راهنمایی در اجرای بازی های کپی PS2 روی PS3

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
رو رورو 4.40 هم امتحان کردم نشد بی زحت کسی میتونه از اول با تصویر بهم بکه چیکار کنم
شمام مث من وا موندي:dاگه روزي روزگاري تونستي اجراش كني به مام يه P.M بده خدا خيرت بده:d

---------- نوشته در 12:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:57 AM ارسال شده بود ----------

ممکنه فقط رو مدلای فت اجرا بشه
نه ربطي نداره دوستان رو اسليم هم اجراش كردن!

mohsen1942

کاربر سایت
Dec 26, 2010
17
نام
Mohsen
با multiMAN ver 04.30.00 BASE CEX هم امتحان کنید این ورژن بازی های PS1 و PS2 رو راحت از روی هارد اجرا میکنه
تو xmb مولتی من یه منو داره که بازی های قدیمی رو از اونجا میتونی اجرا کنی سمت راست اون آخراست که شکل آیکونش نمیدونم آدمه حشرست نمیدونم چی چیه دقت نکردم
وقتی اونجا بازی ps2 رو انتخاب کردی ( اگه بازی ps2 رو نشون نداد همونجا برو تو تنظیماتش و نحوه نمایش بازی ها رو بزار رو ps2 )
از مولتی من میره بیرون بعد برو PS2 Classics Placeholder R3 رو اجراش کن

البته قبل از اینکه بری تو
multiMAN 04.30 باید reActPSN رو نصب کرده باشیدا

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
با multiMAN ver 04.30.00 BASE CEX هم امتحان کنید این ورژن بازی های PS1 و PS2 رو راحت از روی هارد اجرا میکنهتو xmb مولتی من یه منو داره که بازی های قدیمی رو از اونجا میتونی اجرا کنی سمت راست اون آخراست که شکل آیکونش نمیدونم آدمه حشرست نمیدونم چی چیه دقت نکردموقتی اونجا بازی ps2 رو انتخاب کردی ( اگه بازی ps2 رو نشون نداد همونجا برو تو تنظیماتش و نحوه نمایش بازی ها رو بزار رو ps2 ) از مولتی من میره بیرون بعد برو PS2 Classics Placeholder R3 رو اجراش کن البته قبل از اینکه بری تو multiMAN 04.30 باید reActPSN رو نصب کرده باشیدا
همون اوايل كه پليس هولدر اومد بعدش مالتيمن 4.30 اومد كه قابليت اكتيو فايلهاي اينكريپت شده رو داشت با اونم قبلا تست شده!!منظورتون همون retro arch بود؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر