جان کارمک | از دزدی تا رسیدن به صدر برترین بازیسازان دنیا

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
جان کارمک دوم سرپرست برنامه نویسان بازیهای بزرگی همچون Commander Keen, Wolfenstein 3D, Doom, Quake, Rage و their sequels بود .
حسین جان این their sequels یعنی ادامه هایشان ( مثلا Quake 2, Doom 2 ) یه بازی جدا نیست که نوشتی اونجا یعنی درستش میشه این:
جان کارمک دوم سرپرست برنامه نویسان بازیهای بزرگی همچون Commander Keen, Wolfenstein 3D, Doom, Quake, Rage و ادامه هایشان (شماره های بعدی آن ها) بود .
:d ;)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نه حسین جان:d ، حدودا چند ماه پیش بتسدا اعلام کرد که بازی به کل برای کنسول های نسل بعد و pc ساخته میشه، احتمالا هیچ گونه ویرایشی هم برای نسل فعلی نخواهد داشت. ضمن اینکه Doom بازی ای هست که اصل و ذاتش برای pc بوده:d یعنی احتمال نیومدنش برای pc زیر صفره;).

من که همچنان امیدوارم برای این نسل هم بیاد . طبق حرفی که خود جان کارمک زد ! این کوئیک کام هم از امروز شروع میشه . امیدواریم یه خبرایی بشنویم !

[/RIGHT]
حسین جان این their sequels یعنی ادامه هایشان ( مثلا Quake 2, Doom 2 ) یه بازی جدا نیست که نوشتی اونجا یعنی درستش میشه این:
جان کارمک دوم سرپرست برنامه نویسان بازیهای بزرگی همچون Commander Keen, Wolfenstein 3D, Doom, Quake, Rage و ادامه هایشان (شماره های بعدی آن ها) بود .
:d ;)

ممنونم از دقتت . اصلاح شد :)

blackidea

کاربر سایت
Aug 26, 2009
26
منم تازه این تاپیک رو دیدم!
واقعا عالی بود و همین چیزاست که BC رو تک می کنه توی سایت های دیگه!
ممنون از شما و امیدوارم که بازم اینچنین تاپیک هایی زده بشه تا کاربرهایی مثل من که زیاد زبانشون خوب نیست و یا سایتهای خارجی ر و دنبال نمی کنن استفاده کنن.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
HosseinBrusli :
حسین:) نمایشگاه هفته ی دیگه پنجشنبه برگزار میشه;). آره واقعا، منم از خدامه امسال یه خبرایی بشه، امسال بیستمین سالگرد Doom هستش، خیلی ها انتظار دارن که امسال یه خبری از نسخه ی 4 بازی بشه، امیدوارم همایش QC امسال دیگه این طلسم لعنتی شکسته بشه:).

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
منم تازه این تاپیک رو دیدم!
واقعا عالی بود و همین چیزاست که BC رو تک می کنه توی سایت های دیگه!
ممنون از شما و امیدوارم که بازم اینچنین تاپیک هایی زده بشه تا کاربرهایی مثل من که زیاد زبانشون خوب نیست و یا سایتهای خارجی ر و دنبال نمی کنن استفاده کنن.

خواهش میکنم . تا جایی که بتونم از این دست مقالات و مینویسم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر