیاد سوال پرسیدیم وقتتونو گرفتیم.ان شاالله تا دو هفته یه ایپاد 32 گیگ می خرم.b-)

Last edited by a moderator:

MELIKA ZARGARA

کاربر سایت
Feb 25, 2011
124
نام
ملیکا
سلام دوستان. من چند تا سوال دارم. اگر میشه کامل بگید چون تو امتحانام نمیتونم بگردم. من میخوام آیپاد تاچ بگیرم. اینم سوالام:

1: حال میده ؟ ؟ یعنی ارزش داره ؟ ؟ بازیاش خوبه ؟ ؟ به بازیای psp میرسه ؟ ؟ برنامه هاش رو نت هست ؟؟

مجانی بودن برنامه هاش یعنی دانلودی بودنشون خیلی برام مهمه. کیفیت صداش خوبه ؟ ؟ شنیدم واسه برنامه هاش باید 40 تومن 40 تومن پول بده آره؟ ؟ کلا چیز باحالیه ؟ ؟

قیمت 8 گیگ نسل 4 چنده؟ ؟ 32 گیگ چنده ؟ ؟ قیمت نسل 3 شم اگر میشه بگید.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام دوستان. من چند تا سوال دارم. اگر میشه کامل بگید چون تو امتحانام نمیتونم بگردم. من میخوام آیپاد تاچ بگیرم. اینم سوالام:

1: حال میده ؟ ؟ یعنی ارزش داره ؟ ؟ بازیاش خوبه ؟ ؟ به بازیای psp میرسه ؟ ؟ برنامه هاش رو نت هست ؟؟

مجانی بودن برنامه هاش یعنی دانلودی بودنشون خیلی برام مهمه. کیفیت صداش خوبه ؟ ؟ شنیدم واسه برنامه هاش باید 40 تومن 40 تومن پول بده آره؟ ؟ کلا چیز باحالیه ؟ ؟

سلام
1-فوق العاده لذت بخشه کار کردن باهاش.واقعا با پولی که میدی و امکاناتی که میگیری میارزه.از نظر بازی بگه قابل مقایسه نیست با psp ولی بازی های بسیار جالب و با گرافیک خوب داره مثل splinter cell و nfs hot pursuit و گل سر سبدشون rage HD .وقتی دسگاهت رو jailbreak کنی راحت میتونی هر برنامه ای رو که بخوای بریزی سایت خوب هم میشناسم خواستی بگو پ.خ بدم.
2.کیفیت اسپیکر هاش به اندازه ی iphone نیست ولی با headset واقعا عالیه.وقتی برنامه هاش هم خودت download کنی دیگه لازم نیست پول بدی.فقط بهتره واسه هکش همونجایی که میخری بدی هک کنن.

قیمت ها رو هم نمیدونم اصلا ولی می خوای بخری حتما از پایتخت بگیر قیمت های اونجا منطقی تره.

من خودم پارسال شهریور 32 GB رو گرفتم 318 تومان.الان خبر ندارم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا

1. بسیار حال میده:d
2. بستگی به کاری که میخوای باهاش کنی داره.
3.بازی های خیلی خوب زیاد داره نگران نباش...
4.PSP و این ربطی به هم ندارن ...
5.برنامه و بازی هاش ریخته مثل باقلوا:d میخوای یه سر اینجا بزن جیگرت حال بیاد http://www.apptrackr.org/
6.اگه دستگاه رو Jailbreak (هک) کنی راحت میتونی همه چی مجانی بریزی روش
7.کیفیت صدا خوبه ولی قدرت-شدت- صداش زیاد بالا نیست
8.اون 40 تومن واسه هک و برنامه ریختن هست که نامردا ازت میگیرن میتونی بیای بشینی تو خونه خودت به قیمت 0 تومن همه اون کارا رو انجام بدی
9.قیمت 8 گیگ{iPod 4th Generation} حول 280 میچرخه ولی اگه از من میشنوی 8 گیگ نگیر چون 100% فضا کم میاری چون 2 گیگ خود دستگاه ور میداره بعضی بازی ها هم حجم بالایی دارن {بستگی به میزان استفادت داره}
10. قیمت 32 هم حول 370 -380 میچرخه
11. قیمت 64 گیگ نسل سه دوروبره 320 هست ولی من بهت پیشنهاد میگیرم 4G بگیر چون هم دوربین دارن هم صفحه نمایش خیلی خیلی بهتری دارن و باحالترن:d

کف کردم از بس نوشتم=p~:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر