خاطرات جالبی که در PSN (بازی های انلاین)داشتید

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
اولیشو خودم میگم یه روز داشتم SOCOM SPECIAL FORCES بازی میکردم ما باید 3 تا دیتای حریفو میدزدیدیم ولی تیم ما فعلا هیچی نتونسته بود بدزده فعلا تا 5 دقیقه مونده به پایان بازی بعدش من از اون بمب های دودزا برداشتم که به عقل هم تیمی هام نرسیده بود 4 تا انداختم نصف زمینو دود گرفت :d بعدش یه نفر تو نست دیتا رو بدزده بقیه که دیدن این روش من عملیه همشون از اون بمب ها برداشتن انداختن و کل زمین دود شد و ادم نمیتونست جایی رو ببینه به جز دیتاها که از نقشه میشد دیدش و هم تیمی های من همه ی دیتاهارو به راحتی دزدیدند

---------- نوشته در 01:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 PM ارسال شده بود ----------

آخه مگه میشه از PSn هم خاطره داشت؟! اون از بازیه !:d
خوب بابا چه فرقی شما که منظور منو فهمیدید بازم ببخشید

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
بله میشه از psn هم خاطره داشت. یکیش من : یه روز که وارد psn و بخش استور اون بودم یه بازی به نام knight nitmare رو برای دانلود گذاشته بودن منم اونو دانلود کردم که اول دانلود ارور داد. منم بی خیال شدم البته نکته اینجاست که اون دانلود وارد بخش history شده بود و من خبر نداشتم بعدها یه روز که بخش viwe download اکانت خودم رو داشتم چک میکردم اون بازی رو دیدم که در سایت 40 دلار امریکا و برای psp برنامه ریزی شده بود ولی از شانس خوب من برام مجانی تمام شد . به سلامتی همه خوش شانس ها و لوک خوش شانس یه کف مرتب بزنید :)):d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
بله میشه از psn هم خاطره داشت. یکیش من : یه روز که وارد psn و بخش استور اون بودم یه بازی به نام knight nitmare رو برای دانلود گذاشته بودن منم اونو دانلود کردم که اول دانلود ارور داد. منم بی خیال شدم البته نکته اینجاست که اون دانلود وارد بخش history شده بود و من خبر نداشتم بعدها یه روز که بخش viwe download اکانت خودم رو داشتم چک میکردم اون بازی رو دیدم که در سایت 40 دلار امریکا و برای psp برنامه ریزی شده بود ولی از شانس خوب من برام مجانی تمام شد . به سلامتی همه خوش شانس ها و لوک خوش شانس یه کف مرتب بزنید :)):d
:-bاحتمالا شما نسخه trialشو دانلود کردی

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
تنها خاطره من از PSN بعد 4.5سال اینه که هنوز بعد این همه مدت یه عده به این Spam message اعتقاد دارن و هر دفه میرم 10تا 10تا واسم مسیج میاد که اعصابت رو خورد میکنه !

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
یه روز داشتم آنلاینه UNCHARTED 3 بازی میکردم جلوم دو نفر یه دفعه خشکشون زد و هیچ تکونی نخوردن رفته بودم دورشون میچرخیدم و هی بهشون میخندیدم :d انقدر حال داد. رفتم از جلو نوبتی هدشاتشون کردم با افتخار b-)
اون بازی از همه بازی هام بیشتر حال داد دو تا هدشات مفته مفت بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر