درخواست كمك و راهنمايي براي شبيه سازي بازيهاي GAMECUBE و اجراي بازي RESIDENT EVIL 0

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
با سلام خدمت دوستان.من خيلي وقت هست كه دنبال يه شبيه ساز كامل براي شبيه سازي بازيهاي GAME CUBE مخصوصا بازي RESIDENT EVIL0 هستم.ولي تا كنون به نتيجه اي نرسيدم و زياد توجه اي به اين كنسول و شبيه سازي بازي هاي ان نشده.

از دوستان اگر كسي شبيه ساز كامل و تست شده اي از كنسول GAMECUBE داره لطفا در اين قسمت قرار بده به همراه اموزش كامل.

اينم از IMAGE بازي RESIDENT EVIL 0 كه بالاي 1.5 گيگ حجم داره.دوستاني كه اينترنت پر سرعت دارن و با شبيه ساز هاي كنسول هاي ديگه كار كردن و در مورد شبيه سازي اطلاعاتي دارن تقاضاي همكاري ميشه كه اين بازي رو دانلود و تست كنند و نتيجه رو در همين جا اعلام كنند.

نسخه
USA

http://isohunt.com/torrent_details/1...+0?tab=summary

يا
نسخه
PAL

http://www.mininova.org/tor/1299229

اونايي كه سري بازيهايRESIDENTEVIL رو بازي كردن حتما مثل من دوست دارن اين بازي رو كه يكي از بهترين بازيهاي اين سري هست رو تجربه كنند.

منتظر پاسخ و كمك دوستان هستم.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
آقا من توی re zero یه کم مشکل دارم گفتم شاید اینجا بگم بهتر باشه
یکی از همیناس

1.11 GB------03 Jul 09 Resident Evil 0 - (CD2) in GameCube1.26 GB0203 Jul 09 Resident Evil 0 - Disc 1 gcm in GameCube1.29 GB0407 Jul 09 Resident Evil 0 - Disc 2 gcm in GameCube1.26 GB0007 Jul 09 Resident Evil 0 - Disco 1 in GameCube1.29 GB0005 Dec 08 RESIDENT EVIL 0 CGs in G
وقتی میره توی بازی که از توی قطارشروع میشه فریم خیلی افت میکنه و از 60 میاد روی 20 ؟

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
آقا من توی re zero یه کم مشکل دارم گفتم شاید اینجا بگم بهتر باشه
یکی از همیناس

1.11 GB------03 Jul 09 Resident Evil 0 - (CD2) in GameCube1.26 GB0203 Jul 09 Resident Evil 0 - Disc 1 gcm in GameCube1.29 GB0407 Jul 09 Resident Evil 0 - Disc 2 gcm in GameCube1.26 GB0007 Jul 09 Resident Evil 0 - Disco 1 in GameCube1.29 GB0005 Dec 08 RESIDENT EVIL 0 CGs in G
وقتی میره توی بازی که از توی قطارشروع میشه فریم خیلی افت میکنه و از 60 میاد روی 20 ؟

در قسمت تنظیمات بازی تیک های Enable Dual Core و Enable Idle Skipping و Optimize Quantizers رو بزنید و در قسمت تنظیمات گرافیک تیک Native رو بزنید.

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
با سلام خدمت دوستان.من خيلي وقت هست كه دنبال يه شبيه ساز كامل براي شبيه سازي بازيهاي GAME CUBE مخصوصا بازي RESIDENT EVIL0 هستم.ولي تا كنون به نتيجه اي نرسيدم و زياد توجه اي به اين كنسول و شبيه سازي بازي هاي ان نشده.

از دوستان اگر كسي شبيه ساز كامل و تست شده اي از كنسول GAMECUBE داره لطفا در اين قسمت قرار بده به همراه اموزش كامل.

اينم از IMAGE بازي RESIDENT EVIL 0 كه بالاي 1.5 گيگ حجم داره.دوستاني كه اينترنت پر سرعت دارن و با شبيه ساز هاي كنسول هاي ديگه كار كردن و در مورد شبيه سازي اطلاعاتي دارن تقاضاي همكاري ميشه كه اين بازي رو دانلود و تست كنند و نتيجه رو در همين جا اعلام كنند.

نسخه
USA

http://isohunt.com/torrent_details/1...+0?tab=summary

يا
نسخه
PAL

http://www.mininova.org/tor/1299229

اونايي كه سري بازيهايRESIDENTEVIL رو بازي كردن حتما مثل من دوست دارن اين بازي رو كه يكي از بهترين بازيهاي اين سري هست رو تجربه كنند.

منتظر پاسخ و كمك دوستان هستم.
با سلام خدمت شما دوست عزیز.
من رزیدنت اویل صفر را حدود یک ماه پیش تمام کردم (با شبیه ساز دولفین)و آموزش کامل گیم پلی بازی،ترفندهای رهایی از باگهای بازیو حتی معماهای بازی را که در تاپیک شبیه ساز دولفین در صفحه 17 توضیح داده بودم را در این تاپیک قرار دادم تا بقیه نیز بتوانند این بازی فوق العاده زیبا را تا آخر دنبال کنند.(حتما تمامی موارد ذکر شده را انجام دهید،در صورت مشکل به من پیغام بدهید)*:smile:
با سلام خدمت همه دوستان عزیز(بخصوص گیمرهای بازی رزیدنت اویل صفر حتما بخونن!)
من یک راه حل بسیار عالی برای رفع مشکل بزرگ ارور dont send بازی پیدا کردم.یعنی جاهایی در بازی که به هنگام تغییر زاویه دوربین بازی یا هنگ میکند،یا ارور مذکور را میدهد یا مثل مال من اصلا از کل بازی بیرون می آید.برای حل این مشکل باید ابتدا با دستور ایستادن یکی از کاراکترها،با کاراکتر دیگر به پشت کاراکتر ایستاده رفته و او را به جلو هل داده تا جایی که دیگر مطمئن هستید که با رفتن یک قدم به جلو زاویه دوربین تغییر میکند،سپس با تغییر کاراکتر به کاراکتر ایستاده که جلوتر قرار دارد زاویه دوربین تغییر میکند بدون آنکه سیستم ارور بدهد یا از بازی بیرون بیاید.(این کار را من بارها انجام دادم و کاملا جواب میدهد فقط با این روش میشود از شر این ارورهای ضد حال خلاصی پیدا کرد،حتما امتحان کنید!)در حال حاضر من با دولفین ورژن 3319 این بازی را انجام میدهم و فکر میکنم این روش با ورژنهای قدیمیتر هم جواب بدهد.
مکانهایی که این مشکل ایجاد میشود عبارتند از:1- پایین راه پله های داخل ساختمان(جایی که تابلوی چهره یک مرد وجود دارد) به هنگام رفتن به سمت راست پله ها(مکانی که دستگاه save قرار دارد) و بعضا در برخی ورژنهای قدیمی تر دولفین، در سمت چپ پله ها
2- اتاقی که اهرم آسانسور در آن وجود دارد،به هنگام خروج از درب اتاق(در اینجا بهتر است که ابتدا با روشی که در بالا گفتم وارد درب پایین سمت راست راه پله ها شوید و مجسمه سیاه را الآن نگیرید!ابتدا درب پشتی را باز کنید و بروید و اهرم را بگیرید و بعد برای اینکه دیگر نخواهید از درب پایی پله ها بروید و بازی گیر نکند از همان درب پشتی استفاده کنید و حالا مجسمه سیاه را بگیرید(این ترتیب به خاطر این است که بر حسب تجربه خودم اگر مجسمه سیاه را اول بگیرید و بعد بروید اهرم را بگیرید در موقع خروج از اتاق اهرم، بازی هنگ میکند؟!)
3- جایی که با اولین سوسک ملاقات میکنید سعی کنید آنها رانکشید،اگر هم کشتید هیچ آیتمی را نگیرید زیرا به هنگام خروج از این اتاق در جایی که میخواهید بپیچید و به سمت درب بروید بازی هنگ میکند البته در بعضی مواقع با خوش شانسی ممکن است بتوانید از این تله قسر در روید،ولی ارزش این ریسک را ندارد.
4- جایی که میخواهید عقربه ساعت را از روی سر گوزن بر دارید به هنگام برگشت بازی هنگ میکند:برای حل این مشکل کافی است که یک کاراکتر را کنار درب خروج نگه دارید و وقتی که عقربه ساعت را با کاراکتر دیگر برداشتید کاراکتر را عوض کنید و با دستور حرکت کاراکتر کنار درب از درب خارج شوید.
5- جایی که میخواهید باطری را بردارید نیز به هنگام خروج از راهرو بازی گیر میکند:در این جا نیز باید یک نفر را بیرون نگه دارید و روش شماره 4 را تکرار کنید.
این مکانهای دیسک اول بودند،در دیسک دوم تا حالا من به مشکلی برنخوردم
یک مشکل دیگر هم این است که موقعی که ما بازی را save میکنیم و از بازی بیرون می آییم بعد از وارد شدن دوباره به بازی و load کردن بازی، به هنگام حرکت کاراکترها آنها هی یک پا یک پا حرکت میکنند که این باگ نرم افزاری است(مثل مشکل هنگ کردن)این مشکل را هم حل کردم به این صورت که در حدود 7،8 بار یا بیشتر کاراکترها را عوض کنید و این کار را در منوی آیتم هم انجام دهید تا مشکل راه رفتن کاراکترها در بعد از loadها نیز حل شود(این مشکل بیشتر در دستگاه save داخل ساختمان به بعد روی میدهد)
و اما جواب معماهای بازی را هم برایتان بازگو میکنم تا دیگر انشاءا... مشکلی با این بازی نداشته باشید. (دیسک اول)
معمای ساعت:ساعت راروی 8:15 تنظیم کنید.
معمای تنظیم درجه حرارت:بالا،بالا،پایین،بال� �
معمای مجسمه حیوانات(پدرم در اومد تا جوابشو پیدا کردم!!؟):اول مشعل گوزن را روشن کنید،بعد گرگ،اسب،پلنگ،مار،عقاب
(دیسک دوم)معمای رمز درب:4863
معمای رمز کیف: 385
(توجه:تمامی مواردی را که در بالا مطرح کردم بر اساس تجربه 2 ماهه بنده از این بازی بوده و تمامی این مسائل بارها توسط بنده تست شده است و اگر باز هم مشکلی داشتید به من پیغام بدهید )
در آخر بنده خیلی تشکر میکنم از همه کسانی که این تاپیک مهم و خیلی حیاتی گیم کیوب را راه اندازی کردند زیرا باعث شد من رزیدنت اویل صفر را پس از 7 سال گیر بیاورم و بازی کنم.و وظیفه خودم دیدم تا مشکلات مربوط به این بازی را برای تمامی اویل بازها و دیگر دوستان حل کنم،و امیدوارم مرا ببخشید که این مطلب اینقدر طولانی شد

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
بابا ایول دوستان گردو خاک بالا آوردن :cheesygri
این تاپیک که خیلی قدیمی هست و مربوط به زمانی میشه که هنوز بیلد ها ی svn شروع نشده بود و شبیه ساز در مرحله ی خیلی ابتدایی بود و بازی های خیلی کمی رو با فریم پایین اجرا میکرد.

دوستان اگه سوالی یا مشکلی دارن فقط در تاپیک زیر مطرح کنند تا مطالب پراکنده نشه و سایر دوستان هم دچار سردرگمی نشن . پس بهتر هست اون تاپیک ادامه داده بشه و لطفا دیگه در این تاپیک پست ندید.با تشکر از همکاری شما.

تاپیک سوالات و مشکلات و اجراي بازي هاي Game Cube و Wii در PC با شبيه ساز Dolphin
Dolphin Gamecube/Wii Emulator

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر