تفییر رزولیشن ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BATMAN FOREVER

کاربر سایت
Jul 11, 2012
75
نام
علی
عزیزان من یه مانیتور جدید خریدم که hdmi داره و 23 اینچ هست.حالا ps3 رو بهش وصل می کنم تو بازی یعنی تو همه بازی ها مثل دور دهن بتمن در شکل زیر اتفاق می افته یهنی دور اجسام صاف نیست کج و شکسته هست عین کامپیوترهایی که گرافیکشون پایننه.من رو دو تا مانیتور امتحان کردم همین مشکل رو داشتم.ولی روی tv زیاد خودشو نشون نمیده.جالب این جاست که وقتی با همین مانیتور رو pc بتمن یا هر بازی دیگری بازی می کنم این مشکل پیش نمیاد.ممنون میشم راهنمایی کنید.مانیتورم هم فول hd هست و تو تنظیمات ps3 نوشته:1080p
اینم عکس:
عکس

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
عزیزان من یه مانیتور جدید خریدم که hdmi داره و 23 اینچ هست.حالا ps3 رو بهش وصل می کنم تو بازی یعنی تو همه بازی ها مثل دور دهن بتمن در شکل زیر اتفاق می افته یهنی دور اجسام صاف نیست کج و شکسته هست عین کامپیوترهایی که گرافیکشون پایننه.من رو دو تا مانیتور امتحان کردم همین مشکل رو داشتم.ولی روی tv زیاد خودشو نشون نمیده.جالب این جاست که وقتی با همین مانیتور رو pc بتمن یا هر بازی دیگری بازی می کنم این مشکل پیش نمیاد.ممنون میشم راهنمایی کنید.مانیتورم هم فول hd هست و تو تنظیمات ps3 نوشته:1080p
اینم عکس:
عکس

ببین من دقیقا اطلاع ندارن ولی اینکارو بکن شاید درست شد:وقتی3خاموشه با دکمه پاور روشنش کن دست و نگه دار تا بوق 2وم رو بزنه بعد اگه کیفیت بهتر شد yesبزن اگرم نشد کهnoالبته اگه مانیتور1080ساپورت نکردو هیچی نمایش نداد هیچی نزن بعد30ثانیه خودش بر می گرده شایدم اصن ربطی به هم نداشته باشن:d
موفق باشی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر