راهنماي درست كردن Mii Channel

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
فقط اگه اشتباهي يه چيز ديگه رو پاك كنين ...
(چون تو اين AnyTitle Deleter همه چيز با كد نوشته شده)

براي تصحيح كردن مي چنل و فوتو چنل كه در ويهاي كره اي مشكل زبان دارن بهترين كار دانلود كردن فايل wad اين چنلها با nusd و نصب آنها با برنامه wad manager هست
فقط اول بايد گزينه uninstall wad را انتخاب كنيد تا چنل ها حذف بشن بعد install كنيد.

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
براي تصحيح كردن مي چنل و فوتو چنل كه در ويهاي كره اي مشكل زبان دارن بهترين كار دانلود كردن فايل wad اين چنلها با nusd و نصب آنها با برنامه wad manager هست
فقط اول بايد گزينه uninstall wad را انتخاب كنيد تا چنل ها حذف بشن بعد install كنيد.

اگه ممکنه فایل wad می چنل و فوتو چنل رو قرار بدید،راستی من همیشه فایل های wad رو با wad installer نصب میکردم،این wad manager خیلی با اون تفاوت داره؟ :confused:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اگه ممکنه فایل wad می چنل و فوتو چنل رو قرار بدید،راستی من همیشه فایل های wad رو با wad installer نصب میکردم،این wad manager خیلی با اون تفاوت داره؟ :confused:
از برنامه nusd دانلود کن فکر نکنم لینک مستقیم داشته باشه
wad manager , file manager قابلیت انتخواب دارند و برنامه زیبا تره اما wad installer حالت boot هست و نمی تونی انتخواب کنی

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75

wad هارو ميتوني با برنامه nusd كه در تاپيگ آپگريد آفلاين به ورژن 4 گذاشته شده و نحوه كار باهاش رو توضيح دادن دانلود كني

به نظر من wad manager كاملتره چون ميتونه 1.از چند جا فايلهاي wad رو بخونه 2.بنا به درخواست شما wad اينستال كنه تازه 3.ميتونه uninstall هم بكنه كه اين آخري خيلي بدرد ميخوره

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ه نظر من wad manager كاملتره چون ميتونه 1.از چند جا فايلهاي wad رو بخونه 2.بنا به درخواست شما wad اينستال كنه تازه 3.ميتونه uninstall هم بكنه كه اين آخري خيلي بدرد ميخوره
دقیقا همه ی کار هایی این برنامه رو برنامه ی FILE MANAGER هم انجام میده + این که کار های ANY TITLE DELETER رو هم انجام میده و چند کار کار بردی دیگه

موفق باشید

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی

ببخشید ، میشه بگین چطوری با Nusd دانلود کرد ؟ :confused:

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
من خود برنامه رو دارم ولی نمیدونم باید اون کد هارو برای دانلود mii channel که تو NUSD نیاز داره رو چی وارد کنم

اگه میشه کامل راهنمایی کنید :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر