ریکاوری gamer tag

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام .دوستان من واسه recaver کردن گیمر تگم همه کاری کردم حتی تو سایت xbox هم رفتم ازم ایمیل و پس ورد خوات رفتم تو فرگتش اما به جای اینکه بم پسورد گیمرتگم رو بده شرو میکنه واسم یه گیمر تگ جدید ساختن میشه اموزش کامل این کارو واسم بزارید ؟ راستی من گیمر تگم رو هاردم هستش اما consolam نمیشناسش ولی میرم تو بخش هاردم هستش ولی زیرش نوشته corrupted porofaile اگه بگید چه جوری اینم درست کنم ممنون این مشکل چندتا از دوستامم بوده اگه تو این بخش پست دادم چون بچه های live زیاد با این مشکل بر میخورن

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
شما همون gamertag که مي خواي Recover کني رو در قسمتي که مي خواي يه gamertag جديد بسازي وارد کني بعد از شما پرسيده ميشه که ايا اينgamertag متعلق به شماست و شما هم به راحتي اينو تاييد ميکني که بعد از شما راجع به windows live id سئوال ميپرسه که به اونا بايد جواب بدي و برات gamertag رو recover و بعد download ميکنه......

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
شما همون gamertag که مي خواي Recover کني رو در قسمتي که مي خواي يه gamertag جديد بسازي وارد کني بعد از شما پرسيده ميشه که ايا اينgamertag متعلق به شماست و شما هم به راحتي اينو تاييد ميکني که بعد از شما راجع به windows live id سئوال ميپرسه که به اونا بايد جواب بدي و برات gamertag رو recover و بعد download ميکنه......
داداش من password گیمرتگم رو ندارم و الا که خودمم اینو میدونستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر