درخواست راهنمایی درمورد مانیتورهای 3D

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
سلام.
یه سری سوال داشتم که اگه میشه لطف کنید جواب بدید.

-ایا برای دیدن فیلم های 3 بعدی حتما باید مانیتورم ساپورت کنه 3d رو؟!
من یه ماینتور led LG ips دارم که 3 بعدی نیست. یعنی روش ننوشته 3 بعدی رو ساپورت میکنه. ایا من نمیتونم یه فیلم سه بعدی رو دانلود کنم و با استفاده از عینک مخصوص ببینمش؟

-اگه میتونم ببینم:
سوال دوم : ایا همه ی این عینک ها یه جور هستن؟ یعنی همه شون یه شیشه ی ابی و یه قرمز دارن و فرقی نداره از کجا و چه مدیلو رو تهیه کنم؟

اگه کمکم کنید لطف بزرگی کردین:)
ممنون.

r.mani

کاربر سایت
Jul 26, 2011
41
سلام.
یه سری سوال داشتم که اگه میشه لطف کنید جواب بدید.

-ایا برای دیدن فیلم های 3 بعدی حتما باید مانیتورم ساپورت کنه 3d رو؟!
من یه ماینتور led LG ips دارم که 3 بعدی نیست. یعنی روش ننوشته 3 بعدی رو ساپورت میکنه. ایا من نمیتونم یه فیلم سه بعدی رو دانلود کنم و با استفاده از عینک مخصوص ببینمش؟

-اگه میتونم ببینم:
سوال دوم : ایا همه ی این عینک ها یه جور هستن؟ یعنی همه شون یه شیشه ی ابی و یه قرمز دارن و فرقی نداره از کجا و چه مدیلو رو تهیه کنم؟

اگه کمکم کنید لطف بزرگی کردین:)
ممنون.
روی مانیتورهای معمولی هم میشه فیلم سه بعدی دید.
فیلم 3 بعدی و نرم افزار پلیر و درایور 3 بعدی و عینک 3 بعدی لازمه. عینکا هم عینک آناگلیف. اما میگن مثل 3 بعدی واقعی نمیشه.
تازه حتی میکن این تلویزیونهای ال ای دی 3 بعدی هم که عینکشون بالای 100 تومنه 3 بعدی واقعی نیستن. فقط با گول زدن مغز یه کم عمق میدن

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
خیلی ممنون. فیلم سه بعدی و عینک که هیچ.
میشه بگین منظورتون از نرم افزار پلیر و درایور 3 بعدی چیه؟
نرم افزار خاصی میخواد؟ مثلا با مدیا پلیر و km نمیشه؟
درایور 3 بعدی هم اصلا" نمیفهمم چیه :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خیلی ممنون. فیلم سه بعدی و عینک که هیچ.
میشه بگین منظورتون از نرم افزار پلیر و درایور 3 بعدی چیه؟
نرم افزار خاصی میخواد؟ مثلا با مدیا پلیر و km نمیشه؟
درایور 3 بعدی هم اصلا" نمیفهمم چیه :d

احتیاجی به درایور نیست
با نرم افزارهایی مثل نرم افزارهای زیر میتونی 3D ببینی
Stereoscopic Player
PowerDVD
اگه مانیتور معمولی داری که باید با این عینک دو رنگه ها ببینی که چندان جالب نیستند و رنگهای واقعی ندارن
اگه مانیتور سه بعدی یا بالاتر از 120 hz داشته باشی میتونی از nvidia 3d vision استف کنی و با عینک مخصوصش بهتر 3D ببینی

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تمام اطلاعاتتون غلط هست عینک ابی قرمز اینا چیه :D..لااقل یه سر ب نمایندگی ال جی و سامسونگ شهرتون بزنید و بخواین که کیفیت سه بعدی رو تست کنیدمعمولا عینک هاش رو هم اماده دارن برای مشتری هر وقت بخواین می زارن تست کنید.
اگه تی وی شما سه بعدی نباشه عینک پسیو یا اکتیو اصلا جواب نمی ده تی وی سه بعدی کارش اینه که تصویر ساید بای ساید رو می ندزه رو هم و عینک برای هر چشم تفکیک می کنه.تی وی معمولی نمی تونه این کارو بکنه.
عمق تصویر تو عینک های پسیو هم بسیار بیشتر اکتیو هست.ولی اکتیو کیفیت دو بعدی بیشتری داره
دیگه سال 2012 هست این تلق های ابی قرمز رو فراموش کنید 3 بعدی بعنی تصویر بیاد از تی وی بیرون در حدی که بخواین لمس کنید.

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
تمام اطلاعاتتون غلط هست عینک ابی قرمز اینا چیه :D..لااقل یه سر ب نمایندگی ال جی و سامسونگ شهرتون بزنید و بخواین که کیفیت سه بعدی رو تست کنیدمعمولا عینک هاش رو هم اماده دارن برای مشتری هر وقت بخواین می زارن تست کنید.
اگه تی وی شما سه بعدی نباشه عینک پسیو یا اکتیو اصلا جواب نمی ده تی وی سه بعدی کارش اینه که تصویر ساید بای ساید رو می ندزه رو هم و عینک برای هر چشم تفکیک می کنه.تی وی معمولی نمی تونه این کارو بکنه.
عمق تصویر تو عینک های پسیو هم بسیار بیشتر اکتیو هست.ولی اکتیو کیفیت دو بعدی بیشتری داره
دیگه سال 2012 هست این تلق های ابی قرمز رو فراموش کنید 3 بعدی بعنی تصویر بیاد از تی وی بیرون در حدی که بخواین لمس کنید.

بابا داره میگه مانیتور نه تی وی :d
دوست عزیز شما میتونی یک عدد مانیتور 3دی بخری بعد فک کنم یک یا دو عدد عینک هم روش بدن اگه ندن عینک اکتیو خودش جدا بخوای بخری حدود 100 تومنی
هست بعدش شما باید یه درایو بلوری بخری فیلم های بلوری هم 25 -50 تومن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر