جزییات بازی Tom Clancy’s Ghost Recon برای پلتفرم Wii

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

cover_large.jpg

جزییات بازی Tom Clancy’s Ghost Recon برای پلتفرم Wii از طرف شرکت یوبی سافت

جزییات نسخه مربوط به پلتفرم Wii

در نسخه Wii مربوط به بازی Ghost Recon سربازان دو منطقه Hibbard و Booth بعد از اینکه به مسکو اعزام شده و از تیم اصلی جدا شدند بایستی به عنوان یک گروه دو نفره اهداف ماموریت را پیش ببرند.

هر دوی آنها باید پیوسته با مرکز شبه نظامیان محلی در تماس باشند و در مسیر خود تا رسیدن به محل مورد نظر در شهر که توسط دشمنان احاطه شده است به نبرد و مبارزه ادامه بدهند. اگرچه تعداد و گروه های دشمن ممکن است تا حدی برای آن دو آزار دهنده باشد اما آنها با آموزش هایی که قبلا دیده اند قادر هستند تا از سلاح های پیشرفته خود استفاده کنند. بنابراین ترس و واهمه ای را به خود راه نخواهند داد.

large.jpg

ویژگی های اصلی بازی:

یک تجربه درست و واقعی از سری بازی های Ghost Recon: وجود 12 ماموریت مختلف پیش بینی شده که سرشار از نبردهای عمیق و سطح بالا می باشند. استفاده از تاکتیک های منحصربفرد نفوذی در عرض چند لحظه. مسیر ماموریت ها از روستاهای نروژ تا خیابان های شهر مسکو ادامه دارد. در مورد مهارت های خود در بازی نباید نگران باشید زیرا این نسخه بگونه ای طراحی شده که مشخصا با انواع گسترده ای از بازیکنان سازگاری و همخوانی دارد. از بازیکنان ساده و مبتدی گرفته تا حرفه ای.

ساخت بازی با بهره گیری از حالت co-op: دو بازیکن به دفعات در سه شخصیت و بر روی یک صفحه ایفای نقش می کنند و این انجام بازی را طبیعی تر و اجتماعی تر از هر زمان جلوه می دهد. همچنین قابلیتی نیز بنام "Co-Op Hot Join" وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا در هر نقطه بازی به حالت co-op اضافه شده و یا از آن خارج شوند.
مد Arcade: این حالت یک تجربه رقابتی را به بازیکن منتقل کرده و امکان مقایسه امتیازات با سایر کاربران در جدول جهانی بازی ها بصورت آنلاین فراهم است.

988978_20101119_screen002.jpg

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
بازی امتیاز های خوبی را از سایت های مختلف نگرفت ولی من واقعا از بازی لذت بردم بازی یه جورایی شوتر ریلی سوم شخص هست و سنگر گیری تو بازی نقش حیاتیی داره و چند تا مرحله هم داره که سوار وسایل نقلیه هم میشه بازی کردن به صورت co op واقعا یه صفای دیگه ای داره.اگه مثل من بازی های شوتر ریلی دوست دارین این بازی را حتما تهیه کنید چون از بازی لذت میبرین

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی امتیاز های خوبی را از سایت های مختلف نگرفت ولی من واقعا از بازی لذت بردم بازی یه جورایی شوتر ریلی سوم شخص هست و سنگر گیری تو بازی نقش حیاتیی داره و چند تا مرحله هم داره که سوار وسایل نقلیه هم میشه بازی کردن به صورت co op واقعا یه صفای دیگه ای داره.اگه مثل من بازی های شوتر ریلی دوست دارین این بازی را حتما تهیه کنید چون از بازی لذت میبرین

همیشه نباید به نمره ها توجه کرد بازی مثل جاست دنس نمره متوسط گرفت اما دوست داشتنی ترین بازی و یکی از بازی ها پرفروش بود

خیلی از بازیا همینطورن بازیا ساده اما پرطرفدار که سایتا نمره کمی هشون دادن

من سبک سوم شخص خیلی دوست دارم به اول شخص ترجیهش میدم

بازیا قشنگ زیادی هستن که ریل شوترن که برای wii هم تعدادی از این عناوین هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر