راهنمایی غول آخر TMNT

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
با سلام
اول از همه چند صفحه گشتم تاپیک مشابه پیدا نکردم ، دیگه حوصله ندارم بیشتر بگردم!!! :evil: ، اگر تاپیک مشابه این هست ، دیگه به بزرگی خودتون ببخشید :blushing:
این غول آخر مرحله 16 بازی اعصابم رو خورد کرده ، اول که رییس همه اونها رو میزنیم ، جونش که تموم شد میره اون بالا و اون خرسه رو که یه پتک همراهش داره میفرسته پایین ، اونم میزنم ولی وقتی جونش نصف شد ، یه هو نمیدونم چکار میکنه ( نزدیکه منفجر بشه :cheesygri ) که اصلا که نمیشه جلوش وایساد و پرت میشیم پایین و دوباره باید از اول شروع کنیم :evil::evil::evil::evil::((:((:((
اونجا رو چطوری باید رد کرد ، که نیفتیم پایین و دوباره بزنیمش ؟؟؟؟ :confused::confused: :((

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
-------------------------------FINAL BOSS--------------------------------------

-For a final boss, this guy sure is a disappointment. He'll start off by
walking towards you. If you try attacking him, he'll block you with his
weapon. Wait for him to pull out his weapon and avoid his attack. His weapon
will then be stuck in the ground. Hit him then. Once you do, one of the
follow three will happen:

-A yellow aura character will jump down. He'll throw 4 Ninja Stars at you
one after another, so move up and down while jumping.

-A green aura character will jump down. She'll charge at you with her blades
sticking out and she'll reappear on screen depending on the area you're
standing at. In other words, move up and down and avoid standing still. She
does this four times.

-A purple aura character will jump down. He'll continue dropping down, trying
to smash your head in with a hammer. Keep moving and avoid the shadows on the
floor, since that's where he'll be landing. He does this four times.

After one of those, he'll return back to his normal form. Repeat the process
of waiting to get his weapon stuck in the ground and then attack him and then
avoid the next set of attacks. Repeat until dead.

-------------------------------FINAL BOSS--------------------------------------

آخرین ویرایش:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خسته نباشید واقعا !!!!
من به فارسی پرسیدم نه انگلیسی !! بنابراین فارسی هم جواب میخوام !!

آخرین ویرایش:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اولا سلام .
دوما دندون اسب پيشكشي رو نميشمارن!
سوما چرا اينقدر عصبي؟
چهرما خب برات تر جمه ميكنم . غصه كه نداره! :
اين غول آخر با اومدن به طرف شما كارش رو شروع ميكنه . اگه بخواين بهش حمله كنين با اسلحش جلوتونو ميگيره . پس صبر كنين تا اسلحش رو بكشه و از حملاتش دوري كنين . وقتي اسلحش تو زمين گير كرد تا جاييكه ميخوره بزنش . بعد يكي از سه حالت زير اتفاق مي افته :
يه كاراكتر زرد مياد پايين و چهارتا نينجا استار رو يكي بعد از ديگري به طرفت پرت ميكنه . پس وقتي در حال حركتي بالا و پايين بپر و جا خالي بده
يه كاراكتر سبز مياد پايين كه سعي ميكنه يه جا گيرت بندازه و هي غيب و ظاهر ميشه . پس هيچ وقت يه جا نمون!
يه كاراكتر بنفش مياد پايين . كه سعي ميكنه با يه چكش بزندت . از سايت ها روي زمين دور شو چون جاييكه اين يارو فرود مياد!
بعد از اين دوباره غول اصليه بر ميگرده به حالت خودش و مياد كه اسلحش تو زمين گير ميكنه و دوباره روز از نو روزي از نو! اونقدر اين كار ها رو تكرار كن تا بميره ...

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
اولا سلام .
دوما دندون اسب پيشكشي رو نميشمارن!
سوما چرا اينقدر عصبي؟
چهرما خب برات تر جمه ميكنم . غصه كه نداره! :
اين غول آخر با اومدن به طرف شما كارش رو شروع ميكنه . اگه بخواين بهش حمله كنين با اسلحش جلوتونو ميگيره . پس صبر كنين تا اسلحش رو بكشه و از حملاتش دوري كنين . وقتي اسلحش تو زمين گير كرد تا جاييكه ميخوره بزنش . بعد يكي از سه حالت زير اتفاق مي افته :
يه كاراكتر زرد مياد پايين و چهارتا نينجا استار رو يكي بعد از ديگري به طرفت پرت ميكنه . پس وقتي در حال حركتي بالا و پايين بپر و جا خالي بده
يه كاراكتر سبز مياد پايين كه سعي ميكنه يه جا گيرت بندازه و هي غيب و ظاهر ميشه . پس هيچ وقت يه جا نمون!
يه كاراكتر بنفش مياد پايين . كه سعي ميكنه با يه چكش بزندت . از سايت ها روي زمين دور شو چون جاييكه اين يارو فرود مياد!
بعد از اين دوباره غول اصليه بر ميگرده به حالت خودش و مياد كه اسلحش تو زمين گير ميكنه و دوباره روز از نو روزي از نو! اونقدر اين كار ها رو تكرار كن تا بميره ...

اول سلام
دوم : ...
سوم : شرمنده بابت عصبی بودن ، بیماری ما و یه سری مشکلات امرزو اعصاب مارو به هم ریخته بود :blushing::blushing::blushing:
چهارم دستت درست ;) ولی تو این حالت هایی که گفته جواب سوال من نیست !!! :confused:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
ميتونم بپرسم شما با چه كنسولي بازي ميكني؟؟؟؟؟ مگه نگفتي يارو چكش داره؟ خب حالت سوم چكش داره ديگه!

من با ایکس باکس 360 بازی میکنم .
بله یارو چکش داره میاد ، بعد از اینکه نصف جونش رفت یه هو همچین چکش رو میکوبه به زمین که دیگه عمرا نمیشه مقاومت کرد و میافتیم پایین !!
گیر منم همین جا هست !! اونجا که میکوبه زمین با شدت ، چطور باید مقاومت کرد ؟؟ :((

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
شايد بايد از رو موجي كه رو زمين ايجاد ميكنه بپري!
در ضمن راهنما هم واسه همين كنسول بود ...

نمیدونم والله !!!! آخه اون موجی که درست میشه این قدر بزرگ هست که فکر نکنم بشه از روش پرید !!!!:eek:
( به هر حال ممنون از راهنمایی شما :love::love: ، باید برم بازم امتحان کنم ببینم چی میشه !!! ) :-":((

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
راهکار رد کردن غول

من میدونم منظور این دوستمون کجاست.البته امیدوارم بی خیال نشده و بازی رو پاک نکرده باشه.به هر حال.:biggrin1:
غول اون مرحله و همینطور غول مرحله ی آخر رو بدون همکاری و انجام حرکات گروهی نمیشه رد کرد.در اون مرحله چند لحظه قبل از زدن اون ضربه یکی از لاکپشت ها شما را به همکاری دعوت میکند شما باید سریع به آن لاکپشت تبدیل شوی و حرکت دونفره ی آن لاکپشت را دقیقا در زمان ضربه زدن آن هیولا انجام دهی.(البته نمیدونم دکمش چیه چون من با pc رفتم.)این جوری میتونی جون سالم به در ببری و بقیش که دیگه راحته.البته زمان بندی خیلی مهمه و باید قبل از هیولا شما اون ضربه رو شروع کنی.
امیدوارم مفید باشه.:)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
امیدوارم بی خیال نشده و بازی رو پاک نکرده باشه

با ایکس باکس 360 وقتی بازی میکنم جطوری میتونم پاکش کنم :eek::eek: :biggrin1:

==
خب بالاخره بازی رو تموم کردم ولی به کمک دوستم بسیار عزیزم Poyan_360 :love::love:
اینم راهنمای این قسمت :
وقتی که قاط زد عکس رافائل(لاک پشت قرمزه) میاد.
شما نباید اون باشید و با یکی دیگه باشید بعد x رو نگه دارید بعد که قدرت جمع کرد x رو ول کنید بعد رافائل رو پرت میکنه سمت یارو و این کار رو باید قبل از اینکه ضربشو زد بزنی که باعث بشه ضربشو نزنه و...........الاماشالا ...
=====
البته اینو هم اضافه کنم که کشتن 2 غول بعدی به مراتب کمی ساده تره :cheesygri
مخصوصا غول اخر فقط چارش کار گروهی هست .... مثلا وقتی که عکس یه لاکپشت اومد شما باید همون لاکپشت رو عکس رو نشون میده در اختیار داشته باشدی و باز زدن کلید X و کار گروهی غول رو از بین ببرید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر