راي گيري درباره شخصيت هاي 2008 WWE SmakDown V.S RAW

از چه شخصيتي در كشتي كج خوشتون مياد

• rey mysterio

رای‌ها: 5 13.2%
  • john cena

رای‌ها: 12 31.6%
  • batista

رای‌ها: 4 10.5%
  • the rook

رای‌ها: 5 13.2%
  • undertaker

رای‌ها: 7 18.4%
  • tripl h

رای‌ها: 1 2.6%
  • ston cold

• rendy orton

• kane

رای‌ها: 2 5.3%
  • khali

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    38

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
مرسی پوریا جونم خیلی ممنون خیلی خوشحالم که توی این بخش یکی مثل شما هست که جواب سوالها را میدید من پارسال که ps2 داشتم برای 2007 به هرکی میگفتم توی سایت جواب نمیداد حتی تایپک جدید هم زدم اما باز هم ...
به هر حال تو دوست خوبی هستی اقا پوریا
یک سوال دیگه ایا در بخش مسابقات مسابقه اینفرنو هم وجود داره؟ اخه من در تبلیغ بازی دیدم که سندمن روی یک میز اتش روشن کرد.!
یک سوال دیگه اقا پوریا به نظر شما من فقط 5 تا سوپراستار انتخاب کنم برای جی ام یا 10 نفر یا بیشتر؟
باز هم از کمکت ممنونم

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
دوست عزیز چون شما gm raw شدی توجه کن که برای womanchampion هم برنامه ی خاصی بزاری. superstar ها رو هم تقریبا به 2 گروه تقسیم کن یک گروه محبوبیتشون بین 90 تا 100 برای wwe championship و یه گروه بین 70 تا 90 برای مسابقات معمولی و بین قاره ایی و tagteam championship در مورد تعداد superstar هم سعی کن 70% superstar بین 70تا90 باشن چون زیاد توقع ندارن برای champion شدن و کمتر ناراحت میشن.
در ضمن legend هارو هم available کن خیلی محبوبنن.
راستی می خواستم یه تایپیک جدید برای caws (creat a superstar بزنم نشد اگه شما می تونی بزن من خودم پرش می کنم فکر کنم خوب ازش استقبال بشه.
موفق باشید.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من توي Raw ....edge رو دوست دارم...چون هم خوشتيپه هم فينيشر جالبي داره...hardcore هم هست
توي smackdown هم batista رو دوست دارم
راستي يه ويديو ديدم كه راك داشت صحبت ميكرد كه ميگفت ميخواد دوباره برگرده RAW
حالا برگشته و مسابقه اي هم داده؟؟؟(توي اون ويديو umaga رو از رو برد كه خيلي حال كردم)
خنده دار ترين مسابقه اي هم كه ديدم مسابقه ي steve-o و umaga بود كه steve-o با اولين ضربه پخش شد(steve-oتوي jacka.ss بازي كرده)

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
من توي Raw ....edge رو دوست دارم...چون هم خوشتيپه هم فينيشر جالبي داره...hardcore هم هست
توي smackdown هم batista رو دوست دارم
راستي يه ويديو ديدم كه راك داشت صحبت ميكرد كه ميگفت ميخواد دوباره برگرده RAW
حالا برگشته و مسابقه اي هم داده؟؟؟(توي اون ويديو umaga رو از رو برد كه خيلي حال كردم)
خنده دار ترين مسابقه اي هم كه ديدم مسابقه ي steve-o و umaga بود كه steve-o با اولين ضربه پخش شد(steve-oتوي jacka.ss بازي كرده)
اين خبر راسته:eek::eek::eek:اگه بياد چي ميشه:cheesygriهمه رو ميتركونه
من يه مدت كشتي كج زياد نگاه ميكردم ولي از وقتي كه راك رفت تا حالا هيچ مسابقه ي كشتي كجي نديدم:pبه جز Royal rumble 2007 ,2006

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
این قضیه رفتن راک چیه ؟ منم خیلی وقته نمی بینمش اصلا کشتی کج بدون راک معنی نمیده :(
لطفا یکی منو روشن کنه ببینم جریان رفتنش چیه

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
این قضیه رفتن راک چیه ؟ منم خیلی وقته نمی بینمش اصلا کشتی کج بدون راک معنی نمیده :(
لطفا یکی منو روشن کنه ببینم جریان رفتنش چیه
رفته تو هالیوود داره فیلم بازی میکنه و انجا راحتر هست و هم شهرتش بیشتر شده و چندین برابر wwe پول در میاره و از مصدومیت و خستگی بازیها هم خبری نیست.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اين خبر راسته:eek::eek::eek:اگه بياد چي ميشه:cheesygriهمه رو ميتركونه
من يه مدت كشتي كج زياد نگاه ميكردم ولي از وقتي كه راك رفت تا حالا هيچ مسابقه ي كشتي كجي نديدم:pبه جز Royal rumble 2007 ,2006

منم توي گوگل ويديو ديدماگه بياد مطمئنا بازم همون محبوبيت رو داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر