درخواست كمك راهنمايي در مورد دوتا بازي كارتوني

mpfur

کاربر سایت
Jul 7, 2006
5
با عرض سلام و خسته نباشيد.
دوستان من تا حالا همه بازي هاي كارتوني را بازي كردم و فقط دو تا از اين بازيها را نتوانستم بروم و گير كردم من Reyman 3 و Shrek 1 را نيز بازي كردم و به اخرش رفتم.

سوال من درباره بازي Shrek 2 و Reyman 2 هستش كه تو دوتا مرحله گير كردم.
1-در Shrek 2 در مرحله اي كه ان شواله هستش و با ان پير زن در قلعه مبارزه مي كند همون جايي كه اسب و گربه نيز همراه شواليه هستن و پير زن لياس صورتي دارد و در بالا ايستاده و به طرف من مي زند گير كردم و نمي توانم پير زن را بزنم و هر كاري كردم ولي نتوانستم پيرزن را يزنم و مرحله را ردش كنم لطفا من راهنمايي كنيد كه چطور شكست بدهم پيرزن را.
2-در Reyman 2 نيز در مرحله اي كه با همون دختر كه هستش درون يك نور تلسم شده را زدم و ازاد شد بعد از اون ديگه نمي دونم كدوم سمت بروم جايي هستش كه نمي توانم بپرم و هركاري مي كنم نمي تواننم اين مر حله را بروم.لطفا من را راهنمايي كنيد.

لطفا اگر كدتقلب مراحل و يا سيو گيم مراحل و يا دفترچه راهنماي مراحل به زبان فارسي يا انگليسي دارند را نيز بدهيد.

Crackpot1999

کاربر سایت
Oct 10, 2017
3
سلام من داخل بازی شرک 3 گیر کردم اون قسمت ک باید پینکوکیو رو ازاد کنیم اونجایی میرسم ک سرسره هست توپها میان پایین هیچ دری باز نمیشه نمیدونم چیکار کنم وقتی میرسم بالا سربازا میکشم ولی بعد نمیدونم چی کنم ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر