حكم حقوقي دانلود بازي و فيلم در المان

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
یعنی حسابی خندیدما:))
ممنوعیت قانون کپی رایت داره هر کشوری (هیچ کشوری نمیاد بگه برین غیر قانونی دانلود کنین)
اما اینکه بخوان اقدام قانونی واسه اینکار بکنن که شما چرا فلان بازیو کرک شد دانلود کردی یا فلان فیلم و اهنگ رو چرا غیر قانونی دانلود کردی یه چیز واقعا خنده دار ه

---------- نوشته در 05:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

میانگین در آمد هر اروپایی تو یه هفته بیشتر از 70 یوروس .برای یه اروپایی خرید یه بازی اورجینال مثه خرید یه بازیه کرک شده برای یه ایرانیه

یه خورده اطلاعات عمومیت رو زیاد کن ناظم جان

بيش از اينهاست عرفان جان :d

مستمري بيكاري هفته اي ١٠٠ يورو هست:d حقوق يك كارگر ساده ماهي 2500 يورو هست به عبارتي هفته اي بيش از ٦٠٠ يورو:d

اما بازم زورم مياد فيلم رو ديگه مفته دانلود نكنم :)) هرچي فيلمه بشر ساخته اونجا كادود ميكنم :d

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد

مستمري بيكاري هفته اي ١٠٠ يورو هست:d حقوق يك كارگر ساده ماهي 2500 يورو هست به عبارتي هفته اي بيش از ٦٠٠ يورو:d

اما بازم زورم مياد فيلم رو ديگه مفته دانلود نكنم :)) هرچي فيلمه بشر ساخته اونجا كادود ميكنم :d
من این اماری که بهت گفتم رو تقریبا 2 سال پیش بود از یکی از اقوام شنیدم اونور
آدم یه حرفایی میشنوه شاخ در میاره به خدا هنوز برای ما مساله آزادی بیان انقدر پیچیدس که فکر میکنیم بقیه هم مثله خودمونن

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
آقا شما این رو البته در نظر داشته باش که داری جایی میری که به حقوق انسانی شما احترام میزارن و اینترنت با سرعت و پینگ خوب که سرتاپاش شیلتر نشده جز حقوق شما حساب میشه، چیزی که در مملکت اسلامی ما برعکسش هست، بنابراین بد نیست که به خاطر این مساله تا حد توان شما هم به حقوق دیگران احترام بزاری و جیب رو شل کنی :d

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
یعنی حسابی خندیدما:))
ممنوعیت قانون کپی رایت داره هر کشوری (هیچ کشوری نمیاد بگه برین غیر قانونی دانلود کنین)
اما اینکه بخوان اقدام قانونی واسه اینکار بکنن که شما چرا فلان بازیو کرک شد دانلود کردی یا فلان فیلم و اهنگ رو چرا غیر قانونی دانلود کردی یه چیز واقعا خنده دار ه

---------- نوشته در 05:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

میانگین در آمد هر اروپایی تو یه هفته بیشتر از 70 یوروس .برای یه اروپایی خرید یه بازی اورجینال مثه خرید یه بازیه کرک شده برای یه ایرانیه

یه خورده اطلاعات عمومیت رو زیاد کن ناظم جان

من خودم مخالف بازی کپی هستم و تا اونجایی که میتونم سعی میکنم ارژینال بخرم.
من نمیدونم شما چندسالته ولی زندگی خرجهای دیگه ای هم داره (مخصوصا اگر خانواده دار باشی) و نمیتونی هرماه یک بازی ارژینال بخری. البته دلیل هم نمیشه چون وسع خرید یه فراری رو نداری بری توی نمایشگاه ماشین و پشتش بشینی و گاز بدی و بری.

درضمن لطفا خودت یک کمی اطلاعات عمومیت رو زیادتر کن، چون من خودم ساکن آلمان هستم. پس میدونم از چی صحبت میکنم.

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
من خودم مخالف بازی کپی هستم و تا اونجایی که میتونم سعی میکنم ارژینال بخرم. من نمیدونم شما چندسالته ولی زندگی خرجهای دیگه ای هم داره (مخصوصا اگر خانواده دار باشی) و نمیتونی هرماه یک بازی ارژینال بخری. البته دلیل هم نمیشه چون وسع خرید یه فراری رو نداری بری توی نمایشگاه ماشین و پشتش بشینی و گاز بدی و بری. درضمن لطفا خودت یک کمی اطلاعات عمومیت رو زیادتر کن، چون من خودم ساکن آلمان هستم. پس میدونم از چی صحبت میکنم.
بحث سر این بود که شما گفتی هزینه یه بازی اورجینال اونجا زیاده منم گفتم در مقایسه با بقیه چیزا هزینه یه بازی اورجینال هیچی نیس که طرف بیاد بره کرک شدش رو دانلود کنه(دانلود کنه هم کسی نمیاد بگه چرا دانلود کردی) بعدشم اکثر کسایی که بازی میکنن خانواده دار نیستن که شما همه رو با خودت میسنجی اکثرا یا نوجونن یا جوون اگه هزینه های یه بازی اورجینال انقدری بالا بود که شما میگی هیچوقت بازی سازاشون و بازیهاشون به اینجا نمیرسیدند شما همین بازی medal of honar رو که تازه اینهمه هم نا امید کننده بوده رو در نظر بگیر ببین چقدر پیش فروش داشته چقدر دارن میخرن(بازم EA ناراضیه تازه) قرار نیس چون شما آلمانی اطلاعات عمومیت بالا باشه که . اطلاعات عمومی رو بر حسب کشور نمیسنجن .الان انقدر همه چیزی به هم نزدیک شده وگسترده شده که تا یه خبر یه جا اتفاق میفته دنیا باخبر میشن

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

دوست عزیز منم المان رندگی میکنم و مهندس هم هستم
کجا یک کارگر ساده 2500 یورو پول میگیره؟! گیریم هم که یکی بگیره... فقط باید 19 درصد مالیات + پول باز نشستگی و هزار کوفت و زهر مار بده هر ماه + اجاره خانه + پول اب و برق که سرسام اوره + پول تلفن,نصف این پول هم براش نمیمونه اگه طرف ماشینم داشته باشه که درست پوستش کنندست با هزینه های ماشین حتی باید هر 3 ماه حدودا 60 یورو برای پول رادیو و ی وی جدا بده... زندگی تو اروپا راه میری باید خرج کنی
بیخود از اینجا بهشت نسازید مگه اینکه کسی کار سیاه کنه
در مورد سوالتون هم کسی که کپی غیر قانونی رو برای کسب درامد به همه میفروشه مجازات سنگینی داره اما تا حالا ندیدم استفاده شخصی مشکلی باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر