راهنمایی درباره GTA 5 Online

hamid1321465498

کاربر سایت
Feb 2, 2020
2
سلام. درباره این موارد هرقد سرچ کردم توضیحات خوبی پیدا نکردم ممنون میشم اگر کسی بازی کرده و میدونه قضیه چیه یه راهنمایی کنه

0. چجوری میتونم بچه های ایرانی رو پیدا کنم و بیارمشون برای ماموریت؟ من خیلی گشتم حتی همینجا هم تاپیک زدم ولی هیچکس پیدا نشد

1. اینا چیه داستانش؟ هرکدوم به چه کاری میاد ؟ فقط کافیه بخری خودشون روزانه درامد میدن بهت یا باید ماموریت هاشون رو انجام بدی؟ چقد هس حالا درامدشون اصلا صرف پول خریدی که واسشون میدیم رو داره؟

بانکر
باشگاه موتورسواری
تجارت کوکا و مو.اد مخ.در
و GTA Online Gunrunning

2. اینجور که فهمیدم ceo و president شدن باعث میشه یه سری ماموریت های جدید واست باز شه... اگر درسته ادامه سوال: ایا این ماموریت ها خوبن و ملت جوین میدن؟ اخه الان اولین hiest که لستر بهم داده prison break هست که 4 روزه تلاش میکنم 4 نفر کامل جوین نمیشن، میشن هم یه بار failed میشه لفت میدن هنوزم نتونستم تکمیلشون کنم. اگه اینا هم همینجوری هستن بیخیالشون شم الکی هزینه خرید افیس یا ... ندم

3. به جز دو سه تا از ماموریت های simeon، باقی مراحل بازی رو 70% مواقع یکی گند میزنه و ماموریت خراب میشه واسه همین ترجیح میدم solo ماموریت برم. بهترین یا پردرامدترین ماموریت سولویی که میشناسین رو میتونین بگین بهم؟ دیگه حداقل 20 25 هزارتا باشه درامدش

4. برای ارتقای ماشین، اکثر موارد قفله و میگه باید race برنده شی. منظورش کدوم race ها هست؟ و اینکه سولو میشه؟ اخه پلیرهای واقعی رو نمیشه برد :((

5. توی یوتیوب پر از ویدیوهاییه که از باگ های بازی پول در میارن یا مثلا گنج زیر دریا پیدا میکنن، با فرض اینکه اینا واقعی هست و مود نیست، کجا میتونم جدیدترین این چیزارو بفهمم قبل اینکه راک استار توی اپدیت بعدی درستشون کنه؟

6. توی گردونه شانس میگه برات فعال نیست تحقیق کردم میگن باید قندشکن بزنی :| راهی جز این نیست واقعا؟ رو ایکس باکس اخه چجوری باید زد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر