روی چه درجه سختی بازی میکنید؟

روی چه درجه سختی بازی میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Difficulties.png
توی ردیت به یک تاپیک برخورد کردم که بحث مفصلی شکل گرفته بود در مورد همین موضوع و درجه سختی بازیها.
گفتم شاید بد نباشه تو بازیسنتر هم بحثی در این مورد داشته باشیم.
نظرتون رو به اشتراک بگذارید بگید روی چه درجه‌ای بازی میکنید و نظرتون در مورد سختی بازیها و چالش اونا و ربطشون به لذت بردن از بازیها چیه.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
من همیشه روی آسون میزارم چون وقت بازی کردن کم دارم و میخوام داستان رو هم تجربه کنم فرصت اینکه بمیرم برم تو لودینگ اینا ندارم قدیما روی سخت هم میرفتم ولی 3-4 سالیه که دیگه آسون میرم واسه لذت از خود بازی و دیگه وقت چلنج اینا ندارم

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,700
نام
امیر
کاملا بستی به بازی داره اکثر بازی ها رو اولین بار روی یک درجه سخت تر از نرمال بازی میکنم چون از به چالش کشیدن مغزم لذت میبرم. بعد اگه از بازی خوشم اومد برای بار دوم رو درجه های بعدی سختی میرم. اگه Co-op بازی کنم ترجیهم روی سخت ترینه. ولی بازیهایی که به سخت بودن معروفند رو اولین بار روی نرمال میرم مثلا هیچوقت نمیام اولین پلی ثرو Ninja Gaiden رو Hard برم. آخرین بازی که از درجه سختیش لذت بردم Doom Eternal بود اصلا لذتی که از هماهنگی مغز و عصب و عضله بردم تکرار نشدنی بود.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,020
نام
احمد
دوست دارم رو اخرین درجه سختی بازی رو تموم کنم، اخرین بازی های که رو درجه سختی اخر تموم کردم، سری گرز بود، گرز 1/ گرز 4/ گرز 5 و اون دی ال سی اش، همشون رو غیر از گرز 5 رو insane رفتم، خود گرز 5 رو درجه سختی inconceivable خدایی خیلی چسبید، گوشت و خونم در مقابل استرسی که وارد میکردن پودر شد! الان هم دارم لست 2 رو رو اخرین درجه سختی میرم. از این به بعد دیگه اصلا به فکر EASY و نرمال و بقیه نیستم...

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
حالا که خودم صاحب تاپیکم نظرم رو هم بگم.:D خودم معمولا دور اول روی نرمال بازی میکنم همه ژانرها و به ندرت میرم سراغ سختی دیگه ولی اگر از بازی خوشم بیاد یا دنبال اچیومنت باشم میرم سختی‌های بالاتر. علت اینکه نرمال اولین انتخابمه اینه که معمولا سازنده‌ها روی نرمال بازی رو بالانس میکنن و ممکنه روی درجات دیگه خیلی بالانس نباشه بازی. ولی روی دور بعدی که گیمپلی دستم اومده میتونم روی درجات دیگه تمرکز کنم مثل مافیا ریمیک که اولین بار روی نرمال رفتم و بار بعدی کلاسیک مد. یا مثلا ویچر 3 اول روی Story and Sword رفتم و سرانجام روی Death March. الانم دد اسپیس 3 رو میخوام 100% اچیومنت کنم که درجات سختیش میتونه واقعا جهنمی بشه. مخصوصا مد هاردکور که بمیری بازی سیوت رو پاک میکنه.
در نهایت بگم من آخرش بازیهایی که درجه سختی ندارن و بجاش چالشی هستن رو خیلی میپسندم مثل دارک سولز چون خبری از بالانس نبودن و اینها نیست و همه چی اوکیه و بازی فقط بهت میگه یا ول کن یا به اندازه کافی خوب بشو و مهارت پیدا کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر