در دوران قرنطینه چی بازی کنیم؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بشینید عین من از اول دو(+1) گانه Half-Life رو از اول بزنید و به این که نمیتونیم احتمالا هیچ وقت Alyx رو بازی کنیم فکر کنید :(

سه‌گانه دانگانرونپا هم پیشنهاد میشه، از ای قرنطینه ای فرصت بهتر واسه آشنا شدن با دنیای قشنگ ویژوال ناول ها پیدا نمیشه :D

دارم ماریو می زنم با شبیه ساز YUZU 4K:p

بابا هلف دیگه پوستش کندیم ALYX هم با تبدیل سامسونگ VR گوشی می شه زد اما کلا vR چیز چرتی هست.
پیشنهاد بعدیم.
138912

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,269
من زدم در خط تجدید خاطرات. گاو چینز آو الیمپوس PSP با امولیتور دارم میزنم:D احتمالا بعدش هم برم سراغ Crisis Core برا بار هزارم! ویچر 3 هم دوباره از اول شروع کردم و زیرنویس فارسیشو خریدم چقدر خوب ترجمه کردن خیلی حال کردم پیشنهاد میشه:D امولیتور های سوییچ هم کلا توصیه میشه استرال چین رو تست خواهم کرد بزودی:D
همه اینها در حالیه که تا دسته مشغول پایان نامه هستم و عقبم :((:D

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
در این دوران که خونه نشین شدیم و ممکنه بازی کم بیارید به نظرتون چه بازی هایی هست که بخواید معرفی کنید که ممکنه فراموش شده باشن یا به ذهن خیلی ها نرسه.
بازی های جدید PC که کرک نمی شن یا خیلی کند در حال کرک شدن هستن و بازی های کنسولی هم که بی نهایت گرون شدن پیشنهاد شما چی هست؟

ژانر مورد علاقه ات ؟

ویچر 3 با زیرنویس فارسی:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,036
نام
احمد
من بازی های زیر رو پیشنهاد میدم خودم هم همشون رو تو این مدت دوباره و گاها چندین بار تموم کردم !!
اولین پیشنهاد :

Max Payne 3

دومین پیشنهاد
Sekiro Shadows Die Twice
سومین پیشنهاد

Heavy Rain

چهارمین پیشنهاد
Ori and the Will of the Wisps

پنجمین پیشنهاد
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

و اخرین پیشنهاد هم
Metro Exodus

البته این اخرین پیشنهاد رو هنوز اواخرش هستم، اوایل بازی که خیلی سرد و بی روح شروع شد ولی هر چی بیشتر و بیشتر میریم جلو بازی تاریک تر، خشن تر، بی رحم تر، ترسناک تر ، لذت بخش تر میشه، اواخر بازی هستم و تو هیچ بازی این طوری با روح و روانم بازی نشده، فصل پاییز بازی برای من اینقدر لذت بخش بود که چند بار پشت سر هم همون فصل رو رفتم، بزرگترین مشکل بازی هم هوش مصنوعی بازی هست....

• Like
Reactions: ArefTheGreat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر