دسته 360 اورجینال تو اولین استفاده روشن نمیشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
سلام به همه عزیزان
میگن هر چی سنگه پای لنگه ، اون از پریروز که زدم کوبوندم با هراز بدبختی رفتم تهران و قیمت ها کشید بالا و ظاهرا امروز برگشت پائین ، اینم اولین استفاده از xbox که دستش روشن هم نمیشه .

دوستای گلم سرتون رو درد نمیارم ، فقط درد و دل کوچیک بود . مشکل اصلی :

دسته xbox رو توش باطری گذاشتم ولی روشن نشد ، نگه داشتم هیچ چراغی روشن نشد . باطری ها رو با دوتا نو عوض کردم بازم مشکل حل نشد ، فقط رابط برق به دسته رو امتحان نکردم که اونم فکر نکنم درست بشه ( مثبت منفی ها رو رعایت کردم ) .
دوستان دسته سوخته ؟ تا حالا پیش اومده تو استفاده اول دسته کلا روشن نشه ؟

یه مشکل دیگه هم دارم که باید توی تاپیک دیگه مطرح کنم ولی اگه کسی میدونه دریغ نکنه ، باور کنید ضرر همین دسته زندگی این ماه منو لنگ میکنه ( می دونم باورش سخته ) . اونم اینکه با کابل HDTV کنسول رو به مونیتور وصل کردم تصویر واضح نیست و یه حالت رعشه رعشه داره تو پیکسل هاش ( مثه پارازیت ) ، احیانا مشکل از کنسوله ؟!

با کار دسته آشنایی کامل دارم ، مانیتور هم روی الیت یکی از بچه ها با همین نوع کابل قبلا عالی و با کیفیت جواب داده . البته من هنوز دسته ندارم که ببینم میشه ریزولوشن رو تغییر داد یا خیر .

پیش آ پیش یه دنیا از کمکتون ممنونم :smile:

* سیستم آرکید هست
* پلمپ دستگاه رو جلو خودم باز کردن ، گرچه پلمپ کردن هم کاری نداره .

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
فکر کنم با هر باطری کار نمی کنه حتمن باید باطری AH بالا بزاری. امتحان کن شاید درست شد. کابلم اگه کابل مانیتور گرفتی(یا با تلویزیون HDTV دار هر کدوم سوکت که مشکل داره) یه امتحان بکن ببینیم مشکل از کابله یا سوکت XBOX.
ولی اگه دوتاش همزمان خرابه یه کاسه ای زیر نیم کاسس.

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
دوست عزیز سلام
ایشالله که هیچ وقت به مشکلی بر نخوری ! اما در مورد دسته
در مورد اینکه دسته سوخته یا نسوخته من نمیتونم نظری بدم اما احتمال میدم نسوخته باشه چون وسیله ای که آدم تازه میخزه بقول خودت اورجینال امکانش کمه که سوخته باشه اما یه راهی رو بت پیشنهاد میکنم امیدوارم مشکلت حل بشه !
خدا کنه البته
ذوست عزیز این قاب باطری دسته رو در بیار
پشتش رو اگه به دقت نگاه کنی یه تیکه فلز کوچیک میبینی !
یه تیکه آهن کوچیکه اون رو خیلی خیلی کم بکش به سمت بیرون
یه ذره حالت فنری داره اگه دقت کنی بهش ، یه کوچولو خیلی کم فشار بیار بهش که بیاد بیرون
احتمال زیاد مشکلت حل میشه !
ضمن اینکه رفیق حواست رو جمع کن که باطری هارو درست جا بزنی و باطری هات نفس داشته باشه !
برای یکی از دوستان این مشکل پیش اومده بود دسته روشن نمیشد بعد از کلی جانکنش متوجه شدیم همین یه تیکه آهن کوچولو ازتباط نداره با برد اصلی !
ایشالله که حل میشه مشکل...

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
فکر کنم با هر باطری کار نمی کنه حتمن باید باطری AH بالا بزاری. امتحان کن شاید درست شد. کابلم اگه کابل مانیتور گرفتی(یا با تلویزیون HDTV دار هر کدوم سوکت که مشکل داره) یه امتحان بکن ببینیم مشکل از کابله یا سوکت XBOX.
ولی اگه دوتاش همزمان خرابه یه کاسه ای زیر نیم کاسس.

ممنونم دوست گلم

باطری رو فردا می خرم یه امتحان هم از پرت برق رسانیه usb می کنم ، فقط خداکنه کار کنه چون واقعا خرید دسته اونم وقتی هنوز کنسول رو استفاده نکردی واقعا دردناکه .

در مورد کابل هم فردا میرم روی تلویزیون با کابل اوریجینال تست می کنم ایشالله که جواب میده ، چون تا اونجا که یادم میاد رو tv خودشون مشکل خاصی نداشت گرچه منم دقت نکردم .

واقعا نامردن اگه بهم انداخته باشن ، به خدا انصاف نیست ، به طرف گفتم که این پولو از بابام نگرفتم ، پول کار خودمه . نمی دونم ، ایشالله که درست بشه منم از این بیشتر ضرر نکنم . بازم ممنونم دوست گلم :love:

دوست عزیز سلام
ایشالله که هیچ وقت به مشکلی بر نخوری ! اما در مورد دسته
در مورد اینکه دسته سوخته یا نسوخته من نمیتونم نظری بدم اما احتمال میدم نسوخته باشه چون وسیله ای که آدم تازه میخزه بقول خودت اورجینال امکانش کمه که سوخته باشه اما یه راهی رو بت پیشنهاد میکنم امیدوارم مشکلت حل بشه !
خدا کنه البته
ذوست عزیز این قاب باطری دسته رو در بیار
پشتش رو اگه به دقت نگاه کنی یه تیکه فلز کوچیک میبینی !
یه تیکه آهن کوچیکه اون رو خیلی خیلی کم بکش به سمت بیرون
یه ذره حالت فنری داره اگه دقت کنی بهش ، یه کوچولو خیلی کم فشار بیار بهش که بیاد بیرون
احتمال زیاد مشکلت حل میشه !
ضمن اینکه رفیق حواست رو جمع کن که باطری هارو درست جا بزنی و باطری هات نفس داشته باشه !
برای یکی از دوستان این مشکل پیش اومده بود دسته روشن نمیشد بعد از کلی جانکنش متوجه شدیم همین یه تیکه آهن کوچولو ازتباط نداره با برد اصلی !
ایشالله که حل میشه مشکل...
ممنونم دوست گلم . این روشو از یه سایت دیدم و امتحان کردم ، کار نکرد . بعدم یکم بیشتر بهش فشار آوردم تیکه آهنش جدا شد ، حالا باید بگردم ببینم میشه یک پک از یه دسته سوخته گیر بیارم جاش بندازم . تو این شهر ارواح که هیچی پیدا نمیشه .
یه دوستی داشتیم دسته اوریجینال میفروخت ، از اینا که بالاش یه لوگو خط سبز بود و تقلبیه ! بنده خدا تا امشب نمی دونست و به مشتری به حساب اوریحجینال میفروخت .
این تیکه اهن که جدا شده راهی واسه تعمیر نداره ؟!
اگه کلا این قسمت پک باطری نباشه و دسته رو از طریق سیم وصل کنم تو حالت عادی جواب میده ؟! اگه واقعا مشکل از پک باشه و بشه با سیم حلش کرد میتونم یه وقت دیگه رفتم تهران یه دست دوم رو بخرم . فقط این دسته خراب نشده باشه .

بازم ممنونم رفقای گلم :love:

Last edited by a moderator:

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
شما این کنسول رو از کجا گرفتی ؟ خوب اگه این قدر مشکل داره برو پسش بده .

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
شما این کنسول رو از کجا گرفتی ؟ خوب اگه این قدر مشکل داره برو پسش بده .

راستش من این کنسولو از آقا میثم گرفتم که در حال حاضرم بن هستن . البته خود مغازه تو توپخونه و پاساژ شیرازی هست . باور می کنی دوست من چقدر دوست دارم اینکارو بکنم ! فردا با خودش تماس میگیرم ، ولی بعید می دونم پس گرفتن تو کارشون باشه ، حالا هزینه رفت و برگشت هم که به کنار . تنها فکری که آزارم میده اینه که اگه عاقلانه میرفتم یه جای نزدیک تر مثه رشت میخریدم و حالا یکم گرونتر ، الآن دیگه اینهمه مشکل نداشتم ، لااقل تو شهرستان بشتر به مشتری توجه می کنن ، ضمن اینکه با این همه خرج اضافه می تونستم یه الیت بخرم . خیلی از دست خودم ناراحتم ، اگه مشکل تصویری داشته باشه میرم تهران به زور هم شده پسش میدم .

امیدوارم دو نفر دیگه این تاپیکو بخونن اشتباه منو دیگه تکرار نکنن .

منونم دوست گلم :love:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر