درخواست کمک در رابطه با کپی خور کردن DSI با فرمیور 1.4.5u

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

ببخشید یه dsi با فریمور 1.4.5u هست که یه dstti هم دارم اما فهمیدم دیگه با 1.4.5u انگار همخونی نداره و (تا 1.4.3 هست فکر کنم) و الان میخوام dsi رو کپی خور کنم ولی نمیدونم دقیق باید چه کارتریجی بگیرم و به چه قیمتی و از کجا ؟

واقعا ممنون میشم کمکم کنید

باتشکر

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید شخصی میتونه کمک کنه بیشتر و اینکه بگه کجا میفروشه و به چیه قیمت و اینکه حتما حتما 1.4.5u کنسول dsi رو ساپورت میکنه و یا نه ؟

ممنون

باتشکر

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
مهدی راست میگه ... یه R4 Dual core کارت رو راه می اندازه!!...پشت شهرداری (توپخونه) بگردی پیدا می کنی.
...
dstti رو هم بده به یه بنده خدایی که فریم ویر پایین تر داره استفاده کنه.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
STEPS:

1. Backup data of the TF card, then format it.از مموری کارت خود که بازی ها و فریمور رو داخل آن ریخته اید بک آپ بگیرید
  2. Download the official ttmenu v1.15, and unzip it on TF root folder.فایل1.5را دانلود و در روت مموری کارت خود آنزیپ کنید
  3. Unzip 'DSTTi_v1.4_firmware.7z' you will then have three files: rom_pcb1.dat,rom_pcb2.dat,TTi14UPGRADE.nds فایل 1.4 را آنزیپ کنید که شما سه فایل رو برو را خواهید دید
  4. Copy the three files to the root of the Micro SD memory card. این سه را نیز به روت مموری کارت خود دانلود کنید
  5. Place the Micro SD back into the DSTTi Card and insert into DSL/DSi Console مموری کارت خود را داخل dstti گذاشته و داخل دستگاه کنید
  6. Select the Firmware file TTi14UPGRADE.ndsفایل مربوط به فریمور را اجرا کنید(داخل دستگاه)
  7. Follow the on screen instructions to complete the rest, which should not take long مراحل نصب را بر روی صفحه دنبال کنید تا دستگاه رسیت شود این نباید زیاد طول بکشد
  8. لینک دانلود ttmenu v1.15 /////لینک دانلود DSTTi_v1.4_firmware

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
STEPS:

1. Backup data of the TF card, then format it.از مموری کارت خود که بازی ها و فریمور رو داخل آن ریخته اید بک آپ بگیرید
  2. Download the official ttmenu v1.15, and unzip it on TF root folder.فایل1.5را دانلود و در روت مموری کارت خود آنزیپ کنید
  3. Unzip 'DSTTi_v1.4_firmware.7z' you will then have three files: rom_pcb1.dat,rom_pcb2.dat,TTi14UPGRADE.nds فایل 1.4 را آنزیپ کنید که شما سه فایل رو برو را خواهید دید
  4. Copy the three files to the root of the Micro SD memory card. این سه را نیز به روت مموری کارت خود دانلود کنید
  5. Place the Micro SD back into the DSTTi Card and insert into DSL/DSi Console مموری کارت خود را داخل dstti گذاشته و داخل دستگاه کنید
  6. Select the Firmware file TTi14UPGRADE.ndsفایل مربوط به فریمور را اجرا کنید(داخل دستگاه)
  7. Follow the on screen instructions to complete the rest, which should not take long مراحل نصب را بر روی صفحه دنبال کنید تا دستگاه رسیت شود این نباید زیاد طول بکشد
  8. لینک دانلود ttmenu v1.15 /////لینک دانلود DSTTi_v1.4_firmware

اونطور که من فهمیدم

دیگه روی dsi با فریمور 1.4.5u کار نمیکنه نهایت تا 1.4.3 کار میکنه و باید فلش کارتی که پشتیبانی کنه این فریمور رو بگیرم

ممنون

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

من ds lite داشتم از این هوم برو چنلو این چیزا سر در نمیاورد خودش بودو خودش یه n5 براش خریدم چند سالی کار کرد تمام بازیا رو هم اجرا میکرد حیف شرکتش بسته شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر